Reinvie topicul de Premier League ![]()
Reinvie topicul de Premier League ![]()
Incredibil.
Liverpool marcheaza gol valabil -> anulat pentru offside.
United marcheaza gol din offside -> validat.
Te mai si intrebi de ce uneori pica avioane din cer pline cu jucatori...
Mi-a fost dor de tine grav :*
Te mai si intrebi de ce uneori pica avioane din cer pline cu jucatori...
![]()
Incredibil.
Liverpool marcheaza gol valabil -> anulat pentru offside.
United marcheaza gol din offside -> validat.
Te mai si intrebi de ce uneori pica avioane din cer pline cu jucatori...
Of of of...
Acolo au murit civili, nevinovati. La United a murit o echipa blatuitoare. Carry on. Abia astept sa mai pice un avion cu Ferguson in el.
@Emrah, tu cine dracu mai esti ?
Mi-a fost dor de tine grav :*
Trebuie sa fii de-a dreptul ipocrit sa nu vezi lucrurile alea.
De vazut nu ai cum sa nu le vezi..e vorba de recunoscut.
Acolo au murit civili, nevinovati. La United a murit o echipa blatuitoare. Carry on. Abia astept sa mai pice un avion cu Ferguson in el.
@Emrah, tu cine dracu mai esti ?
Cat poti fi de fanatic?

@Maye
Fara suparare, dar nu stiu cine e mai defect aici: Kellerman ca scrie tampeniile alea cu accidentul aviatic sau tu ca ii raspunzi in acelasi fel.
Si accidentul aviatic de la Munchen si Hillsborough au fost niste tragedii si numai niste oameni cu adevarat bolnavi psihic ar putea sa-si doreasca repetarea lor sau sa le prezinte ca ceva pozitiv.
Eu nu ma bucur. Chiar imi pare rau de oamenii aia, serios vorbind. Au murit din prostia altora.
Dar uneori, prostului trebuie sa ii raspunzi cu aceeasi moneda. Si nu, nu-l fac pe Kellerman prost. Spuneam doar.
Nici nu ma gandeam ca iti pare bine. Totusi, uneori, e mai bine sa nu raspunzi deloc, decat sa raspunzi cu aceeasi moneta
Si totusi, nu mi-ar parea rau daca s-ar intampla acelasi lucru cu Ferguson. Lumea ar fi un loc mai bun odata cu moartea sa. Iar daca in avion mai e si Evra, reteta e perfecta.
Asteptam sa revii, dar vad ca esti mai bolnav decat inainte. Daca ai ajuns sa pui citate de bolnav psihic din joga la semnatura, pentru mine e clar... Maye cu tot respectul dar de acord cu Mo.
Kell, daca scriu forta Liverpool ma pui si pe mine la semnatura? ![]()
Lasa-l ca e suparat dupa meciul de aseara.
Odata cu "reinvierea" topicului sper sa nu fiu nevoit sa-l inchid.
Ce faceti, dom'le, sunteti simpatizanti de rezultat?
Gata valurile daca United, Spurs si Liverpool au fost eliminate din League Cup? ![]()
Ce scoruri nebune au fost in League Cup
de aia e cel mai frumos fotbalul englez.
Da, pacat ca e influentat la maxim de arbitraj. Asa au fost ultimele 10 sezoane si nu vad sa se opreasca chestia asta decat prin parnaie sau moarte a unor diferite personaje care poarta tumori.
Si azi avem Manchester - Arsenal. Ambele echipe au primit la mijlocul saptamanii cate 5 goluri si vin dupa meciuri care au tinut pana in prelungiri.
van persie joaca pentru prima oara impotriva lui Arsenal.
Drvladyk parca mergeai la meci
. Te invidiez
... sa faci poze sa le pui aici ![]()
Pronosticuri ?
Castiga Manchester United cu 2-1, marcheaza Rooney si Kagawa, iar de la Arsenal marcheaza Cazorla.
Kellerman, ce explicatii ai, dom'le, pentru insuccesele interne din ultimii zece ani. Sa inteleg ca patronii actuali care invoca fair play ul financiar cand United, City si Arsenal aduc vedete peste medie la pret de Caroll si Henderson, nu au treaba, nu?
Dar astia care umplu Anfield meci de meci avand in vedere ca patronatul transforma de ani buni o echipa legendara in una submediocra, ce sunt? Fani, spalati pe creier, turisti, cormorani, oi?

Victorie pe Old Trafford azi!
Se pare ca Chamack a fost o investitie super buna in comparatie cu Giroud .
Mai bine ramanea Bendtner. Tot facea mai mult ca asta.