FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Poli Iasi 1-0

«1238»
Bogdan4Steaua09.04.2006 19:37

Urmatorul meci din campionat va fi impotriva echipei Poli Iasi

 

Data: Miercuri, 12 aprilie

 

Ora: 20:00

 

Transmis de Antena 1

Motanu D09.04.2006 19:38

Mare atentie. Poli va baga autobuzul in poarta iar noi suntem obositi ! Mare atentie !!!!!

I.N.Money09.04.2006 19:41

E meci greu,in tur i-am batut greu,fara sa avem ocazii mari...dar e vital sa luam toate cele 3 puncte.

sorin_77709.04.2006 19:52

neaparat victorie... Nu trebuie sa pierdem nici o partida de acum inainte... Cred ca vom invinge cu 2-0...

radusteaua09.04.2006 19:54

TOATA LUMEA PE STADION EU MA DUC SI ABIA ASTEPT

Horica09.04.2006 19:54

Doamne ajuta!

keddy09.04.2006 20:30

Am si eu o intrebare care stie sa imi raspunda...Cat este biletul la Steaua-Poli Iasi?Astept raspunsul de la voi.Multumesc anticipat. :D

alexzeu09.04.2006 20:51

cat sunt biletele la meciul Steaua-Poli????

toxic310009.04.2006 20:51

Dak nu o sa fie intrare libera(cel putin in peluze)o sa fie ceva de gen 50.000.

general_angel09.04.2006 20:59
Urmatorul meci din campionat va fi impotriva echipei Poli Iasi

 

Data: Miercuri, 12 aprilie

 

Ora: 20:00

 

Transmis de Antena 1

este vital sa invingem. failure is not an option. i repeat .failure is not an option.

Ayrton09.04.2006 21:09

Va fi greu, foarte greu! Parerea mea este ca Oli va trebui sa joace intr-o alta formula. Sa-i lase pe unii sa se odihneasca, se vede ca sunt la limita puterilor.

Stryker09.04.2006 21:10

Victorie obligatorie, cum iesenii o sa traga la remiza, ma astept la o victorie a Stelei la un gol maxim doua diferenta.

Ar fi bine sa lase intrarea liberea la peluze si tribuna a II-a pentru ca sa creasca audienta la acest meci...

Kristy_Cj09.04.2006 21:57

Sper sa joace cu Lovin,Cristocea,Balan,Baciu,Oprita...as vrea sa vad cum joaca si ceilalti sa-si arate valoarea,ca de aceea sunt la Steaua si ar trebui sa joace si ca sa odihneasca titularii

Dj09.04.2006 21:59

cu siguranta vor juca si cei mai putin prezenti in primul 11 :)

Kristy_Cj09.04.2006 22:01

pai asta ziceam si eu,sper sa se descurce si sa faca fatza...mai trebuie sa puna si restul osul la bataie ca nu doar pe banca

DTP-Ludacris09.04.2006 23:32

nush ce sa zic...baietii sunt obositi... :roll:

 

3-1 sau 2-0 ... :wink:

 

PS: ne vedem la stadion :P

bijoux_bz10.04.2006 09:17

forza Steaua!!!

anti-Dinamo!!!

Virgil10.04.2006 09:21

Pornind de la rezultatul de baza al lui Oli,0 - 0,e posibil orice.Un gol marcat sau un gol primit.Sau ambele.Asa cum a fost cu Dinamo.

Si stiti de ce ? Nu am incredere in forta noastra ofensiva si nici in curajul antrenorului.

 

In ce o priveste pe Poli,acel 4 - 0 in dauna Bacaului,e semn ca "lupii ataca ferm atunci cand prada le este inferioara valoric,se afla in degringolada sau este obosita".

 

Cu o echipa ca Steaua insa,cred ca nu e inteligent sa-ti propui sa castigi,pentru ca te frige cand nici nu te astepti.

 

Steaua - Poli,pronostic : 1 !

Vreti si un scor ? 1 - 0 !

Hai sa indic si marcatorul : Aaaandreeei Cristeaaa !

Bâlba ? Cine-i Bâlba ?

 

PS Dac-or fi doua goluri sau trei in dreptul activului nostru nu ma supar de loc.Pentru ca dupa victoria Rapidului asupra lui Dinamo,aceste doua-trei goluri ne vor duce sigur pe primul loc.

Tin cu Rapidul miercuri ! Va vine sa credeti ?! :wink:

razvan_sacu10.04.2006 10:07

Sigur o sa injur iar, si iar, si iar, si iar comentariul antenistilor , care o sa fie ceva de genu "Si iata lovitura de teatru 8O Steaua deschide scorul impotriva iesenilor , mare surpriza pe lia domnelor si domnilor .........daca juca rapidul acum cu iasiul aveau undeva la 2-3 goluri avantaj pana in minutul asta... :evil: "

 

Asa ceva ca la noi eu nu am mai vazut sau auzit ...peste tot fratilor in afara nu am auzit citit prin presa de asemenea comentatori care comenteaza impartial ...numai la Antena 1 "ANTRENATI PENTRU SPECULATII" .

 

Oricum Steaua va castiga

FORZA Steaua :P

radusteaua10.04.2006 10:26

MECIUL DE DUMINICA SA AMANAT BACAU-Steaua PENTRU A PREGATI MAI BINE MECUL DIN UEFA

Virgil10.04.2006 10:37

O masura cat se poate de inteligenta si româneasca a Ligii,ca daca era dupa Mircea Sandu,ar fi trebuit sa jucam.

E foarte bine.Pana la meciul cu englezii va fi destul timp pentru recuperare.

radusteaua10.04.2006 10:40

Partida dintre FCM Bacau si Steaua, contand pentru etapa a 23-a, programata initial pentru duminica, 16 aprilie, a fost amanata pentru 17 mai. Consiliul LPF s-a intrunit luni si impreuna cu reprezentantii Stelei, au decis modificarea calendarului competitional al campioanei Romaniei, pentru ca ros-albastrii sa pregateasca "dubla" cu Middlesbrough din semifinalele Cupei UEFA.

Programul Stelei in Divizia A arata astfel:

 

ETAPA 24 Steaua - Farul 22 aprilie

ETAPA 25 Steaua - Rapid 30 aprilie

ETAPA 20 Steaua - Pandurii 3 mai (restanta)

ETAPA 26 Gloria Bistrita - Steaua 6 mai

ETAPA 27 Steaua - CFR Cluj 14 mai

ETAPA 23 Steaua - FCM Bacau 17 mai (restanta)

ETAPA 28 Sportul - Steaua 20 mai

ETAPA 29 Steaua - Jiul 4 iunie

ETAPA 30 FC Vaslui - Steaua 7 iunie

radusteaua10.04.2006 10:41

ceva tot nu iteleg cum dracu pe 20 avem meciul cu boro si DUPA DOAR 2 ZILE CU Farul? 8O

Virgil10.04.2006 10:43

Liga Profesionistã de fotbal a decis astãzi amînarea partidei FCM Bacãu - Steaua, de duminicã pentru data de 17 mai, cînd urmeazã sã se dispute și finala Cupei României.

 

De asemenea, s-au stabilit datele de disputare ale celorlalte 2 meciuri amanate pana acum.

 

Rapid - Otelul se va juca pe 19 aprilie, la ora 21:00, iar Steaua - Pandurii se joacã pe 3 mai, la 20:00.

 

LPF a decis prelungirea programului Diviziei A. Astfel, desi initial campionatul urma sa se incheie pe 20 mai, s-a decis ca ultimele 2 etape sa se joace dupa turneul nationalei in SUA, pe datele de 3 și 7 iunie.

www.gsp.ro

 

Bravo Ligii ! Bravo Mitica Dragomir !

 

Cat priveste meciul cu Farul,programat oficial la 48 de ore dupa meciul cu Boro,urmeaza sa se amane.

steaua_forewer10.04.2006 10:58

neaparat trebuie amanat si jocul cu Farul , nu inteleg de ce nu l-au reprogramat ? , oricum sunt 2 variante , daca Doamne fereste nu jucam finala , atunci meciul cu Farul se va juca pe 10 mai , intre jocurile cu gloria si CFR , daca vom juca finala , atunci chiar vor fi probleme ....... , sper sa nu ramana ca decizie finala jocul cu Farul din 22 sa se dispute , e imposibil

«1238»