Fantastic!!! ![]()
![]()
Fantastic!!! ![]()
![]()
Se pare ca tomberoanele au preluat norocul de a marca in ultimul minut de la caini! Cat noroc s ma aiba astia frate?!?
Oricum tot noi vom lua campionatul!!!
FORZA Steaua!!!
Pai la cate inaripate se invart deasupra
Giulestiului nu au cum sa nu aiba noroc
lebedele....ca doar si si pasarile alea
trebuie sa se cace.
Haideti sa nu ne mai facem probleme asa
mari.....castigam in seara asta si le-o
tragem la aviare in meciul direct.
Apropo in acest sezon nu i-am invins inca
nici pe Dinamo nici pe crapid asa ca ar
cam fi cazul sa le aratam cine sunt campionii.
De ce nu este Cristocea nici macar pe
banca de rezerve????? O fi vreo clauza
in transferul sau care sa-i interzica sa joace
impotriva Constantei???????
De ce nu este Cristocea nici macar pebanca de rezerve????? O fi vreo clauza
in transferul sau care sa-i interzica sa joace
impotriva Constantei???????
Pentru ca e titular, de aia ! :twisted: :twisted: :twisted:
Oli, Oli, Steaua nu e Poli
Oli, Oli, Steaua nu e Poli
Iar incepem sa il criticam?
Lasa-l pe jaap nu iti strica noaptea de Inviere!
:evil: >>>Ma dispera atatea ratari,de asta nu castigam noi cu scoruri mari...rateaza intruna nu marcam...ne ofticam....si asa mai departe...trebuie cineva care sa finalizeze atunci cand trebuie....si o sa o ducem bine.Sper sa marcheze pana la urma si sa nu mai rateze atata!!>>> :twisted:
Cristea e paralel din nou. Sper sa-l vedem pe Victoras in Anglia ca asta ne mananca sufletul. Batem cu 2-0.
Forza Steaua !
Oli, Poli, Steaua nu e Oli ![]()
GOOOOOOOOOOOOOOOOL BANEEEEEEEEL JARDEEEEEEEEEL!!! Cine e pe primul loc, Cine e pe primu loc Steaua EEEE, Steaua EEEE!!!
Goooooooooooooooooooool
jucam excelent pana acum... ca sa fim pe primul loc mai ne trebuiesc 2 goluri din ce stiu eu..., importanta e victoria acum totusi...
jucam excelent pana acum... ca sa fim pe primul loc mai ne trebuiesc 2 goluri din ce stiu eu..., importanta e victoria acum totusi...
Dinamo are +22 la golaveraj, rapid +19, iar noi +23 in momentul asta
2-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Joaca excelent STEUA ! Imi place foarte mult de echipa. ![]()
antrenament pentru Anglia se cheama asta fratilor... pacat ca acolo o sa ne lipseasca Nicolita...
Oli, hai pe ei, sa le dom si golul doi/trei
Gata! Joc castigat! Acum vreau sa beneficiem de un 11M si sa bata Carlos ![]()
jucam excelent pana acum... ca sa fim pe primul loc mai ne trebuiesc 2 goluri din ce stiu eu..., importanta e victoria acum totusi...
Dinamo are +22 la golaveraj, Rapid +19, iar noi +23 in momentul asta
Merci mult... ai dreptate
la scorul asta il putem odihni pe...Oli? ![]()
Eram atat de sigura ca bate Steaua, incat acum scorul asta, mi se pare firesc.
SARBATORI FERICITE!
E 3-0 !!!!!!!!!!!!! Ce bine joaca Steaua !!! Asa sa joace si in Anglia !!! ![]()
un antrenament acesta e meciul care este acum la TV!
sper sa inceapa sa joace si pt publicul prezent la stadion! felicitari celor care sunt acum in tribune!