FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jucatorul meu preferat

«1161718192024»
dee16.08.2007 13:57

@forever_STEAUA

 

eiii acuma si tu ... ce conteaza ca e paralel cu fotbalul, bine ca nu e necoplanar, atunci ar fi fost mai grav. :biggrin:

A fi cel mai iubit jucator de la o echipa nu inseamna neaparat a fi cel mai bun jucator al acelei echipe.

Eu am spus de ce imi place Nicolita, iar calitatile pe care le-am enumerat le admir cel mai mult la un jucator.

 

 

Modestia, devotamentul si daruirea lui in joc compenseaza orice carente

 

Adicã tu zici cã nu conteazã dacã știe sau nu fotbal, importantã e dãruirea, modestia bla, bla, bla.

 

 

Gata, de mâine mã transfer la Steaua.

Nosferatus16.08.2007 14:00

Unde vedeti ca e paralel cu fotbalu' :| .....stii ce inseamna sa joci fotbal pe un teren de 120 de m? si sa alergi incontinu....stii ce inseamna sa iei coate la fiecare faza fixa? crede-ma am jucat si stiu cum e ....nu e paralel ....are viteza si se descurca .....mai are de lucrat la centrari din miscare atat ;)

dee16.08.2007 14:05
@forever_STEAUA

 

eiii acuma si tu ... ce conteaza ca e paralel cu fotbalul, bine ca nu e necoplanar, atunci ar fi fost mai grav. :biggrin:

A fi cel mai iubit jucator de la o echipa nu inseamna neaparat a fi cel mai bun jucator al acelei echipe.

Eu am spus de ce imi place Nicolita, iar calitatile pe care le-am enumerat le admir cel mai mult la un jucator.

Adicã tu zici cã nu conteazã dacã știe sau nu fotbal, importantã e dãruirea, modestia bla, bla, bla.

Gata, de mâine mã transfer la Steaua.

 

 

NU M-AI INTELES! ORICE JUCATOR CARE AJUNGE LA Steaua STIE FOTBAL (sau ar trebui sa stie), DAR NU TOTI SUNT ATAT DE ABNEGATI, ATAT DE ATASATI DE ECHIPA CA SI Banel! ( cel putin asa se vede)

SI CU ASTA GATA, NU SUNT EU AVOCATUL LUI, FIECARE CREDE CE DORESTE.

miro16.08.2007 16:27

of course Mirel Radoi

Wally16.08.2007 16:53

Vali Badea. Ard de nerabdare sa-l vad din nou inscriind in poarta spurcatilor si inaripatilor :rolleyes:

-=Danny=-16.08.2007 17:03

Iacob si Vali Badea , sunt varfuri impinse , si se pricep sa dea cu capul goluri , deci si ei se incadreaza in preferintele mele :P .

 

 

 

off : propun sa se deschida un topic cu moderatorul/adminul meu prefereat :biggrin:

c.ronaldo1716.08.2007 17:25
off : propun sa se deschida un topic cu moderatorul/adminul meu prefereat :biggrin:

 

=))

 

Off 2: propun unul cu "danny:pro si contra" :))

Alex_9116.08.2007 17:57

Steaua si toti Suporterii Stelisti trebuie sa-i multumeasca lui Dica .

Dica e un adevarat jucator de Liga Campionilor si spun asta pentru ca a demostrat in nenumerate meciuri unde a marcat multe goluri spectaculoase . fularsteaua2

crynutzza18.08.2007 21:17

nicolota, nu zic ca nu e un jucator foarte bun da fiecare cu ce~i place :tongue: si bicfalvi joaca foarte bine pentru inceputul la Steaua!!!! :biggrin: spune~ti:"imi place cutarica" si nu ii mai criticatzi pe ceilalti!!!

Campionii19.08.2007 08:27

Cred ca stiti ca sunt fan Steaua, asa ca o sa spun ca tin cu Nicolae Dica.

De ce? Pentru ca este devotat echipei, si este stelist suta la suta!

 

FAN Steaua! steag2 dica10 steagro spre cl fular-campionii

frunji19.08.2007 12:29

dica10 NE DUCE spre cl

stifler_cale19.08.2007 15:46

Neaga mi se pare cel mai "stelist"

addryutza19.08.2007 18:27

pana la transfer... jucatorul meu preferat era.... Vali Badea... dar acum... E Goian.... fularsteaua2 oricum.... toti au o valoare... speciala... forzateaua eu tot raman... la ... FORZA Steaua!!!

fansteaua4619.08.2007 20:09

augustus famagusta fular-campionii

Seedorf19.08.2007 20:33

dica10 ne va duce spre cl

fansteaua4620.08.2007 08:28

dica10

c.ronaldo1720.08.2007 09:54

Ochii Rosii steagcruce2

adriano20.08.2007 18:22

Cu siguranta cel mai bun jucator la Steaua este Mirel Radoi,dar eu personal am mai multi jucatori care imi plac,noi veniti la Steaua:Zapata,Golanski si Banelninho.Forza Steaua. forzateaua

simonik21.08.2007 11:17

Ochirosii,Bicfalvi,Dica.........ei chiar fac treaba la Steaua

alexynho22.08.2007 06:04

Mie imi plac :

 

1. Valentin Badea

2. Nicolae Dica

3. Robinson Zapata

4. Ionut Rada

5. Eric Bicfalvy

razvan_stelist200726.08.2007 19:19

dica10 Jucatorul meu preferat al Stelei este Nicolae Dica.Este un jucator esential pentru FC Steaua si nu ar trebui vandut vreodata la alta echipa.Este un fotbalist extraordinar.Si eu joc fotbal si joc pe acelasi post ca si idolul meu Dica care este dupa mine cel mai bun coordonator de joc din zona Europei de Est si chiar de Sud sau centru pentru ca in Italia ar fii bun Totti si Figo;in Germania Ribery;in Franta Juninho Pernanbucano;in Europa de Est si in Romania,bineinteles-Dica!!! steag3 dica10

RaDoooI26.08.2007 20:06

V.Badea spre cl

ady_steauaforever27.08.2007 14:39

Jucatorul meu preferat e Dica..dar imi place si de Rada

fularsteau2

Las-o mai usor cu steguletele

tzepelea27.08.2007 16:01

un jucator care ar trebui sa fie mereu titular ar fi Eric Bicfalvy.de mult nu am mai vazut suturi asa bune din afara careului...dar dupa parerea unora nu e mai bun ca Lovin

 

Dica a fost si va ramane un mare fotbalist si unul dintre preferatii mei..:)

RobYnho10.09.2007 15:44

Cred, ca semnatura si avataru' spun tot. ;)) RONALDICA :wub: !

«1161718192024»