FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Farul Constanta 3-0

«1234568»
Sexystelista22.04.2006 14:57
Stelistelor lasati-l pe Virgil in pace ca e insurat omu  :lol:  :arrow:  :lol:

 

Confirm.Dar crezi ca intereseaza pe cineva starea mea civila ? Ti se pare o rusine sa fii casatorit ?

Daca esti casatorit nu mai poti discuta cu o fata draguta ? Te simti in pericol ? Gandesti incorect Toronto. :lol: :arrow: :lol:

Fi fara grija domnule pt ca nu conteaza foarte tare acest lucru.Important e sa stim sa pastram acea legatura unica intre stelisti...Nu-i asa??? :wink:

Sexystelista22.04.2006 15:00

Paste fericit va doresc tuturor!!Sa aveti parte de multa lumina in suflet.Si bineinteles unica urare care conteaza: FORZA

radoi8622.04.2006 15:08

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL CFR Cluj! CFR Cluj-Dinamo 1-0! =)) Asta e tare! Daca batem diseara 90% SUNTEM CAMPIONI!!!

spre_2422.04.2006 15:27

nu daka batem ! SUNTEM SIGUR CAMPIONI=))

***alex***22.04.2006 15:43

Ma spanzur daca da Dinamo gol pe final ca a ratat Anca o ocazie mai mare decat China. Si din nou se aude celebrul refren...tap tap tap ta ra ra tap tap :D/ Romania = Steaua

Motanu D22.04.2006 15:55

Bravo Clujului. Daca castiga Bacaul si noi batem pe Farul meciul cu rapid e doar dfe palmares. Si la cat de prost il au cu noi... le putem da 1 punct asa, de mila...

sorin_77722.04.2006 15:55

O victorie in acest meci ne urca pe prima pozitie si cu 2 meciuri mai putin disputate (!!!!)... foarte interesant este faptul ca Bacaul o tine in sah pe rapid...

 

 

Steaua !!!!

I.N.Money22.04.2006 16:01

Bacaul isi joaca ultimele sanse sa ramana in A,insa dupa aceasta etapa e din ce in ce mai clar: Dinamo nu are fata de campioana..nici de cupele europene...

Motanu D22.04.2006 16:05

Despre Dinamo se vorbea, parca, aici:

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=3296

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_yang22.04.2006 16:07

Multumim CFR , multumim Dorinel

I.N.Money22.04.2006 16:08

Vad ca ne-a luat Sportul,cu un punct,dar au 3 meciuri in plus !!! Sper numai ca "gasca nebuna" sa isi faca meseria si in meciurile cu Dinamo sau Rapid,ca nu prea imi aduc aminte de cand nu au mai luat puncte cu primii.

sorin_77722.04.2006 16:25

mai important este ca Sportul sa incurce Rapidul acum... si sa piarda cu Dinamo... Si noi vom avea meci greu cu ei si sper sa nu pierdem... atat

 

Oricum campionatul se joaca duminica viitoare pe Lia... daca nu pierdem cu rapid suntem campioni 100%... si zic eu ca vom avea un meci mai greu ca cel din sferturile cupei UEFA. vom venii obositi din Anglia si asta nu e buna deloc...

Kristy_Cj22.04.2006 16:27
Multumim CFR , multumim Dorinel

 

Am fost la stadion si CFR ne-a ajutat sa fim 90% campioni acum depinde doar de Oli sa ne duca si in finala UEFA :wink:

Kristy_Cj22.04.2006 16:30

@ sorin_777

 

Ai dreptate daca Steaua bate pe rapid nu mai avem cum sa ratam titlu,nu-i mai vad in stare pe javre sa recupereze si nici aviari

DTP-Ludacris22.04.2006 16:50

hai k am plecat la meci...

 

batem cu 3-0 !! :twisted:

***alex***22.04.2006 16:52

Al naibii noroc ce au rapidistii... :(

Kristy_Cj22.04.2006 16:59

ramane decisiv meciul cu ei si daca facem inca un 0-0 cu ei suntem 100% campioni...deci avem nevoie de doua scoruri de 0-0,unul cu boro si unul cu rapid

I.N.Money22.04.2006 17:02

Deci..GOOOL !! 8)

Kristy_Cj22.04.2006 17:02

Gool bacau

1-1 cu rapid

Motanu D22.04.2006 17:02

Gooooooooooooooooooooooooool. A marcat Bacaul !!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sorin_77722.04.2006 17:03

vai cum au reactionat comentatorii... erau darmati...

***alex***22.04.2006 17:03

Esteeeeeeeeeee!!! Munti ne-a facut un cadou, poate ne face si Seche!

I.N.Money22.04.2006 17:04

Exact la asta ma gandeam si eu,uite cat de abatuti comenteaza acum!

Kristy_Cj22.04.2006 17:04

Paste fericit!Si lumina sa patrunda in casele tuturor stelistilor!Sa de-a Dumnezeu sa ajungem in finala UEFA.Sarbatori cat mai fericite!!!

 

FORZA Steaua

***alex***22.04.2006 17:11

Ce face arbitrul asta baaaaaaaa?

«1234568»