FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jucatorul meu preferat

«1111213141524»
srd_gabriela21.02.2007 15:32

POATE E ADEV CA Radoi SUDEAZA ECHIPA,DAR PT MINE PIONUL PRINCIPAL RAMANE Dica.EL ESTE CEL MAI VALOROS JUCATOR!ASTA NU INSEAMNA CA NU IUBESC TOATA ECHIPA!SUNT STELISTA DECI TIN CU ECHIPA Steaua! :)

 

Nu mai folosi Caps Lock. Ultimul avertisment. Moderatorii

n3olitik28.02.2007 19:40

Cyril Thereau!

anytza_fluturash15.03.2007 15:18

Yo il consider p Carlos cel mai bun jucator al Stelei.Insa nu toti suporterii il considera asa.

Deshi multi il desconsidera, ar trebui sa s gandeask la faptul ca dak nu ar fi fost Carlos, Steaua nici nu mai juca cu Real Madrid.

:) :) :):):):):)

 

steagsimplu

weeezer_2015.03.2007 15:19

Pe ce te bazezi spunand asta?

elena_stelista19.03.2007 13:54

Cyril Thereau...cam greu sa zic de ce....parca da totul pt echipa...

stelistu6820.03.2007 12:29

Radoi este preferatul meu!!! steag2 forzateaua

alice4steauaBUC21.03.2007 01:05

s-a vazut destul de bine ca fara Dica nu prea merge treaba...acum daca o luam asa, mie una imi place Goian, nu stiu sa va spun ce imi palce la el!vad multe posturi ale unor fete care se isterizeaza pe aici dupa Carlos, zicea o tipa pe aici ca daca nu era el nu mai jucam cu Real Madrid...pai daca nu era el, paote nu mai lum 4 boabe :wink: in fine...imi place Thereau pentru felul cum vine in fata galeriei si aplauda din tot sufletul lui!imi place Andreypt felul lui modest, nu se sparge'n fite precum Carlos, de ex!imi place Elton pt felul lui asa, zambitor, otimist(sper sa le-o dea in ate la rapizi :twisted: )

Dar evident, preferatul ramane Radoi, si nu pentru ca ar fi finul(in nicun caz :lol: )ci pentru ca eu pe el il vad cel mai loial si cel mai devodat echipei!nimic nu ma infioara mai mult decat atunci cand aud zeci de mii de oamneni scandandu-i numele!este cu siguranta Unul Dintre Noi!

Despre fosti jucatori, ce sa spun, eu una si acum regret plecarea lui Ogarau la Ajax, a lui Cristea la **** :(

basangicu27.03.2007 16:04

Acum de Elton ce sa mai ziceti, dupa un singur meci v-a lasat fara cuvinte, este extraordinar, probabil ca va fi mai bun ca Dica sau deja este. Despre el ce credeti?

A facut chiar posibila prima victorie a Stelei din 2007, ca din Spetembrie n-a mai avut o victorie, inspirat transfer. fularsteaua2 Oricum, mie-mi place Dica, ca doar asta era subiectu'.

dica10

OTAKU10.04.2007 08:45

Mie imi place Croitoru.

Jucator tehnic in regim de viteza, inteligent, pasa lunga foarte buna si sutul la fel.

In alea 5 min in care a jucat pana acum

era sa dea si un gol.

mesteaua10.04.2007 10:04

Mie imi place Elton acum. Cred ca dupa cateva meciuri o sa fie mai bun. Are viteaza,tehinca splendida, are sut destul de bun....

costinsteaua10.04.2007 17:37

Mie imi plac Dica si Elton.

Elton:Elton este un jucator rapid,dribleaza bine si mai da si goluri sau poate ca a vrut doar sa faca o impresie buna la primul lui meci dar in meciul Steaua 2-4 Dinamo de la Elton au pornit aproape toate actiunile Stelei la poarta dinamovista.

Dica:Dica este un jucator tehnic si a fost in 2006 golgeterul Stelei si al Romaniei si cred ca daca nu sar fi fi accidentat ar fi fost si acum golgeterul Romaniei.Dica a marcat 5 sau 6 goluri in Champions Legue.A marcat 1 sau 2 goluri in faza de calificare pentru grupe,3 goluri cu Dinamo Kiev si un golcu Olympique Lyon(singurul gol al Stelei in potriva lui Lyon.

spiridusu10.04.2007 19:15

1.Sorin Paraschiv - creierul echipei la mijloc

2.Nicolae Dica - Salvatorul Stelei in multe situatii

3.Valentin Badea - cel mai bun varf tehnic si agil

4.Bostina - cel mai tehnici jucator din Romania

(parerea mea :roll: )

5.Banel Nicolita - "CALUL " Stelei

predatorpulse710.04.2007 20:10

Nu stiu de ce Radoi este votat cel mai important jucator de la Steaua pentru ca Nicolae Dica este cel care ne-a scos din multe situatii grele,in schimb Mirel in ultimii 3-4 ani ne-a bagat in cacao in multe meciuri importante:cu rapid la acel 3-3,la rosenborg,la middlesborough cand ar fi trebuit sa "ordone" stoparea retragerii,sa fie capitan adevarat si mai nou in meciul de pomina cu Dinamo.Situatiile in care Dica ne-a scos sunt prea multe asa ca nu o sa le enumar.

Mirel Radoi are un spirit de lider,sau mai bine zis avea,pentru ca desi l-am criticat pana acum,Mirel Radoi imi este un jucator simpatic,dar nu acest Radoi ci acel baiat de acum cativa ani,acel baiat cu o determinare extraordinara care nu facea k1 pe teren si un tanar capitan al Stelei care juca f bine.

Mirel de vreo 2 ani este plafonat,pentru ca nu mai stie ce joaca,mijlocas sau fundas,plus ca si Steaua de vreo 7-8 luni este o echipa plafonata,plictisita de fotbal.Ca sa nu mai vorbesc ca asocierea lui cu Jiji nu mai bine nu i-a facut,se vede si in teren ca Mirel s-a schimbat,a devenit cam ingamfat,ceea ce n-ar fi rau daca ingamfarea lui ar fi secondata de un joc bun in teren.Mirel devenise capitan prin extraordinara sa determinare,eu unul n-am mai vazut jucator in prima divizie cu determinarea lui,astazi ramane capitan pentru ca e finul lui Jiji.

O sa ma injurati multi dintre voi,dar eu nu cred ca momentan Mirel mai merita sa fie capitanul Stelei,chiar daca in determinarea sa vad sufletul ros-albastru.Capitan merita sa fie un lider,dar unul care joaca bine constant si este un exemplu pentru ceilalti,isi ajuta echipa,de aceea eu as nominaliza pe Paraschiv,Ghionea,Dica pentru postul de capitan.

Sper sa nu se inteleaga ca l-am atacat pe Mirel,pur si simplu consider ca nu si-a ajutat destul echipa in ultimii ani ca sa ramana capitan la Steaua,ceea ce nu inseamna ca nu ar putea redeveni intr-o zi.Mirele sa revii ceea ce ai fost!!

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

Promoe10.04.2007 20:25

Elton,Ghionea,Goian,Radoi,Thereau,Badea.

Kristy_Cj11.04.2007 13:17

Dica,Thereau,Radoi,Goian,Ghionea,Badea,Paraschiv

ulivius11.04.2007 16:32
Banel Nicolita
Wally11.04.2007 16:46

Vali Badea

cristinelly11.04.2007 22:55

Cei mai buni!! :lol: Cristocea & Thereau steagcruce2

alexxx_15_200612.04.2007 05:38

Gabriel Bostina

k-steaua12.04.2007 11:46

Dica si Badea steagcruce2 fular-campionii

weeezer_2012.04.2007 13:55

Elton John, daca o tine tot asa

Altfel, Dica, Thereau, Ghionea, Goian, Para, Ochirosii, Vali Badea si habar n-am in ce ordine :D

Dj12.04.2007 14:05

Oprita :(

alinush8912.04.2007 16:06

Dj..sper ca glumesti...

Quaresma e smecherie..dupa parerea mea..mai eficient decat C.Ronaldo..de la Steaua Dica..si Gattuso la Milan.

k-steaua13.04.2007 07:06

[...] Oprita :evil:

forever_with_steaua15.04.2007 10:30

Depinde care sunt criteriile dupa care ne gandim la asta...pe de o parte jucatorul meu preferat ar fi Stancu...(e tecucean ca mine...si ma bucur pentru el ca e la Steaua...inca...:D)..pe de alta parte Thereau, Dica, Elton sau Badea...aa..si sa nu uit de Ochirosii!

 

Forza Steauaa!

«1111213141524»