Elton Xavier Gomes !
E facut uitat de Toja si Dayro...si pentru asta ar trebui sa-i multumim la oier ca ne-a adus si ceva spectacol in ofensiva ca dupa ce a plecat Aliutza park in 2006 nu prea am mai avut parte de asa ceva:D
Dar sa nu multumiti prea mult ca i se urca la cap 
Cu Bicfalvi ai dreptate dar nu ai unde sa-l bagi acum in echipa , trebuie sa se faca curatenie , sa scapam de Lovin , si poate sa-l vindem pe Ovidiu Petre, si apoi o sa vedem un mijloc de genul ...:
Banel Nicolitza/Szekely >>>> Tiago Gomes >>>>>> Bicfalvi>>>>>>>> Toja/Ochirosii >>>>>>
>>>>> Dayro Moreno >>>>>> (In fata Mijlocasilor)
Deci viitorul suna bine...toti sunt sub 25 de ani , si toti au viteza si tehnica