FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jucatorul meu preferat

«1141516171824»
FC_STEAUA_194730.06.2007 06:26

Radoi, Dica, Badea, Goian.

c.ronaldo1730.06.2007 06:27

30. Razvan Iulian Ochirosii.

Alyn St3lis7u01.07.2007 16:50

Mie imi place foarte mult de Vali Badea... este activ in timpul jocului si poate avea niste momente de geniu (pe care le-am vazut in multe meciuri) care pot aduce victoria Stelei.

tzepelea02.07.2007 08:01

Toti... mai putin Gigel, care nu are nici o treaba cu ce inseamna Steaua... parerea mea!

_yang02.07.2007 14:22

Trebuie bagat si Lovin in acest grup...

agu04.07.2007 18:44

Dica, Elton( pacat de el si de noi ca nu il mai avem ), Iacob, Goian!

Z3US04.07.2007 18:52
Dica , Elton ( pacat de el si de noi ca nu il mai avem ) , Iacob , Goian

 

@agu: Jucatorul... nu jucatorii!

@dy_00705.07.2007 21:45

Nicolae Dica, decarul nostru!

Alex_9111.07.2007 08:13

Dica , Neaga , si noul venit ............Ruben Martin Pulido !!!! fular-campionii

cris12.07.2007 05:12

Dica

tzepelea12.07.2007 07:56

Dica,Neaga,Radoi

bobochyka1713.07.2007 23:04

Imi place echipa, logic si nu as putea sa spun ca e vreun jucator care nu-mi place, dar am si eu slabiciuni.

Jucatorul meu preferat e Bostina, pentru ca Gigi Becali mai pe toamna nu-l mai voia la echipa deoarece zicea el ca are viata extrasportiva agitata. Iar eu nu sunt de acord cu chestii din astea (e problema fiecaruia ce face noaptea atata timp cat isi face meseria; daca il ai ca "angajat" nu inseamna ca poti sa-i controlezi viata), asa ca l-am urmarit sa vad cum joaca si mi-a placut.

Dintre fostii jucatori preferatul meu e Carlos pentru ca, toata lumea il contesta iar eu am vrut sa vad daca au dreptate si am vazut un Carlos care mi-a facut cel mai frumos cadou pe care l-am primit vreodata, adica meciul cu Standard din retur.

Stiu ca poate pare ciudat dar asa sunt eu "un raulet mic impotriva unui ocean imens". Daca majoritatea ii contesta eu nu, dimpotriva.

Hadess14.07.2007 03:43
Eric Bicfalvi - am incredere ca pustiul asta va face o figura frumoasa in acest sezon. steagro
MadFroG14.07.2007 10:12

Jucatorul meu preferat e ala care joaca cel mai bine

In momentul de fata Dica

Vlaston_Casillas14.07.2007 11:09

ai dreptate.......ai vazut cum ajucat cu apoel nicosia,sv ried si fk villnius?asta o sa ajunga mare.la un club mare din europa. steaua_ro .si Ochirosii o sa fie mare+achizitzia asta Alexandru Iacob.tinerii astia o sa ajunga mari!!!!FORZZA STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

andrei_cretzu14.07.2007 11:13

Iacob :rolleyes:fularultras steagcruce2 fularsteau2 steagsimplu fular-campionii :biggrin: steaua_ro :rolleyes:fularsteaua2

Wally14.07.2007 13:05

Care Iacob? ca acum avem 2 :P

R4214.07.2007 18:25

Mie imi place de Mirel Radoi pentru ca reuseste sa tina echipa unita si este loial clubului

 

Dica , Neaga , si noul venit ............Ruben Martin Pulido !!!! fular-campionii

@ alex 91 pasta o stii de la bancuri ti-a zis-o zeus steag1

Astristul19.07.2007 21:19
Care Iacob? ca acum avem 2 :P

Dupa avatar, se pare ca Victoras! :biggrin:

ninu9329.07.2007 10:05

pai Mirel e sufletu echipei...dar mie imi place de Dica...pentru tehnica lui... dica10

steaua_gloria29.07.2007 11:51

Nicolae Dica, Adrian Neaga, Mirel Radoi steagcruce2

.aNDu29.07.2007 14:07

Nicolae Dica :D cel mai tehnic jucator al Stelei in momentul de fata

mirceaor29.07.2007 18:15

Mirel Radoi fara discutie

Raul198829.07.2007 18:30

Nicolae Dica :tongue:

pentru ca are o technica extraordinara,si e singurul jucator al nostru care poate sa bata lovituri libere steagsahmic

dica_10steaua29.07.2007 19:16

Dica, Neaga, Bicfalvi! steaua_ro

«1141516171824»