pai uite ca meciul urmator, cu rapidul, Dorinel o sa joace din nou pentru Steaua asa ca imi darama ierarhiile si e din nou jucatorul meu preferat. si poate si Anca, ii doresc multe intalniri cu Coman, nefaste pentru cel de-al doilea.
pai uite ca meciul urmator, cu rapidul, Dorinel o sa joace din nou pentru Steaua asa ca imi darama ierarhiile si e din nou jucatorul meu preferat. si poate si Anca, ii doresc multe intalniri cu Coman, nefaste pentru cel de-al doilea.
Mirel Radoi e preferatul meu. ![]()
Pot sa am doi??
Cristian Chivu si Bogdan Lobont!!
Iar de la Steaua sunt prea multi ca sa-i pot enumera!
Toata echipa! Dar primul cred ca e George Ogararu!!
Eu nu pot sa fac un top.Mie imi plac toti.Dar totusi Mirel e preferatul meu.Da,Carlos e dragut dar nu asta conteaza la un fotbalist,important e sa joace bine.Eu cand ma uit la un meci nu ma uit cum arata fotbalistul,ce importanta are daca e frumos dar nu joaca nimic?....![]()
jucatorul meu preferat este florentin Dumitru...sper ca nu sunt singura persoana din univers care spune asta...
nu Dumitru de acum...ala de acum 3 ani de exemplu...de acum...uhm...nu stiu...toti sunt ok cand echipa castiga si aproape toti sunt varza cand echipa pierde ![]()
Dumitru a fost excelent pe vremea lui Piturca. Pacat de problemele pe care le are in prezent. S-a stins prea repede ! :cry: :roll:
stiu... :cry: si n-are nici macar 30 de ani inca...de fapt...cred ca implineste 29 in curand...chiar saptamana viitoare daca nu ma insel...ma apuca nostalgia dupa centrarile lui... :cry:
Eu nu pot sa fac un top.Mie imi plac toti.Dar totusi Mirel e preferatul meu.Da,Carlos e dragut dar nu asta conteaza la un fotbalist,important e sa joace bine.Eu cand ma uit la un meci nu ma uit cum arata fotbalistul,ce importanta are daca e frumos dar nu joaca nimic?....![]()
In sfarsit o fata care zice ca desi Carlos e dragut, nu e favoritul ei pentru ca nu joaca bine!
pai ce vrei, n-are decat 6 ani!
![]()
![]()
![]()
TOP 5 :
Nicolita
Carlos+Dica
Radoi
Ogararu
Goian
Idolul meu este Radoi , in primul rand cum joaca si apoi cum arata! Titlul 23....
Nu acum nu prea mai sunt asa ... in trecut erau numai jucatori simbol la Steaua si au ramas in inima mea (Mitrita, Pompilica,Carabas, Silvian Cristescu, Stoica(secundul lui Protasov) si pantera Lita.
Era circ pe Ghencea- intr-un meci cu Dinamo, Mitrita s-a ratacit in iarba, a absentat 35 min(show) altii bagau lautarii in jacuzzi dupa ei sa le cante sau se plimbau cu "anaconda" prin orase din provincie
Jucator meu preferat este fara discuzie Nicolae Dica! El a tehnica, este foarte foarte talentos si umile! Pentru miine este jucatorul plus foarte din mondul dupa Ronaldinho!
P.S.: sunt bravii si Radoi (unicul capitanul), Iacob, Paraschiv (Gattuso Stelei), Goian, Carlos, Bostina si Nicolita
pai ce vrei, n-are decat 6 ani!
![]()
![]()
Stai linistit ca nu am 6 ani.Sau tu ce crezi ca toate fetele se uita la fotbal doar ca sa vada fotbalisti frumosi?Eu nu tin cu Carlos sau cu alti jucatori,eu tin cu Steaua.Dar ce poti sa intelegi tu...Pt mine nu conteaza cum arata jucatorii de la Steaua imi doresc doar sa castige.Nu ma intereseaza asta,am eu la cine sa ma uit....
:lol: uite o tipa normala! esti numai tu? sau sunteti mai multe si va ascundeti?
pai ce vrei, n-are decat 6 ani!
![]()
![]()
Stai linistit ca nu am 6 ani.Sau tu ce crezi ca toate fetele se uita la fotbal doar ca sa vada fotbalisti frumosi?Eu nu tin cu Carlos sau cu alti jucatori,eu tin cu Steaua.Dar ce poti sa intelegi tu...Pt mine nu conteaza cum arata jucatorii de la Steaua imi doresc doar sa castige.Nu ma intereseaza asta,am eu la cine sa ma uit....
wooooooooooow e rea ... :evil: ![]()
@ _yang
Nu is chiar asa rea....
Dar nu eu am inceput!
Bya_6....iti dau dreptate.....si mai zic inca o data ca jucatorul meu preferat e Banel Nicolita. Am o intrebare....ce cauta Oprita la natzionala?...parerea mea e ca pe langa faptul ca stie sa treaca pe sub minge, s-o dea afara....si mai rar sa faulteze....nu stie prea multe....mai nimereste el uneori si o pasa buna....oricum parerea mea e ca nu avea ce cauta la nationala
toti jcuatorii de la Steaua sunt buni si imi plac toti dar mai special parca ar fi Banel si Dica. si nu neaparat ca sunt atacanti si ca ei dau goluri, dar au un stil aparte.
si Goian cu Ghionea fac o defensiva de nepatruns.
ce sa zic, toti sunt buni.
mai putin Paraschiv si Petre Marin. ![]()
Nu pot sa cred ca atatea fete il plac pe Carlos..chiar nu ma asteptam. Dar aici nu e topic cu "jucatorul preferat" dpdv tehnic,sau macar ca persoana? Daca e sa faci un top cu cei mai sexy te duci la revista Bravo.Oricum favoritul meu e Radoi. De ce? pentru ca e "mai indispensabil" echipei decat oricare altul. daca nu joaca Petre Marin, de ex, nu e nici o tragedie, in schimb daca Radoi nu reuseste sa-i mobilizeze pe ceilalti,jocul e mai haotic. am impresia ca reuseste sa le confere o anumita siguranta coechipierilor.
Topicuri cu jucatorii,antrenorul si conducatorii Stelei,aici :
"jucatorul" meu preferat este....MM Stoica
"Jucatorul" meu de poker preferat este Jiji...vad ca le are cu sportu' asta...i-am luat pe Lovin si Baciu..poate si Ciocoiu la un meci cu nenea Sechelariu :lol: :lol: :lol:
CARLOSSSSSSS................si desigur Mirel Radoi, Dica si Nicolita!!! ![]()
![]()
Ogararu se mai pune? ![]()
apoi, pe locul 2, la egalitate, Goian, Radoi, Dica, Ghionea si Para ![]()
si na ca am zis juma de echipa
a, si jolly-jokerul MM