FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Farul Constanta 3-0

«1238»
Bogdan4Steaua20.04.2006 20:08

Urmatorul meci pe care echipa noastra il va disputa va fi in compania echipei Farul Constanta

 

Data: 22 aprilie 2006

 

Ora: 20:30

 

Transmis de Antena 1

Melku20.04.2006 20:10

Ma tem putin de reculul dupa meciul cu boro dar sunt sigur ca vom castiga,mi se pare clara schimbarea dintre Farul lui Petre grigoras si Farul lui vukotic.

DTP-Ludacris20.04.2006 20:15

cred k vom castiga la 2,3 goluri diferenta ...va fi greu dar ...Steaua e Steaua !!!!!!

winner_00720.04.2006 21:04

castigam cu 2-0.Eu sunt oracolul din balcesti , dupa ce am prezis meciurile cu Betis si boro acum cred ca lovesc din nou

manuela20.04.2006 21:34

Care imi trimite si mie un sms cu scorul de la meciul cu Farul...plec la tara si nu am de unde sa aflu...sau nu stiu...

andreea_s20.04.2006 21:39

NU-MI FAC PROBLEME IN MECIUL CU Farul, NU AVEM CUM SA PIERDEM SAU SA FACEM EGAL. CE ECHIPA MARE AVEM! SI CU REZERVELE, Steaua VA CASTIGA SAMBATA!

BRAVO Steaua!

Motanu D20.04.2006 21:58

Atentie la autocarul din fata portii lui Curca !

I.N.Money20.04.2006 22:00

Cred ca o sa fie gol stadionul...o sa fie un meci plictistitor,toata lumea o sa astepte finalul sa mearga la Biserica.

DTP-Ludacris20.04.2006 22:05

sper sa fim macar 3/4 in peluza :cry:

Grinch21.04.2006 05:57

Trebuie neaparat victorie ca sa ne mentinem moralul excelent , paote pierd si cainii la Cluj :)

sorin_77721.04.2006 07:02

Nu concep sa nu castigam... Avem nevoie de victorie indiferent ca va juca Nesu, Baciu, Lovin, Cristocea (el o sa marcheze), MM, GG... etc.... :lol: :lol: :lol:

redandblue21.04.2006 07:25

trebuie sa batem pt ca brunetii s-au apropiat cam mult de noi si riscam sa parasim si locul 2...

sper sa dea Cristocea vreo dou8a pt ca el ii cunoaste...iar Farul nu mai e ce era sezonul trecut...

nebunus21.04.2006 07:48

Ma, sincer acuma, Cristocea ala e de mare viitor. Ar trebui sa fie folosit mai des. Sa le dea el pe toate, dar sa dea. 3-1 scor final :twisted:

ulivius21.04.2006 08:24

Meci mai greu decat cu Boro. Oli nu are timpul necesar pregatirii acestui joc. Constantenii de o saptamana numai asta viseaza.

 

Sper sa ne aparam bine si sa dam gol din faza fixa.

Hassan21.04.2006 08:47

Vreau si eu sa vin la meci, dar are cineva idee cat costa biletele? Si unde va sta majoritatea galeriei? Sa stiu si eu unde sa imi iau bilet. Banuiesc k la peluza II. Multzumesk anticipat.

Oricum, miros o victorie la limita a Stelei, 1-0, poate 2-1. Visam la finala, dar nu uitam ca mergem spre 23! FORZA Steaua!

Hassan21.04.2006 08:49

Ulivius, cum ti-ai facut avatarul? e f.f. misto, cum pot sa imi fac si eu asa ceva?

_yang21.04.2006 08:49

E un meci mai greu decat cu Dinamo caci vine la 48 de ore dupa Boro si trebuie sa ne gasim motivatia pentru a castiga...Pariez pe Steaua orice ar fi...

redandblue21.04.2006 08:50

galeria sta intotdeauna la peluza a II-a unde biletul o sa coste maxim 50.000...

ulivius21.04.2006 08:54

@hassan: cu un programel de facut gif-uri animate

sorin_77721.04.2006 11:10

echipa probabila:

 

Carlos

--------

NESU

Baciu

Goian

Balan

--------

Cristocea

Paraschiv

Radoi

Nicolita

--------

Dica

OPRITA

Virgil21.04.2006 11:52

Scuze,dar nu i-ai asezat cum trebuie :

 

Carlos - Balan,Goian,Baciu,Nesu - Nicolita,Radoi,Paraschiv,Cristocea - Dica,Oprita. :wink:

 

Sunt curios ce "simfonie" marca Oli urmeaza sa interpreteze "orchestra" Stelei.

Probabil una economica,pentru conservarea energiei.

Cred ca se va urmari inscrierea rapida a unui gol si apoi se va lua piciorul de pe acceleratie.Nici nu vrem mai mult.Jucam cu Farul doar,ai carui suporteri ne-au umplu stadionul la meciul cu Valerenga.

 

Constantenii vor veni sa faca un joc bun.Sunt sigur de asta.Dar cam atat.

 

Pronostic Steaua - Farul Constanta : 1.Solist.

I.N.Money21.04.2006 11:55

Mai bine sare din schema Paraschiv si intra Lovin...

***alex***21.04.2006 12:00

Cred ca mai degraba o sa fie Goian menajat si nu Ghionea, Para nu joaca in Anglia si ar fi mai bine cu Lovin.

Virgil21.04.2006 12:01

E foarte posibil.Macar o repriza.

abbadon21.04.2006 12:08

Aveti idee cat costa biletele?

«1238»