:evil: :evil: :evil:
:evil: :evil: :evil:
unde esti Martin Tudor...unde esti hamuuuuuu :cry:
IN SEARA ASTA Carlos E CIOARA TRADATORUL HUUUUUUUUUUUUUUU!!!!unde esti Martin Tudor...unde esti hamuuuuuu :cry:
Carlos: banned :evil: :evil: :evil:
IN SEARA ASTA Carlos E CIOARA TRADATORUL HUUUUUUUUUUUUUUU!!!!
nu e cioara....pur si simplu il doare in pix de echipa.
"Se gandeste doar la mondiale" ratangiul .....
uuuf ca nu ma mai abtin si-l incep a injura acuma
:evil:
UN POtRAR DE rahat SI FUNDASII DROGATII!!
JUCATI DROGATILOR!
Deci dragilor, ne întoarcem la mediocritatea cu care eram mulţumiţi acum câţiva ani "datorită" măreţului Carloş ...
imi pare rau pentru el, dar Carlos nu e de Steaua. De cand a venit a avut 2 meciuri bune- cu Betis in deplasare si la galati. in rest multe goluri 100% ale lui si multe la care are partea lui de vina.
mai bine sa ne despartim prieteni. drum bun
imi pare rau pentru el, dar Carlos nu e de Steaua. De cand a venit a avut 2 meciuri bune- cu Betis in deplasare si la galati. in rest multe goluri 100% ale lui si multe la care are partea lui de vina.
mai bine sa ne despartim prieteni. drum bun
taci!
Asa e , nu prea ii pasa lui Carlos de echipa. :evil: Ii pase de Bamboo. A stricat momentul de inceput al meciului cand dominam.
:evil: :evil:
Pacat ca nu e comunicare intre Carlos si aparare, fiindca avem super fundasi care joaca de mult timp impreuna . Se vede ca e strain si superficial. :evil:
Mai dam goluri in meciul asta dar e aiurea sa primesti goluri din faze care nu anuntau nimic in momentele cand domini. ![]()
echipa este cazuta fizic si psihic
ne astepta un sf de campionat infernal, cu Rapidul venind foarte tare din urma...parca retraim returu lde anul trecut cand am trecut linia de sosire gafanind din toti plamanii:)
de urmarit
acuma sa vedem ce va face Oli. daca nu rasturnam situatia atunci cred ca intram in era Oli lasa-ne
:evil:
pana la primul gol n-au lasat impresia de cazutzi psihic, dimpotriva, au inceput chiar bine, parerea mea
da' dc o incaseaza in stilu' asta in seara asta, nu mai raspund...
naspa rau momentu' cu Carlos asta... cu toata bunavointza si tolerantza noastra de suporteri, da' NU POATE, TATA !!!! mare greaseala cand a poposit aici, din pacate pe o pozitie importanta...
serpisor, vezi-ti de tine.aici e forumul Stelei, al ciorilor e in alta parte, tiganeste-te acolo. ai o alta parere, spune-o.
intr-adevar, trebuie un portar roman, si culmea ironei, singurul care are valoare de Steaua este Coman. trebuia adus dupa meciul Arges-Steaua 2-2 (cel cu 11m ratat de Dica........)
Au fost si oportunitati ale noastre. Haideti baieti cu golurile alea!!!
nu se poate....dak nici acum nu facem ceva e grav....
(
speram sa castige Steaua :(dar deja e 2-0 pentru rapid....sper sa-si revina si sa arate kt de buna e
Oli nu are creier ca sa-l poata bate tactic pe Lucescu si Carlos e gafeor de meserie. Sunt miopi amandoi, practic din alt film ! Sa plece amandoi :evil: !!! Eu vreau antrenor gen Protasov. Nu Oli de la Poli.
si eu as vrea sa scapam cat mai repede de blestematul asta de stadion
Rapidul ne pune astazi diagnosticul exact:)
echipa asta e incapabila sa puna presiune asupra adversarului!
Un singur cuvant: IMPOTENTA !!!
sunt curios cat o sa mai plangem ????
nu se poate, ratam ocazie dupa ocazie
Care ocazii? :evil:
e jale... imi vine sa nu ma mai uit, ca mai mult ma enervez
e adev, ar avea ceva atenuante (ma refer la faza de joi), da' nici chiar asa, frate
in alta ordine de idei, comentatorii tvr1 tocmai s-au transformat in niste rapidisti ad-hoc, din cate vad sau mai bine zis aud...