FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Poli Iasi 1-0

«1345678»
1986steaua11.04.2006 20:02

Poate ca este mai bine ca Radoi este suspendat pt meciul cu Iasi, va fi mai odihnit la meciul cu boro.

antonika11.04.2006 20:08
Poate ca este mai bine ca Radoi este suspendat pt meciul cu Iasi, va fi mai odihnit la meciul cu boro.

 

la fel si Ogararu, nucu el nu va evolua in meciy cu iasiu, si am auzit ca nici pe Banel nul va baga... poate e mai bine asa... fara Radoi, Ogararu, nesu si posibil banrl :?: :?: :?: :?: :?: :?:

1986steaua11.04.2006 20:12
Poate ca este mai bine ca Radoi este suspendat pt meciul cu Iasi, va fi mai odihnit la meciul cu boro.

 

la fel si Ogararu, nucu el nu va evolua in meciy cu iasiu, si am auzit ca nici pe Banel nul va baga... poate e mai bine asa... fara Radoi, Ogararu, nesu si posibil banrl :?: :?: :?: :?: :?: :?:

 

Nesu oricum nu cred ca va mai juca cateva meciuri dupa acel accident. Doamne fereste

antonika11.04.2006 20:20

se zicea ca nesu are de stat doar 3 zile pe bara....

1986steaua11.04.2006 20:28
se zicea ca nesu are de stat doar 3 zile pe bara....

 

Da,dar cred ca va mai trece timp pana se va reface complet , cu un asemenea accident nu e de glumit.Oricum P.Marin joaca bine,e in forma.

Kreator11.04.2006 20:28

"la fel si Ogararu, nici el nu va evolua in meciy cu iasiu, si am auzit ca nici pe Banel nul va baga... poate e mai bine asa... fara Radoi, Ogararu, nesu si posibil Banel"

 

Poate ca pana la urma va intelege Jiji ca o echipa MARE are nevoie atat de titulari de valoare, cat si de rezerve de valoare aporopiata.

Si sper ca Jiji va baga mana in buzunar la vara, si va CUMPARA jucatori de valoare.

Pentru ca vara trecuta a fost adus un singur jucator la Steaua: Voctoras Iacob - gratis.

Kristy_Cj11.04.2006 20:33

Sper sa ii aduca pe cei 3,dar si pe Mazilu...cu Iacob a facut o afacerea foarte buna

antonika11.04.2006 20:35

el no sa se invete inminte doar cand so ia steauan barba(DOAMNE FERESTE) ca nare toti titularii. si deabea atuncea, dupa ce mai vinde un teren in pipera o sa aduca jucatori la echipa

nicolae_toader11.04.2006 20:48

meci greu din cauza oboselii dar sper ca baietii sa se descurce si fara Radoi.Multa bafta baieti si ne vedem pe stadion

doru911.04.2006 22:02

Va rog pe fiecare sa pastram un moment de reculegere inmemoria baniilor si efforturiilor pierdute aiurea in campania "Dinamo campioana 2005-06. Voi oameni rai ce sunteti nu intelegeti cit costa un arbitru contra Stelei ori un jucator advers sa cotonogeasca un stelist ori un antrenor advers sa isi opreasca echipa in a juca bine contra lui Dinamo sau cit costa Piturca sa faca turneu in SUA numai cu stelisti poate pierde Steaua meciuriile ramase. Stiti voi cit sa cheltuit cu campania de presa pro-Rapid anti-Steaua cu privire la UEFA? Pun pariu ca nu va pasa si ca va pregatiti deja de titlul 23. Si eu si toata Romania hahahaha

adriancostin8312.04.2006 01:37
meci greu din cauza oboselii dar sper ca baietii sa se descurce si fara Radoi.Multa bafta baieti si ne vedem pe stadion
lasa ca Oli o sa foloseasca rezelvele
Ionutdal12.04.2006 04:31

Steaua- Poli Iasi 3-1 , un gol primit de noi in conditii de oboseala .

DTP-Ludacris12.04.2006 07:40

ce vreme urata,sper k pana diseara sa iasa soarele...ma duc acum sa iau 7 bilete..NE VEDEM LA MECI...pronostic : 3-1 sau 2-0

Sexystelista12.04.2006 08:00
Pornind de la rezultatul de baza al lui Oli,0 - 0,e posibil orice.Un gol marcat sau un gol primit.Sau ambele.Asa cum a fost cu Dinamo.

Si stiti de ce ? Nu am incredere in forta noastra ofensiva si nici in curajul antrenorului.

 

In ce o priveste pe Poli,acel 4 - 0 in dauna Bacaului,e semn ca "lupii ataca ferm atunci cand prada le este inferioara valoric,se afla in degringolada sau este obosita".

 

Cu o echipa ca Steaua insa,cred ca nu e inteligent sa-ti propui sa castigi,pentru ca te frige cand nici nu te astepti.

 

Steaua - Poli,pronostic :  1 !  

Vreti si un scor ? 1 - 0 !

Hai sa indic si marcatorul : Aaaandreeei Cristeaaa !

Bâlba ? Cine-i Bâlba ?

 

PS Dac-or fi doua goluri sau trei in dreptul activului nostru nu ma supar de loc.Pentru ca dupa victoria Rapidului asupra lui Dinamo,aceste doua-trei goluri ne vor duce sigur pe primul loc.

Tin cu Rapidul miercuri ! Va vine sa credeti ?! :wink:

Parca erai optimist...Eu zic ca invingem la pas!2-0!Asta daca e Carlos intr-o forma buna si nu face prea multe greseli!Stiti cine marcheaza. Va zice mama omida adica eu: DIIIIICAAAAAA!

Harald12.04.2006 08:35

am auzit ca antrenoru lor vrea sa vina sa castige. din cauza asta sper ca poate nu se apara tot meciul si va iesi un joc frumos.

 

bafta baieti !

Virgil12.04.2006 08:38

@ mama Omida

 

Fie precum zici tu !

radusteaua12.04.2006 09:19

nu cred ca se opreste pana diseara astia de la meteo au zis ca ploua toata ziua daca se opreste merg si eu la meci :D

toxic310012.04.2006 09:25

Urata vreme de fotbal...si cum Poli Iasi e o echipa d-aia de se ambitioneaza numai le meciurile cu echipele mai bune o sa fie foarte greu meciul.Mai tineti minte cum a fost cu Argesul...

nicolae_toader12.04.2006 09:43

ce-o face borcica daca castigam cu iasiul si ei pierd cu rapid?

redandblue12.04.2006 09:53
ce-o face borcica daca castigam cu iasiul si ei pierd cu Rapid?

 

se impusca...(ce bine ar fii pentru natiunea stelista)

redandblue12.04.2006 09:57

la ce vreme e afara nu cred ca o sa fie prea multa lume pe stadion diseara...dar sper ca macar peluza sa fie plina...echipa are nevoie de noi...

forza Steaua...batem iasiul si trecem pe primul loc...!!!

cormoranul12.04.2006 10:05

bilete : 30.000 la peluze,50.000 la tribuna 2

cormoranul12.04.2006 10:07

azi m-am intalnit cu jucatorii de la Poli pe langa magazinul "Unirea".se plimbau,erau bine dispusi in ciuda vremii de afara.sper sa nu ne puna prea mari probleme in aceasta seara.

Sexystelista12.04.2006 12:22
@ mama Omida

 

Fie precum zici tu !

E si tu!!!Zi ca mine!!Important e sa fi optimist!!Eu una nu-mi fac mari probleme!

sorin_77712.04.2006 13:48
ce-o face borcica daca castigam cu iasiul si ei pierd cu Rapid?

 

Pleaca in Ungaria unde are oferta, isi face si acolo o firma de butelii unguresti si va spune ADIO Dinamo...

«1345678»