Stelistelor lasati-l pe Virgil in pace ca e insurat omu :lol: :arrow: :lol:
Confirm.Dar crezi ca intereseaza pe cineva starea mea civila ? Ti se pare o rusine sa fii casatorit ?
Daca esti casatorit nu mai poti discuta cu o fata draguta ? Te simti in pericol ? Gandesti incorect Toronto. :lol: :arrow: :lol:
Fi fara grija domnule pt ca nu conteaza foarte tare acest lucru.Important e sa stim sa pastram acea legatura unica intre stelisti...Nu-i asa??? :wink:
