deci la jucatorul preferat, l-am pus pe Ogararu...
dar dk stam sa luam axul central al echipei
fundasi centrali: Ghionea + Goian
mijlocasi centrali: Radoi + Para
pana aici suntem superiori oricarei echipe, nu? si dk ar veni inapoi Rica Neaga, s-ar completa si cu atacul Dica + Neaga. Adik dupa parerea mea, cel putin pe centru avem de departe cea mai buna echipa, cel putin la nivel de titluari, si ar fi greu sa nominalizezi un sg jucator preferat...
(ma uitam mai adineauri pe dinamoprostia.net, era o un topic de genul "Cel mai bun fotbalist din Divizia A", si stiti ce ziceau cutzii? ziceau ca Motzii ma-sii ar fi... am vazut multe pareri de genul asta. Doamne, cate gafe am vazut io de-ale lui Motzii... pai Goian e tatic pe langa el, sau Ghionea..