FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jucatorul meu preferat

«1151617181924»
robisteaua30.07.2007 07:06

Fara Dica nu se poate!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ForzaSteauaDaNuTz01.08.2007 10:15

Dica deoarehttp://www.fcsteaua.ro/forum/style_emoticons/default/fularsteaua.gife in orice meci ne incanta prin suturile si pasele lui http://www.fcsteaua.ro/forum/style_emotico...g_steaua_ro.gif

-=Danny=-02.08.2007 10:01

jucatorul meu preferat , adica jucatorii sunt : Dica ( pentru ca stie sa dribleze adversatii ) ; Vali Badea (deoarece lupta mult pe Teren ) ; Goian , ( pentru ca stie sa dea si goluri )

i-m BaD...02.08.2007 14:19

jucatorii mei preferati sunt Dica,Neaga si Goian.... fularsteaua2

camelia br steaua03.08.2007 08:43
forzateaua buna intrebare sa sti! Eu una il prefer ca jucator din tot sufletul pe Nicolae Dica zis ronaldica.dicanu.dicanio.....etc. Motive...ce sa zic...faptul ca o parte din celebritatea stealei i se datoreaza,si ca este super de treaba! iar in final un motiv special de admiratie este ca desi a avut un an foarte greu si urat..referindu-ma aici la decesul tatalui sau si la banala accidentare,si-a revenit repede trecand peste tot ce-i rau asta pentru ca da totul pentru echipa sa! Forza Steaua! Forza Dica! dica10 steag2
Alex_9106.08.2007 07:40

Vali Badea

Nicolae Dica ------- Fara acesti jucatori Steaua nu ar mai putea sa se califice in CL . steag1

Banel Nicolita

Goian

-=Danny=-06.08.2007 09:39

Valii Badea !!!!! Pentru ca e varf impins , si acum Steaua are mare nevoie de el . Nicolaeee Dica !!!!!!! Pentru ca sezonul trecut a dat o multime de golri dinafara careului .

Alex_9107.08.2007 10:03

-=Danny=- Nu uita de Banel Nicolita si de Goian ...

-=Danny=-07.08.2007 10:22

Si de Ghionea .........

ultra_steaua_ole_ole_ole08.08.2007 11:01

Nicolae Dica dica10

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 11:36

Dica clar dica10 \\ Neaga \ Vali Badea \ Nicolita ca e pe postu meu si dak ii arati sandwiciul fuge 100 km fara oprire !! :))

cRiss4Steaua08.08.2007 21:35
Dica ! dica10 dica10
PavelAndrei08.08.2007 21:36

Neaga

tzepelea09.08.2007 05:29

dupa meciul cu zaglebie cred ca Banel poate fi cosiderat sufletul echipei,dar ar fi mult mai greu fara un Dica pe teren

Nosferatus10.08.2007 14:06

Jucatoru meu preferat de la Steaua era mereu un portar....dar nush ce sa zick nu prea am vazut portari buni in afara de Martin Tudor...si Hamutovski...Cernea imi place cum apara da nu pot sa zick ca e jucatoru meu preferat...in momentu' asta pot spune ca este Nicolita, deoarece alearga de rupe panamantu rar il vad obosit...si nu se lasa batut ....poate sa fie si 315135-0 pentru echipa adversa .....ca pe el nimik nu il opreste sa alerge si imi place ca o face cu sufletu ;) si nu pentru bani...oricum aproape toti jucatorii Stelei joaca cu sufletu sau cel putin asa sper :D

 

 

 

-------------------------------------

SPRE 24!!!!!!

vlad_2006_steaua10.08.2007 14:46

jukatorul preferat e Dica la Steaua fara discutii fara discutii fara el la Steaua nu se poate steag3 dica10

cris11.08.2007 05:04

Eu prefer toata echipa , mi-a placut Banel la meciul cu polonezii .

Brunetzycka14.08.2007 23:15

Dica!!!! dica10

1on15.08.2007 09:17

Cernea, Ochiroșii

alexandra_superSTELISTA15.08.2007 10:20

Nu exista jucator preferat! Exista Steaua si toti sunt preferati!!!!!!!!!! steag2

crynutzza15.08.2007 17:34

Preferatul meu este ERIC BICFALVI!!! :wub: sper sa~l tina Becali la Steaua :wub: de ce?.....pai cred ca e tanar ,frumos si a dat un gol foarte tare pentru Steaua!!!!

 

Evita folosirea unui numar ridicat de smiley faces

cris16.08.2007 10:49

Apropo de Eric , eu zic ca ar fi mai bine daca l-ar juca mai mult , cel putin aseara si la meciul cu Iasi si chiar si in amicalele avute de Steaua ,Bicvalfi da o nota de prospetime in joc si este mai bataios decat multi altii ( nu chiar ca si Banel )

Nosferatus16.08.2007 10:51

Eh ......un jucator mai apreciat de suporteri .........da la fete e vorba si de fizic, nu-i asa? :-" ....

dee16.08.2007 12:13

jucator preferat? ....hmmm, mie intotdeauna mi-a placut Banel Nicolita.

Modestia, devotamentul si daruirea lui in joc compenseaza orice carente.

forever_STEAUA16.08.2007 13:49

@dee

 

Adicã și faptul cã e paralel cu fotbalul?

«1151617181924»