FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Barclays Premier League

«1121314151624»
gio_stgloria28.10.2012 17:52

Reinvie topicul de Premier League :innocent:

Ronnie28.10.2012 18:11
Incredibil.

 

Liverpool marcheaza gol valabil -> anulat pentru offside.

United marcheaza gol din offside -> validat.

 

Te mai si intrebi de ce uneori pica avioane din cer pline cu jucatori...

 

Mi-a fost dor de tine grav :*

Maye28.10.2012 18:14
Te mai si intrebi de ce uneori pica avioane din cer pline cu jucatori...

300px-Hillsborough_stadium_Logo.png

Emrah28.10.2012 18:16
Incredibil.

 

Liverpool marcheaza gol valabil -> anulat pentru offside.

United marcheaza gol din offside -> validat.

 

Te mai si intrebi de ce uneori pica avioane din cer pline cu jucatori...

Of of of...

Kellerman28.10.2012 18:18
300px-Hillsborough_stadium_Logo.png

 

 

Acolo au murit civili, nevinovati. La United a murit o echipa blatuitoare. Carry on. Abia astept sa mai pice un avion cu Ferguson in el.

 

 

@Emrah, tu cine dracu mai esti ?

iNsTiGaToR28.10.2012 19:57
Mi-a fost dor de tine grav :*

Trebuie sa fii de-a dreptul ipocrit sa nu vezi lucrurile alea.

Arsenal1886Steaua194728.10.2012 21:30

De vazut nu ai cum sa nu le vezi..e vorba de recunoscut.

Emrah29.10.2012 04:58
Acolo au murit civili, nevinovati. La United a murit o echipa blatuitoare. Carry on. Abia astept sa mai pice un avion cu Ferguson in el.

 

 

@Emrah, tu cine dracu mai esti ?

 

Cat poti fi de fanatic?

Maye29.10.2012 09:11
live-it-up_300_250_80.jpg
MoWeed29.10.2012 09:31

@Maye

 

Fara suparare, dar nu stiu cine e mai defect aici: Kellerman ca scrie tampeniile alea cu accidentul aviatic sau tu ca ii raspunzi in acelasi fel.

 

Si accidentul aviatic de la Munchen si Hillsborough au fost niste tragedii si numai niste oameni cu adevarat bolnavi psihic ar putea sa-si doreasca repetarea lor sau sa le prezinte ca ceva pozitiv.

Maye29.10.2012 10:13

Eu nu ma bucur. Chiar imi pare rau de oamenii aia, serios vorbind. Au murit din prostia altora.

 

Dar uneori, prostului trebuie sa ii raspunzi cu aceeasi moneda. Si nu, nu-l fac pe Kellerman prost. Spuneam doar.

MoWeed29.10.2012 10:20

Nici nu ma gandeam ca iti pare bine. Totusi, uneori, e mai bine sa nu raspunzi deloc, decat sa raspunzi cu aceeasi moneta

Kellerman29.10.2012 12:57

Si totusi, nu mi-ar parea rau daca s-ar intampla acelasi lucru cu Ferguson. Lumea ar fi un loc mai bun odata cu moartea sa. Iar daca in avion mai e si Evra, reteta e perfecta.

drvladyk01.11.2012 03:37

Asteptam sa revii, dar vad ca esti mai bolnav decat inainte. Daca ai ajuns sa pui citate de bolnav psihic din joga la semnatura, pentru mine e clar... Maye cu tot respectul dar de acord cu Mo.

Ronnie01.11.2012 12:47

Kell, daca scriu forta Liverpool ma pui si pe mine la semnatura? :D

red&blue_boy01.11.2012 13:02

Lasa-l ca e suparat dupa meciul de aseara.

ebonyc01.11.2012 13:52

Odata cu "reinvierea" topicului sper sa nu fiu nevoit sa-l inchid.

blindius01.11.2012 19:56

Ce faceti, dom'le, sunteti simpatizanti de rezultat?

 

Gata valurile daca United, Spurs si Liverpool au fost eliminate din League Cup? :kisstogether:

Arsenal1886Steaua194701.11.2012 22:19

Ce scoruri nebune au fost in League Cup :D de aia e cel mai frumos fotbalul englez.

Kellerman02.11.2012 20:59

Da, pacat ca e influentat la maxim de arbitraj. Asa au fost ultimele 10 sezoane si nu vad sa se opreasca chestia asta decat prin parnaie sau moarte a unor diferite personaje care poarta tumori.

Arsenal1886Steaua194703.11.2012 10:23

Si azi avem Manchester - Arsenal. Ambele echipe au primit la mijlocul saptamanii cate 5 goluri si vin dupa meciuri care au tinut pana in prelungiri.

 

van persie joaca pentru prima oara impotriva lui Arsenal.

 

 

Drvladyk parca mergeai la meci :D. Te invidiez :P ... sa faci poze sa le pui aici :D

 

Pronosticuri ?

blindius03.11.2012 12:27

Castiga Manchester United cu 2-1, marcheaza Rooney si Kagawa, iar de la Arsenal marcheaza Cazorla.

 

Kellerman, ce explicatii ai, dom'le, pentru insuccesele interne din ultimii zece ani. Sa inteleg ca patronii actuali care invoca fair play ul financiar cand United, City si Arsenal aduc vedete peste medie la pret de Caroll si Henderson, nu au treaba, nu?

 

Dar astia care umplu Anfield meci de meci avand in vedere ca patronatul transforma de ani buni o echipa legendara in una submediocra, ce sunt? Fani, spalati pe creier, turisti, cormorani, oi?

gio_stgloria03.11.2012 12:38

387595_400764889994976_458293647_n.jpg

 

 

Victorie pe Old Trafford azi!

Arsenal1886Steaua194703.11.2012 14:27

Se pare ca Chamack a fost o investitie super buna in comparatie cu Giroud .

gio_stgloria03.11.2012 14:35

Mai bine ramanea Bendtner. Tot facea mai mult ca asta.

«1121314151624»