FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jucatorul meu preferat

«1222324»
SylvyuUltras25.08.2008 19:54

Eu zic ca TOJA e unul dintre transferele cele mai bune ! A aratat in debut in Liga I ca stie sa joace mingea ! Sper sa faca un meci bun MIERCURI si de ce nu ? Sa si inscrie :X !

DelPiero1025.08.2008 22:23

...

CatalinBerceni29.08.2008 08:48
...

 

 

Jucatorii buni se vad in momente bune, cel mai bun transfer al Stelei a fost revenirea lui Banel....si pastrarea lui Radoi in detrimentul tranferului la Inter.

mirceaor30.08.2008 09:30

Io am 3 jucatori preferati:

1. Mirel Radoi

2. Radoi Mirel

3. MIIIREEEEEEEEL RAAAAAAADOOOI

 

:steagcruce:

Catalyn0730.08.2008 09:41

A revenit prima mea dragoste, ca sa-i zic asa :clap:

 

Ogararu :steag_cruce_invers: :X

razvaneL0930.08.2008 09:56

Sincer? Banel , pt ca tace si face!

razvan_stelist200730.08.2008 12:33

preferatii mei sunt Mirel Radoi , Dorin Goian , Vali Badea si Banel ca e muncitor si isi da sufletul pe teren

bibi8030.08.2008 17:57

Banel si stiti de ce?pentru ca a reusit sa se replieze cand nimeni nu mai credea in el.il respect mult si indiferent ce s-ar intampla el pt mine o sa ramana acelasi Banel pt ca eu nu uit ca alti

bodrumdan_barkahan30.08.2008 19:12

Mirel RADOİ......cred ca stie toti dece...

Verssace30.08.2008 19:29
LÃCÃTUȘ :steag_cruce_invers:
stefanutz66630.08.2008 20:01

Banel Nicolita..... este cel mai sufletist jucator al Stelei, alearga cat toata echipa, de cele mai multe ori alearga cu cap, ce mai.....isi da viatza pe teren......chiar daca e el putin mai colorat, noi il iubim asa cum e el

Allyylla30.08.2008 22:04

preferatul meu e Dayro:)

mi-a placut de cand a venit, si cum joaca si tot:)..chiar daca..la inceput nu a jucat din "diferite " motive :-@

ma rog...

si evident Radoi capitanul nostru...ce mai o adevarata stea..

si bineinteles Banel:)

care sa redresat..si lea dat cateva palme celor care nu credeau in el:)

 

 

danimarcu30.08.2008 22:21

In momentul asta Bogdan Stancu.

Are lipici la gol, e bine-crescut si modest.Nu si in fata portii,unde uita de bunele maniere..))

redondo30.08.2008 23:29

Si eu merg tot pe mana lui Dayro si sper sa nu ma nsel. El ne-a daruit ceva ce nu prea mai aveam si anume speranta ca putem face din nou spectacol. mai era si Elton. Offffff

 

«1222324»