Imi place Mirel Radoi !!!!!
Imi place Mirel Radoi !!!!!
Jucatorii mei preferati:
1. Victoras Iacob
2. Nicolae Dica
3. Robinson Zapata
4. Dorin Goian
5. Rica Neaga
preferatu meu e Nicolae Dica.Fara el nu am face nimic.Asta e parerea mea
Banel e preferatul si nu ma intrebati de ce...pur si simplu mi-e drag de el, pune suflet si cateodata asta e lucrul cel mai important, cred ca e un tip modest care nu a uitat de unde a plecat, e un luptator, e puternic (mai ales psihic), ce sa mai....il apreciez...
Jucatorul meu preferat este Nicolae Dicanio Dica
Dorin Goian
Cel pe care il uresc eu mai ales este Neaga. E un ratat, nu face nimik, nu stie sa cadreze este praf complet. Ca el nu rateaza nimeni.
Ochirosii va fi un mare jucator....la fel si bicfalvi si v.Simion( sper sa fiu iertat ca sunt off-topic putin dar de ce a mai fost adus surdu p o gramada de bani cand erau in propietatea clubului v.Simion si a.Litu jucatori de mare viitor care pot face aceleasi lucruri ca surdu,ba chiar mai mult??)
nesu....determinare, sacrificiu, o intrare la rupere cand e cazul...si e la Steaua de copil ![]()
da, imi place omul
Cum topicu asta nu precizeaza jucator din prezent sau din trecut ..... jucatorul meu preferat esti Gica Hagi , un MARE Stelist , un MARE caracter ...... pacar ca a fost zgornit din Ghencea ... tocmai de ... nici numele nu pot sa il zic .....
pacar ca a fost zgornit din Ghencea ...
hm?? foloseste edit denii!!!in halul asta nu ajungi moderator!!!=)))
Avand in vedere ultimele "evolutii" -> Ov. Petre
Da ai dreptate,avand in vedere ultimele evolutii ale echipei....ZAPATA!!
Balaj si ag. Constantin
Toata lumea stie cat de unita este F.C. Steaua si cat de mult efort depun toti jucatorii dar cu toate acestea jucator meu preferat este Nicolae Dica : ![]()
dar asta nu inseamna ca pe ceilalti jucatori ii desconsider toti sunteti grozavi ![]()
Jucatorii mei preferati sunt gemenii golului Lovin si Ovidiu Petre :biggrin:.
jucator preferat.....TOATA ECHIPA.....atata timp cat joaca pentru Steaua......dar nu pot sa nu-l apreciez pe Petre Marin...Goian....atata siguranta dau echipei acesti 2 fundasi de renume..... forza Steaua
Nu te mai grabi...pierzi din litere
dintre atacanti,Goian;))
Goe SI ZAPATA !
echipa buna ... pacat ca are un pacalici de patron
Ce se intampla cu V. Badea? De ce nu e titular?
Menajat !
La cum joaca echipa in acest moment si fiecare jucator in parte, nu prea mai am favoriti. Chiar si cei care imi placeau ma dezamagesc.
singurii care mai joaca ceva in acest moment sunt Zapata,Goian si Emeghara...
trist pentru o echipa care vrea primavara UCL:((