FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Farul Constanta 3-0

«12348»
Agy_2321.04.2006 12:43

Sunt din Constanta si echipa nu mai joaca nimik de cand a plecat Grigoras , chiar daca au obtinut 4 victorii consecutive , dau gol mai mult din greseala . Sincer , mi`e frica de 0-0 , gol oricum nu luam

alyy_sexxy_stelista_4_eve21.04.2006 12:57

CAT TIMP IL AVEM PE Cosmin Olaroiu SI PE FINANTIATORUL Stelei Gigi Becali TOTUL VA FI OKY IS SIGURA DE ASTA...HAI Steaua!!!!!

Kristy_Cj21.04.2006 13:11

Eu sunt sigur doar de Gigi Becali,de Oli inca nu cred ca e chiar asa bun

Kristy_Cj21.04.2006 13:14
Mai bine sare din schema Paraschiv si intra Lovin...

 

Ai dreptate ar trebui sa joace si Lovin si Cristocea,trebuie sa intre si ei sa aiba meciuri jucate

Sexystelista21.04.2006 13:15
castigam cu 2-0.Eu sunt oracolul din balcesti , dupa ce am prezis meciurile cu Betis si boro acum cred ca lovesc din nou

Ne unim fortele tinand cont ca eu sunt Mama Omida si facem o vraja puternica sa distrugem toate echipele ce joaca cu Steaua.Desi am incredere in abilitatile echipei si sunt sigura de o victorie in acest meci cu Farul.Vom triumfa si in campionat asa cum triumfam si in Europa.

Virgil21.04.2006 14:19

In atentia celor doi prezicatori :

 

Fugiti de-aici cu ursul. :wink:

Sexystelista21.04.2006 14:21

Domnule Virgil pana acum am avut dreptate...Nu-mi pune la indoiala aptitudinile de suporter...

Virgil21.04.2006 14:23

Doamne fereste,nu vi le contest domnita,faceam aluzie la aptitudinile paranormale. 8O

Sexystelista21.04.2006 14:32

Nici pe astea sa nu le contesti pt ca inca nu ma cunosti si s-ar putea sa ai surprize... :twisted: :D

Virgil21.04.2006 14:34

Offtopic : Neplacute ? Ati spus-o pe un ton care ma pune pe ganduri. :cry:

Sexystelista21.04.2006 14:39

Offtopic: Neplacute???Doamne fereste!!Ce poate fi neplacuta la o STELISTA???

Virgil21.04.2006 14:43

Intrebam de surprize daca vor fi neplacute.Ati fost neatenta.Un pic.Dar suficient pentru a intra intr-o eroare vadita. :wink:

SteauaToronto21.04.2006 16:31

Stelistelor lasati-l pe Virgil in pace ca e insurat omu :lol: :arrow: :lol:

radusteaua21.04.2006 16:46

A fost stabilit pretul biletelor pentru partida cu Farul Constanta,din etapa a XXIV-a a Campionatului National care va avea loc pe data de 22 aprilie, ora 20:30, pe stadionul "National" din Complexul "Lia Manoliu".

 

TRIBUNA 0 - 30 lei

TRIBUNA I - 10 lei

TRIBUNA II - 5 lei

PELUZE - 3 lei

 

Biletele vor fi puse vanzare sambata, 22 aprilie, ora 10:00, dupa urmatorul program:

 

Stadionul Ghencea 10.00 - 18.00

Stadionul Lia Manoliu din Complexul National incepand cu ora 10.00.

 

sper sa vina lumea

MachedonuRAPID21.04.2006 17:28
Ce poate fi neplacuta la o STELISTA???

 

Ia ghici 8)

Sexystelista21.04.2006 18:09
Ce poate fi neplacuta la o STELISTA???

 

Ia ghici 8)

Zi-mi tu ca eu ma prind mai greu...

I.N.Money21.04.2006 18:12

Mai bine ignora-l..pe urma iti faci nervi degeaba..

Sexystelista21.04.2006 18:15
Mai bine ignora-l..pe urma iti faci nervi degeaba..

Vroiam sa stiu si eu ce debiteaza o minte afectata de gripa aviara... :lol: :wink:

winner_00721.04.2006 18:38
castigam cu 2-0.Eu sunt oracolul din balcesti , dupa ce am prezis meciurile cu Betis si boro acum cred ca lovesc din nou

Ne unim fortele tinand cont ca eu sunt Mama Omida si facem o vraja puternica sa distrugem toate echipele ce joaca cu Steaua.Desi am incredere in abilitatile echipei si sunt sigura de o victorie in acest meci cu Farul.Vom triumfa si in campionat asa cum triumfam si in Europa.

 

de acord facem un descantec si o sa mearga totul snur.Castigam cu 2-0 cine zice ca nu am dreptate pana acum am chicit toate scorurile de pana acum , aproape perfect, si nu concep sa gresesc .

sorin_77721.04.2006 19:58
Ce poate fi neplacuta la o STELISTA???

 

Ia ghici 8)

 

Mai tu esti ca o ciuperca care iese dupa o ploaie urata... de lacrimi ale suporterilor echipei cu care ti dupa ce Steaua mai reuseste o victorie... :lol:

 

Cred ca in acest an se va vorbi tot de Steaua.... oricum v-ati obisnuit... :lol:

_yang21.04.2006 20:34
Ce poate fi neplacuta la o STELISTA???

 

Ia ghici 8)

Lasa-neee...ca v-am batut in cel mai important meci al istoriei voastre si asta arata ca Steaua E UNICA .

Kristy_Cj21.04.2006 21:47

Steaua castiga cu 1-0 si vom juca cu rezervele

andreea_s21.04.2006 21:53
Eu sunt sigur doar de Gigi Becali,de Oli inca nu cred ca e chiar asa bun

 

Nu inteleg ce trebuie sa mai faca Oli ca sa fie bun?

Probabil ca nu ma pricep, dar sincer, nu cred ca e cu nimic mai prejos decat fostii antrenori ai Stelei. Are un stil diferit de a antrena, dar din cate am observat, de cand e omul asta antrenor la Steaua, echipa nu prea a primit multe goluri. Eu zic ca e ok!

_yang21.04.2006 21:55
Eu sunt sigur doar de Gigi Becali,de Oli inca nu cred ca e chiar asa bun

 

Nu inteleg ce trebuie sa mai faca Oli ca sa fie bun?

Probabil ca nu ma pricep, dar sincer, nu cred ca e cu nimic mai prejos decat fostii antrenori ai Stelei. Are un stil diferit de a antrena, dar din cate am observat, de cand e omul asta antrenor la Steaua, echipa nu prea a primit multe goluri. Eu zic ca e ok!

 

Lasa-i ma ca ei cred ca ar trebui sa invingem numai cu 4-0...

Kristy_Cj21.04.2006 21:59

N-am zis ca ar trebui sa fie 4-0 la fiecare meci dar inca mai are de demostrat pana sa fie un antrenor mare,eu cred ca Zenga a fost mai bun

«12348»