FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jucatorul meu preferat

«1181920212224»
RobYnho13.11.2007 17:33

...si Nesu... :blush:

tavy stelistu14.11.2007 12:19

al meu e Goian pentru ca joaca cel mai bine ;)

utlizator00714.11.2007 19:18
fular-campionii respectele mele pentru Banel Nicolita si pentru Dorin Goian dau ce e mai bun din ei pe teren pun suflet nu ca alti
AlinforSteaua16.11.2007 14:17

dica10 Normal ca imi place de Dica

Cel mai bun jucator al Stelei in momentu` de fata !

java script:bbc_pop()

Khalid16.11.2007 14:36

Emeghara

sauce29.11.2007 09:05

Mirel Radoi ...chiar dak in ultima vreme e mai mereu accidentat si nu prea joaca nu am cum sa il uit pe CAPITAN ...oricum la Steaua cred ca e si o problema cu staful medical avand in vedere ca din 2006 jucatori se cam accidenteaza destul de dubios (accidentari gen Adrian Ilie care desi nu prea juca era mai mereu accidentat)scz pentru offtopicul din ultima parte :tongue:

Dj Andres29.11.2007 10:48

Ogararu a fost cel mai constant jucator de la Steaua si a avut evolutii foarte bune sper ca intr'o zi o sa revina in Ghencea...momentan cel mai bun jucator pot sa zic ca e zapata..Dica nu mai e in forma e f inconstant desi de el pot sa zic ca imi place cel mai mult din actualul lot...

 

Forza Steaua! :steagcruce:

AlcaponneAISS30.11.2007 09:51

bineinteles...Mirel Radoi fularultras

1uLy4Nn30.11.2007 16:24

Zapata si astept sa vina Thereau...

cae indru30.11.2007 19:26

Dintre jucatorii actuali Mihaita NESU!!!!! pentru daruire si pentru faptul ca nu ii e frica de nimeni si nu ii e frica sa se bage la cele mai periculoase mingi! Un adevarat spirit de stelist!

axl2330.11.2007 19:47

Jucatorul meu preferat e Romicaaaaaaaaaaaa Bunicaaaaaaaaaaaa!!!

-=Danny=-30.11.2007 20:57
Jucatorul meu preferat e Romicaaaaaaaaaaaa Bunicaaaaaaaaaaaa!!!

 

Alex , vad ca Bunca asta , are o vraja anume .... ca prea ai vorbit de el toata ziua !!! Si apropo , zimi si mie , chiar e pe bune ca s-a vorbit in presa ca n-a vrut sa dea gol??

 

Si JUCATORII mei preferati sunt : Zapata , Emeghara , Goian ...... si ATAT .

Wally30.11.2007 22:10
Jucatorul meu preferat e Romicaaaaaaaaaaaa Bunicaaaaaaaaaaaa!!!

Nu stiam ca avem aceleasi gusturi in materie de fotbalisti...

-=Danny=-30.11.2007 22:23

Mai bine l-ati trmite pe Bunica sa tricoteze niste pulovarase ceva .... Ma acum e bune , ce aveti cu el joaca asa bine ?? :unsure:

Wally30.11.2007 22:30

@Danny

 

E un super jucator. E mult peste orice jucator din lotul actual al Stelei. Nu stiu cum de nu l-am remarcat pana acum. E jucator de "sampions lig"...

benzina30.11.2007 23:15

EU sunt jucatorul meu preferat ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

 

am un joc minunat..un dribling de nu se poate....sa nu zic de tehnicitate si forta sutului...adevarul este ca sunt fotbalistul perfect...pe bune....sa zica cei care ma cunosc ...ce pm...

Wally30.11.2007 23:17

Si printre aceste calitati mai e si caracterul. Un om de o modestie nemaivazuta :tongue:

benzina01.12.2007 00:01

uite vezi..el ma cunoaste..

Cristocea_01.12.2007 02:03

Camus ;) Mai bun ca Hagi.

puiu mordasan01.12.2007 05:13
:steagcruce: Jucatorii mei preferati sunt: Zapata,Bicfalvi,Ninu si Ochirosii. Cu Razvan s-a facut o mare greseala manageriala!
-=Danny=-01.12.2007 08:27
Camus ;) Mai bun ca Hagi.

 

Impart acceasi parere cu tine !!! :biggrin:

mihai(0001)01.12.2007 19:50

Jucatorul meu preferat este Rica Neaga!!!Forzza Steaua!!! fular-campionii :steag_steaua_ro:

gabrieluno01.12.2007 21:41

Elton :)

claudiu alexandru01.12.2007 22:06

pey....mie imi place cel mai mult de zapata,e un om adevarat si foarte corect si modest,se vede din declaratii

mai e emeghara,e un jucator tanar si imi plac ghetele lui,sunt mijto ;)

mai e Radoi,imi place de agresivitatea lui si de forta,imi place cand da goluri din afara careului cu torpile d-alea ;) :steag_steaua_ro:

-=Danny=-01.12.2007 22:31
mai e Radoi,imi place de agresivitatea lui si de forta,imi place cand da goluri din afara careului cu torpile d-alea ;) :steag_steaua_ro:

 

Cam rar in ultimu timp .... sincer , nu mai tin minte nici un gol dea lu Radio ..... adumi tu aminte unu :-??

«1181920212224»