imi cer scuze ca ies putin din topic ,dar vreau sa va povestesc ce mi-a spus un prieten. cineva care a fost in anglia cu avionul echipei,i-a relatat niste chestii incredibile! in primul rand ca Gigi chiar a plans dupa meci(in hohote);apoi, dupa meci,vine Gigi la echipa si il vede pe Carlos cu castile pe urechi, dansand!il intraba pe Strizu:ba ,ala ce face acolo?
Strizu: danseaza! si a inceput Gigi sa-l injure si sa-si bage si sa-si scoata. apoi, le-a aratat un sms pe tel de la patronul de la bamboo in care era anuntat ca la petrecerea lui Mutu, Carlos si Bostina au fost nr1,cu baute si gagici pana la 4 dimineata!
si nu in ultimul rand,ceva despre ziaristi:au avut platit de Gigi absolut tot,de la avion pana la ultima bucata de paine! au bagat in ei ca spartii in avion cand se intorceau, zicea tipul ca daca ii vedeai,ti se intorcea stomacul pe dos!
se pare ca cel putin trei jucatori au zilele numarate la Steaua : Carlos,Bostina,oprita
si nici Oli nu se simte prea bine!
