N-am zis ca ar trebui sa fie 4-0 la fiecare meci dar inca mai are de demostrat pana sa fie un antrenor mare,eu cred ca Zenga a fost mai bun
E logic ca doar Zenga l-a invatat pe Oli care-i treba cu fotbalul italian dar Oli are nevoie de sprijinul nostru in acest moment.
Un vis de mult nerostit
Steaua campioana Europei din nou
