FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Farul Constanta 3-0

«1678»
pisybaby24.04.2006 17:50
Inainte de meciul de joi cu Boro am zis ca o sa fie 1-0 si toti ziceau ca sunt eu nebuna...inainte de ambele meciuri cu Rapid am zis ambele scoruri corect :lol: si asa a si fost..De obicei sunt norocoasa si le nimeresc,si ma rog la Dumnezeu sa o nimeresc si acum cu Boro in retur ,adica 2-1 pentru Steaua :twisted: DACA NU CUMVA CER PREA MULT :? .....DOAMNE AJUTA!

 

Am si eu restanta la Mecanica miercuri de la 10.00..Te-as ruga frumos sa-mi spui ce o sa fac..A, si sa nu uit, poate se vede ceva prin stele de nota de la proiectul de diploma.. Multumesc anticipat!

Vai ce umor nebun ai.....

«1678»