ok... ne place Steaua pentru ca este o echipa unita&sudata... ne plac jucatorii pentru ca dau ce e mai bun din ei pe teren... cu toate astea, fiecare avem un jucator preferat... al vostru care e? si... de ce?
ok... ne place Steaua pentru ca este o echipa unita&sudata... ne plac jucatorii pentru ca dau ce e mai bun din ei pe teren... cu toate astea, fiecare avem un jucator preferat... al vostru care e? si... de ce?
Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] ![]()
din echipa actuala...Mirel Radoi desigur...
mie imi place Banel Nicolita supranumit banelinho... de ce? pentru ca joaca foarte bine, este modest si face cinste echipei Steaua! mai are putin de lucru la tehnica&concentrare dar eu cred ca e pe drumul cel bun! nu stiu sigur, dar am inteles ca Banel a avut post de atacant la un moment dat... e adevarat?
Dica nr.1
De departe Radoi.
Mirel Radoi e actualul simbol al echipei.Are spirit de luptator,este devotat culorilor ros-albastre,da permanent dovada de spirit de sacrificiu,bun organizator si conducator de echipa.Prezenta lui in teren insufla curaj si incredere coechipierilor.Face constant meciuri bune.
:evil: >>>Banel JARDEL Nicolita se stie de ce si numai are rost sa insir motivele!!>>> :twisted:
Ar fi totusi interesant sa stiu ce te-a determinat sa-l pui inaintea lui Mirel.Mirel e jucatorul care pastreaza echilibrul echipei.Lui Banel ii poti gasi un inlocuitor,pentru Mirel nu cred ca exista in toata Europa.Unul care sa aiba calitatile descrise de mine mai sus si sa iubeasca Steaua asa cum o iubeste el.
Fara discutie Mirel Radoi...n-avem de ce sa mai comentam el e capitanul,liderul echipei,cel care trage echipa dupa el....cum sa nu fie preferatul galeriei...sau al suporterilor stelisti?
Carlos ![]()
Cu siguranta Mirel Radoi care pe langa faptul ca este un jucator bun ,este si va fi trup si suflet pentru Steaua !!
:evil: >>>S-a pus problema jucatorului de care ne place.eu am spus chestiunea,in fond pana la urma TOATA echipa este favorita.Bineinteles ca Mirel vine dupa Banel dar mie de JARDEL al nostru imi place momentan!!>>>> :twisted:Ar fi totusi interesant sa stiu ce te-a determinat sa-l pui inaintea lui Mirel.Mirel e jucatorul care pastreaza echilibrul echipei.Lui Banel ii poti gasi un inlocuitor,pentru Mirel nu cred ca exista in toata Europa.Unul care sa aiba calitatile descrise de mine mai sus si sa iubeasca Steaua asa cum o iubeste el.
:evil: >>>[color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] a fost, este si va ramane "THE BEST NUMBER 7"pana nu mai respiram pe pamantul asta>>> :twisted:
Al meu e Dica pentru ca si pe mine numele de familie ma cheama Dica;) :D/
Nicolae Dica...
Goian
si nu sunt fratiso` ![]()
Greu de zis..greu de tot..cred ca Ogararu...
Paraschiv. Am o adevarata slabiciune pentru postul de mijlocas la inchidere. Foarte devotat echipei si stelist 100%
Ogararu. Cel mai tehnic jucator din lot. DEspre George pot spune ca este cel ce reprezinta cel mai bine spiritul Stelei. Cunoastere foarte buna a propriei valori, fara falsa modestie, dar si fara apucaturi de vedeta. O atitudine ce impune respect imediat fara insa sa emane un aer de superioritate deranjant.
Ogararu! Un jucator constant si foarte util echipei!
George Ogararu! Rafinat si elegant, in teren si in afara lui. Cred ca e unul dintre cei mai inteligenti fotbalisti din Romania. Imi place mult si Banel, pentru modestie si devotament.
Dica
beanel jardel Nicolita si Goian, fara nici o discutie.
nu vom ajunge niciodata sa fim de acord 100%
... la mine, top 5 ar fi cam asa:
1. Banel Nicolita
2. Carlos
3. Radoi
4. Ogararu
5. Nesu
ok...interesanta ideea cu top 5...deci:
1.Nicolae Dica
2.Mirel Radoi
3.Gabi Bostina
4.George Ogararu
5.Dorin Goian
Mirel Radoi : cel care da incredere echipei
Nicolae Dica : este creierasul echipei
Goian : este un stalp