cred ca meciul cu Farul se va juca pe 31 mai , m-am gandit si este singura data cand putem juca , daca vom juca finala , pt ca mi se pare , nationala se va intoarce din S.U.A , cam pe 27 sau 28 cred........
L-am vazut pe mitica acum la TV si a zis ca meciul cu Farul se va juca pt ca regula cica nu mai e 48h ci 36h de la ultimul meci. Zicea ca vroia sa-l mute in ziua de Paste, dar pana la urma va ramane sambata seara de la 20.30
