FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jucatorul meu preferat

«1171819202124»
eltonica_antonyka12.09.2007 12:36

Imi place Mirel Radoi !!!!!

pui de dac 11213.09.2007 11:36

Jucatorii mei preferati:

 

1. Victoras Iacob

2. Nicolae Dica

3. Robinson Zapata

4. Dorin Goian

5. Rica Neaga

iulyaa13.09.2007 11:42

preferatu meu e Nicolae Dica.Fara el nu am face nimic.Asta e parerea mea

banel_bt13.09.2007 15:24

Banel e preferatul si nu ma intrebati de ce...pur si simplu mi-e drag de el, pune suflet si cateodata asta e lucrul cel mai important, cred ca e un tip modest care nu a uitat de unde a plecat, e un luptator, e puternic (mai ales psihic), ce sa mai....il apreciez...

gherila ros-albastra13.09.2007 16:53

Jucatorul meu preferat este Nicolae Dicanio Dica

the_goodfather15.09.2007 14:01

Dorin Goian

inches16.09.2007 22:13

Cel pe care il uresc eu mai ales este Neaga. E un ratat, nu face nimik, nu stie sa cadreze este praf complet. Ca el nu rateaza nimeni.

yo_marius_xxx17.09.2007 04:18

Ochirosii va fi un mare jucator....la fel si bicfalvi si v.Simion( sper sa fiu iertat ca sunt off-topic putin dar de ce a mai fost adus surdu p o gramada de bani cand erau in propietatea clubului v.Simion si a.Litu jucatori de mare viitor care pot face aceleasi lucruri ca surdu,ba chiar mai mult??)

John-_-Cena18.09.2007 17:33
Jocatorul meu preferat.....greu de zis...nu ma pot decide intre Badea , Banel si Dica....dar cred ca aleg pe nr 10...capitanul actual al Stelei..Nicolae Dica dica10
martzafoi21.09.2007 08:27

nesu....determinare, sacrificiu, o intrare la rupere cand e cazul...si e la Steaua de copil :)

da, imi place omul

-=Danny=-22.09.2007 11:57

Cum topicu asta nu precizeaza jucator din prezent sau din trecut ..... jucatorul meu preferat esti Gica Hagi , un MARE Stelist , un MARE caracter ...... pacar ca a fost zgornit din Ghencea ... tocmai de ... nici numele nu pot sa il zic .....

yo_marius_xxx22.09.2007 12:55
pacar ca a fost zgornit din Ghencea ...

 

 

hm?? foloseste edit denii!!!in halul asta nu ajungi moderator!!!=)))

Wally22.09.2007 22:23

Avand in vedere ultimele "evolutii" -> Ov. Petre

IONUTZ-CIPRIAN23.09.2007 06:58

Da ai dreptate,avand in vedere ultimele evolutii ale echipei....ZAPATA!!

sergiu_titan23.09.2007 07:31

Balaj si ag. Constantin

suzuky26.09.2007 14:54

Toata lumea stie cat de unita este F.C. Steaua si cat de mult efort depun toti jucatorii dar cu toate acestea jucator meu preferat este Nicolae Dica : fularsteaua2fular-campionii dar asta nu inseamna ca pe ceilalti jucatori ii desconsider toti sunteti grozavi forzateaua

Slider28.09.2007 09:40

Jucatorii mei preferati sunt gemenii golului Lovin si Ovidiu Petre :biggrin:.

RaMs3s04.10.2007 09:23

jucator preferat.....TOATA ECHIPA.....atata timp cat joaca pentru Steaua......dar nu pot sa nu-l apreciez pe Petre Marin...Goian....atata siguranta dau echipei acesti 2 fundasi de renume..... forza Steaua

 

Nu te mai grabi...pierzi din litere

tzepelea19.10.2007 05:47

dintre atacanti,Goian;))

CREIERU7819.10.2007 21:05

Goe SI ZAPATA !

nic_4920.10.2007 09:04

echipa buna ... pacat ca are un pacalici de patron

Wally02.11.2007 20:22

Ce se intampla cu V. Badea? De ce nu e titular?

RobYnho05.11.2007 17:00

Menajat !

cristi_mold05.11.2007 18:00

La cum joaca echipa in acest moment si fiecare jucator in parte, nu prea mai am favoriti. Chiar si cei care imi placeau ma dezamagesc.

tzepelea08.11.2007 08:22

singurii care mai joaca ceva in acest moment sunt Zapata,Goian si Emeghara...

trist pentru o echipa care vrea primavara UCL:((

«1171819202124»