Fara Dica nu se poate!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fara Dica nu se poate!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dica deoarehttp://www.fcsteaua.ro/forum/style_emoticons/default/fularsteaua.gife in orice meci ne incanta prin suturile si pasele lui http://www.fcsteaua.ro/forum/style_emotico...g_steaua_ro.gif
jucatorul meu preferat , adica jucatorii sunt : Dica ( pentru ca stie sa dribleze adversatii ) ; Vali Badea (deoarece lupta mult pe Teren ) ; Goian , ( pentru ca stie sa dea si goluri )
jucatorii mei preferati sunt Dica,Neaga si Goian.... ![]()
Vali Badea
Nicolae Dica ------- Fara acesti jucatori Steaua nu ar mai putea sa se califice in CL . steag1
Banel Nicolita
Goian
Valii Badea !!!!! Pentru ca e varf impins , si acum Steaua are mare nevoie de el . Nicolaeee Dica !!!!!!! Pentru ca sezonul trecut a dat o multime de golri dinafara careului .
-=Danny=- Nu uita de Banel Nicolita si de Goian ...
Si de Ghionea .........
Nicolae Dica dica10
Dica clar dica10 \\ Neaga \ Vali Badea \ Nicolita ca e pe postu meu si dak ii arati sandwiciul fuge 100 km fara oprire !! ![]()
Neaga
dupa meciul cu zaglebie cred ca Banel poate fi cosiderat sufletul echipei,dar ar fi mult mai greu fara un Dica pe teren
Jucatoru meu preferat de la Steaua era mereu un portar....dar nush ce sa zick nu prea am vazut portari buni in afara de Martin Tudor...si Hamutovski...Cernea imi place cum apara da nu pot sa zick ca e jucatoru meu preferat...in momentu' asta pot spune ca este Nicolita, deoarece alearga de rupe panamantu rar il vad obosit...si nu se lasa batut ....poate sa fie si 315135-0 pentru echipa adversa .....ca pe el nimik nu il opreste sa alerge si imi place ca o face cu sufletu
si nu pentru bani...oricum aproape toti jucatorii Stelei joaca cu sufletu sau cel putin asa sper ![]()
-------------------------------------
SPRE 24!!!!!!
jukatorul preferat e Dica la Steaua fara discutii fara discutii fara el la Steaua nu se poate steag3 dica10
Eu prefer toata echipa , mi-a placut Banel la meciul cu polonezii .
Dica!!!! dica10
Cernea, Ochiroșii
Nu exista jucator preferat! Exista Steaua si toti sunt preferati!!!!!!!!!! steag2
Preferatul meu este ERIC BICFALVI!!!
sper sa~l tina Becali la Steaua
de ce?.....pai cred ca e tanar ,frumos si a dat un gol foarte tare pentru Steaua!!!!
Evita folosirea unui numar ridicat de smiley faces
Apropo de Eric , eu zic ca ar fi mai bine daca l-ar juca mai mult , cel putin aseara si la meciul cu Iasi si chiar si in amicalele avute de Steaua ,Bicvalfi da o nota de prospetime in joc si este mai bataios decat multi altii ( nu chiar ca si Banel )
Eh ......un jucator mai apreciat de suporteri .........da la fete e vorba si de fizic, nu-i asa? :-" ....
jucator preferat? ....hmmm, mie intotdeauna mi-a placut Banel Nicolita.
Modestia, devotamentul si daruirea lui in joc compenseaza orice carente.
@dee
Adicã și faptul cã e paralel cu fotbalul?