FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jucatorul meu preferat

«12345624»
axl2330.04.2006 15:54

nu ma injurati da jucatorul meu preferat e nesu.

si asta pentru ca la mine conteaza mai mult devotamentul si daruirea decat tehnica si talentul.

 

si apoi Radoi, Nicolita, Iacob, Dica, Goian(mare jucator), de ce nu si Paraschiv.

antipatic imi e Carlos, dar nu intotdeauna. in ultima vreme...

Elena_Radoi30.04.2006 17:28

Eu cred ca Mirel Radoi este jucatorul simbol al momentului. Ceilalti sunt exact dupa el...la un pas.. Cred ca nu mai este nevoie sa dau argumente de ce l-am ales pe el.

crist3a01.05.2006 06:49

Banel Nicolita-pentru dragostea cu care joaca, se lupta pentru fiecare minge si in ultimul timp are niste finalizari exacte.Desamenea este modest si a adus calificarea cu Betis si rapid

vlad7501.05.2006 07:18

Mirel Radoi.Dar am de facut o observatie asupra atitudinii sale in teren.De la un timp joaca la limita regulamentului(imi aduce aminte de darzenia lui [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]),asta nu e un lucru rau,dar putina prudenta n-ar dauna! Cred ca atitudinea sa din teren este si efectul pregatirii la sala cu luptatorii de la sectia de wu shu.Poate i-ar prinde bine si un curs mediu cu Kasparov,ar asimila echilibrul si tactica rusului!

vlad7501.05.2006 07:29

Si sa nu-l uit pe Ochirosii...pentru ca are ochii albastri!!!...si joaca pustiul asta,n-am vazut asa ceva!!!! Chiar n-am vazut cum joaca,dar sper ca Steaua sa fie campioana mai devreme de cele 7 etape pe care le mai are de jucat si sa-i vad si pe tinerii Stelei la joc!Ai auzit Oli??!Sa fii campion mai devreme!

ramonik_stelista01.05.2006 11:14

Mie imi place Carlos..chiar dak a facut cateva greseli e un portar de valoare si nu vreau sa plece de la Steaua..si in plus e si frumos :D:D:D

anonymus_girl01.05.2006 11:25

1.Radoi

2.Nicolita

3.Dica

4.Paraschiv

5.Iacob

radooku_steaua01.05.2006 11:26

ramonik eu zic k tu il apreciezi pe Carlos doar pt frumusete.... dar vb lu Gigi... ce sa mai joace Carlos dupa bababababababababababaab din babmboo... daca toata noaptea face babababababaaba si il doare capu' nu mai se gandeste a doua zi la babababababaab mingea.... :lol: :lol: :lol: o explicatie pur Jiji

spre_2401.05.2006 12:16

ramonikai nu ii arde de fotbal..ci de altceva:D:D:D stiti voi :>

nimeni_7001.05.2006 12:18

Jucatorul meu preferat e Banelinho. Dupa el, Dica si Radoi.

spre_2401.05.2006 12:23

al meu Dica..dar cel mai bun de la Steaua poate fii Banel Radoi SI Dica ! dintre astia ! si Goian in aparare sigur e cel mai bun !

fatacucola01.05.2006 13:22

Mai eu sunt noua pe aici.....dar...as vrea sa stiu si eu...de unde fac si eu rost de niste poze ca lumea cu Banel Nicolita...e preferatul meu el ....si Dica...si Petre Marin....deci....daca avetzi poze...sau stiti de unde pot lua poze...id-ul meu e cer_mesaje....plssss

spre_2401.05.2006 13:23

dai fata mea pe goolge search imagini cu Dica Steaua si gasesti 100000 ! sau cu Petre Marin...si cu cn mai vrei ! t pup unde vrei tu :P

fatacucola01.05.2006 13:24

dlagutzule.....stii ce lene am in mine :D da na....hai ca-i dau... :P

Motanu D01.05.2006 13:43
Mai eu sunt noua pe aici.....dar...as vrea sa stiu si eu...de unde fac si eu rost de niste poze ca lumea cu Banel Nicolita...e preferatul meu el ....si Dica...si Petre Marin....deci....daca avetzi poze...sau stiti de unde pot lua poze...id-ul meu e cer_mesaje....plssss

 

Special pentru persoanele care sufera de lene:

 

http://images.google.ro/images?cu=Banel+nic...t%C4%83+Imagini

http://images.google.ro/images?svnum=10&hl...btnG=Caut%C4%83

http://images.google.ro/images?svnum=10&hl...btnG=Caut%C4%83

fatacucola01.05.2006 13:50

ma scumpy....am spus poze ca lumea...asta insemnand......sa i se vada bine fatza, sa fie mare poza....ca alea de pe google is micutze :(

fatacucola01.05.2006 13:51

ms oricum.....}{

fatacucola01.05.2006 13:53

si inca ceva Motanu D....."Afara cu manelistii din tara"....bine gandit :D...si eu am aceeasi parere

deyutza200601.05.2006 14:32

mie imi place la nebunie Mirel Radoi si...bineinteles..CARLITOS>>....uuuuuuuuuuuuuufffffffffffffff.....!!!!1 cel mai frumos portar din Romania.

iar pt Radoi...nu am cuv. :D

ramonik_stelista01.05.2006 16:52

Recunosc ca imi place Carlos la nebunie..dar e si un portar bun..si....apropo nu e frumos????????yo zic ca da :D:D:D:D:D:D

radooku_steaua01.05.2006 18:25

mey eu zic ca majoritatea fetelor de pe site nu au habar de echipa vor doar sa agate :lol: :lol: :lol: :lol: un nou pretext e ,,vreau poze cu Banel si cu Dica,, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: eu zic ca urmatorul o sa fie ,, vreau si eu cineva sa imi zica titularii de la Steaua... idul meu e bla bla bla,, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

antonika01.05.2006 19:16

sau sa discute despre faze si sa se comenteze reluarile :P:P

alex_Ra201.05.2006 19:18
Mai eu sunt noua pe aici.....dar...as vrea sa stiu si eu...de unde fac si eu rost de niste poze ca lumea cu Banel Nicolita...e preferatul meu el ....si Dica...si Petre Marin....deci....daca avetzi poze...sau stiti de unde pot lua poze...id-ul meu e cer_mesaje....plssss

 

 

am eu o gramada te poze cu ei, daca iti trebuie...

 

aveti dreptate si voi baieti in chimb da poate chiar ii trebuie poze...mai stii?

fatacucola01.05.2006 20:02

ma eu as comenta meciurile...da...daca mi s-ar raspunde pe loc....si daca incep eu sa comentez :D :lol:

Catalyn0701.05.2006 20:24

1. Dica

2. Radoi

3. Nicolita

4. Ogararu

5. Cristocea...sa-l fol. si Oli mai mult :D

«12345624»