FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jucatorul meu preferat

«12021222324»
stelistul stelist02.05.2008 16:52

zapata fara discutii eu tin cu portarii oricare ar fi si Carlos mi'a placut (pe langa gafe) si Hamu dar mai ales Tudor ZAPATA No1

Dia9403.05.2008 10:58

Nu prea stiu ,Steaua are multi jucatori buni insa ZAPATA face diferenta in multe meciuri! fular-campionii

.Ax3L.03.05.2008 11:16

ca jucator Dica si ca portar ZAPATA :D:D

razvan_stelist200703.05.2008 11:41

Mirel Radoi & Nicolae Dica dica10

AlIyN18.06.2008 15:06

Dorin Goian dar sa nu il uit pe cel mai adevarat stelist:Mirel Radoi!!!

dar si ceilalti jucatori sunt buni,de aceea joaca la Steaua(unii ar putea pleca):D:steagcruce:fular-campioniiforzateaua

JustBe21.06.2008 21:42

Banel pentru ca marcheaza si pentru dar si impotriva Stelei :steagcruce::steagcruce:

 

[...]

steaua_gloria21.06.2008 21:51

Arshavin si Pavlyuchenko au inceput sa aiba fani cu siuranta.Eu sunt unul dintre ei.

BAF-kimi27.06.2008 08:06

daca Radoi si Dica pleaca favoritul meu ramane Vali Badea

.Ax3L.27.06.2008 14:33

jucatorul meu preferat Dayro MORENO ca si stil de joc :X dar cel mai bun de la Steaua e MIREEEEEEEEEL Radoi :X

Myha18.07.2008 12:14

Mie imi place foarte mult Nicolae Dica :inlove: ,dar din pacate s-a transferat de la Steaua :angry: .Asta e,sper sa ii fie bine in Italia :steag_cruce_invers:

Andrey Stelistu LoveSteaua27.07.2008 16:53
:steag_cruce_invers: Dica.....Nicolae Dica...ce onoare a fost sa tea avem printre noi.... fular-campionii
Kristiano27.07.2008 17:10

Salut la totzi... :steag_sah_mic:

Ce e cu linishtea asta aici ??

punkboy27.07.2008 17:36

frumos jocu lu Stancu au pus ochii cei de la roma

manu7127.07.2008 21:11

Ochirosii e preferatul meu.........sunt om batran si am vazut multa pustime la Steaua...l-am vazut crescand pe Ilie Dumitrescu,pe Dan Petrescu, pe Catalin Munteanu,pe galca........va spun eu pustiul asta are ceva din Ilie Dumitrescu si Catalin Munteanu,dar fata de ei are un atuu ...gabaritul......daca ii da prin creier lui Lacatus sa il titularizeze,sigur acest copil o sa ajunga la echipa nationala 2-3 ani si in 3 ani maxim in italia.......sper sa aiba pustiul noroc si sa ajunga titular la Steaua,sa ii fie acordata o atentie marita la antrenamente si sa fie pus sa munceasca suplimentar dupa antrenament.....

Kittutza04.08.2008 01:15

Cu siguranta,Dayro Moreno !

ULTRASSICK04.08.2008 09:23

Mirel Radoi!

E la fel de devotat ca Lacatus...si o sa vedeti desi se duce la Inter...o sa revina la Steaua! ca aici ii este casa!

SRamos04.08.2008 09:51
Mirel Radoi!

E la fel de devotat ca Lacatus...si o sa vedeti desi se duce la Inter...o sa revina la Steaua! ca aici ii este casa!

Totusi sa speram ca nu va pleca la Inter... :hai_steaua:

4ndr3y-fan-steaua-4ever06.08.2008 14:58

mirelradoi de sigur:) :steag_cruce_invers:

Ionutjoss07.08.2008 10:21

Szekely :hai_steaua::steag_cruce_invers:

Kellerman11.08.2008 14:16

Mirel Radoi, tipul asta are ceva din Steven Gerrard !

.Ax3L.11.08.2008 22:03

da prietene si tu ai ceva din Jiji :))

bogdan12.08.2008 08:25

Dayro moreno si szekely.acesti 2 jucatori vor face diferenta in grupe.pentru ca ne vom califica fular-campionii

steaua_1_by_klub_xxl.wen.ru.jpg

Kellerman12.08.2008 14:06
da prietene si tu ai ceva din Jiji :))

 

 

 

Oi avea eu ceva din Jiji, dar sa recunoastem ca Mirel are ceva din Stevie G. :noexpression:

S.STEFAN913.08.2008 10:58

Vali Badea ... cel mai in forma atacant al Stelei dar din pacate Lacatus nu il baga !! sa nu uite ce a facut Vali Badea pt Steaua !!

DelPiero1013.08.2008 11:04

In afara de golurile alea impotriva lui Standard,ce-a facut?

«12021222324»