FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Farul Constanta 3-0

«1345678»
***alex***22.04.2006 17:20

Fantastic!!! :|:(

bogdanutz722.04.2006 17:31

Se pare ca tomberoanele au preluat norocul de a marca in ultimul minut de la caini! Cat noroc s ma aiba astia frate?!?

Oricum tot noi vom lua campionatul!!!

FORZA Steaua!!!

martanu22.04.2006 17:31

Pai la cate inaripate se invart deasupra

Giulestiului nu au cum sa nu aiba noroc

lebedele....ca doar si si pasarile alea

trebuie sa se cace.

 

Haideti sa nu ne mai facem probleme asa

mari.....castigam in seara asta si le-o

tragem la aviare in meciul direct.

Apropo in acest sezon nu i-am invins inca

nici pe Dinamo nici pe crapid asa ca ar

cam fi cazul sa le aratam cine sunt campionii.

martanu22.04.2006 17:37

De ce nu este Cristocea nici macar pe

banca de rezerve????? O fi vreo clauza

in transferul sau care sa-i interzica sa joace

impotriva Constantei???????

Motanu D22.04.2006 17:43
De ce nu este Cristocea nici macar pe  

banca de rezerve????? O fi vreo clauza

in transferul sau care sa-i interzica sa joace

impotriva Constantei???????

 

Pentru ca e titular, de aia ! :twisted: :twisted: :twisted:

jaap22.04.2006 18:16

Oli, Oli, Steaua nu e Poli

I.N.Money22.04.2006 18:21
Oli, Oli, Steaua nu e Poli

Iar incepem sa il criticam?

***alex***22.04.2006 18:24

Lasa-l pe jaap nu iti strica noaptea de Inviere!

IONUTZ-CIPRIAN22.04.2006 18:24

:evil: >>>Ma dispera atatea ratari,de asta nu castigam noi cu scoruri mari...rateaza intruna nu marcam...ne ofticam....si asa mai departe...trebuie cineva care sa finalizeze atunci cand trebuie....si o sa o ducem bine.Sper sa marcheze pana la urma si sa nu mai rateze atata!!>>> :twisted:

Florin200422.04.2006 18:25

Cristea e paralel din nou. Sper sa-l vedem pe Victoras in Anglia ca asta ne mananca sufletul. Batem cu 2-0.

 

Forza Steaua !

jaap22.04.2006 18:37

Oli, Poli, Steaua nu e Oli :P

***alex***22.04.2006 18:37

GOOOOOOOOOOOOOOOOL BANEEEEEEEEL JARDEEEEEEEEEL!!! Cine e pe primul loc, Cine e pe primu loc Steaua EEEE, Steaua EEEE!!!

gabriela22.04.2006 18:37

Goooooooooooooooooooool

sorin_77722.04.2006 18:39

jucam excelent pana acum... ca sa fim pe primul loc mai ne trebuiesc 2 goluri din ce stiu eu..., importanta e victoria acum totusi...

***alex***22.04.2006 18:41
jucam excelent pana acum... ca sa fim pe primul loc mai ne trebuiesc 2 goluri din ce stiu eu..., importanta e victoria acum totusi...

 

Dinamo are +22 la golaveraj, rapid +19, iar noi +23 in momentul asta

gabriela22.04.2006 18:46

2-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gabriela22.04.2006 18:47

Joaca excelent STEUA ! Imi place foarte mult de echipa. :)

sorin_77722.04.2006 18:47

antrenament pentru Anglia se cheama asta fratilor... pacat ca acolo o sa ne lipseasca Nicolita...

jaap22.04.2006 18:48

Oli, hai pe ei, sa le dom si golul doi/trei

***alex***22.04.2006 18:49

Gata! Joc castigat! Acum vreau sa beneficiem de un 11M si sa bata Carlos :D

sorin_77722.04.2006 18:51
jucam excelent pana acum... ca sa fim pe primul loc mai ne trebuiesc 2 goluri din ce stiu eu..., importanta e victoria acum totusi...

 

Dinamo are +22 la golaveraj, Rapid +19, iar noi +23 in momentul asta

 

Merci mult... ai dreptate

jaap22.04.2006 18:51

la scorul asta il putem odihni pe...Oli? :P

andreea_s22.04.2006 18:59

Eram atat de sigura ca bate Steaua, incat acum scorul asta, mi se pare firesc.

SARBATORI FERICITE!

gabriela22.04.2006 19:07

E 3-0 !!!!!!!!!!!!! Ce bine joaca Steaua !!! Asa sa joace si in Anglia !!! :D

bodanelu22.04.2006 19:09

un antrenament acesta e meciul care este acum la TV!

sper sa inceapa sa joace si pt publicul prezent la stadion! felicitari celor care sunt acum in tribune!

«1345678»