nu ma injurati da jucatorul meu preferat e nesu.
si asta pentru ca la mine conteaza mai mult devotamentul si daruirea decat tehnica si talentul.
si apoi Radoi, Nicolita, Iacob, Dica, Goian(mare jucator), de ce nu si Paraschiv.
antipatic imi e Carlos, dar nu intotdeauna. in ultima vreme...
