FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Barclays Premier League

«1141516171824»
Ronnie12.11.2012 17:22

De vazut in timp ce mananci

 

 

Si evident... cine putea fi ciobanul care il accidenteaza? Luuiiiii Suareeez.

iNsTiGaToR12.11.2012 21:17

E prostie dusa la extrem sa crezi ca a vrut sa-l accidenteze.

drvladyk12.11.2012 21:38

aici de acord, ma rog mai putin de acord cu limbajul lui instigator, dar se stie ca fanii piscinei ficatului sunt frustrati, desi nu au nici un pod pe langa. Nu il poti acuza pe sheep shager de intentie.

 

Ps cine da raspunsul corect are o bere:

De ce iubitorii de oi din Anzi isi cumpara cizme de cauciuc cu 2 nr mai mari?

Ronnie13.11.2012 15:45
E prostie dusa la extrem sa crezi ca a vrut sa-l accidenteze.

 

Nu esti capabil sa observi o ironie nici daca ea ar fi in forma solida.

iNsTiGaToR13.11.2012 16:52
Nu esti capabil sa observi o ironie nici daca ea ar fi in forma solida.

Din ce vad eu ca am scris nu te-am insultat. Daca tu te ataci, este problema ta. Ironicule care esti.

kaspersky17.11.2012 15:10

Go Gunners go...toata lumea din oras ii da "****" lui Boas !

gio_stgloria17.11.2012 17:17

Poza pe care am vazut-o peste tot inainte de inceperea meciului :

 

543000_405787529492712_1343169304_n.jpg

iNsTiGaToR17.11.2012 21:42

Glory Glory Man. United :)))

SergioAguero18.11.2012 08:58
fular-campionii

68054_470765459642025_1110446418_n.jpg

kaspersky18.11.2012 11:39

Pai bine ma Kun , nici in primii 20 nu esti ?

drvladyk21.11.2012 11:21
SergioAguero21.11.2012 17:33
Pai bine ma Kun , nici in primii 20 nu esti ?

 

Am vrut sa scot altceva in evidenta.Unii ii au pe van Persie si Ronney, altii pe Podolsky si Carorla, Siti pe Tevez, Aguero si Dzeko, Celsi pe Torres Hazard.Noi il avem pe Suarez si e de ajuns :bananadance:

ebonyc01.12.2012 18:58

Meci nebun intre Reading si United. 3-3 in minutul 30.

Ronnie01.12.2012 19:16

3-4 la pauza. Si a mai dat Van Persie unul dar n-a vazut asistentul ca a trecut de linie.

iNsTiGaToR01.12.2012 20:52

Off Doamne, incredibil. United e furata de arbitrii. Clar vine sfarsitu' lumii.

blindius01.12.2012 21:46

Glory for "the hammers"

Glory for West Ham

Liverpool will be like mice

No one is better than Sam Allardyce!

Ronnie03.12.2012 10:16
Off Doamne, incredibil. United e furata de arbitrii. Clar vine sfarsitu' lumii.

 

United e "ciupita" mereu in meciurile cu echipele mici. Doar ca la victorii se uita de arbitraj.

MoWeed03.12.2012 10:39

@ronnie

 

Ma jur, cand am citit ultima postare aproape ca am crezut ca si-a facut unul din lucesti cont aici. Ce naiba, ma, e greu sa recunosti ce este evident?

 

Mai trist este ca, la momentul actual, United nu ar avea nevoie de arbitraje favorabile; e cea mai buna echipa din Premier League anul asta. Si asta ti-o spune unul care simpatizeaza cu Liverpool...

Ronnie03.12.2012 22:40

Uite, pana la finalul campionatului vedem daca United e furata sau nu in meciurile cu echipele mai mici. Etapa asta gol nevalidat la Van Persie la scorul de 3-4.

 

Fara sa caut pe net imi aduc aminte sezonul trecut de meciurile cu Newcastle sau Blackburn.

MoWeed03.12.2012 22:59

Ciudat cum iti aduci aminte numai de meciurile in care a fost furata. Cele in care a fost ajutata dispar brusc din memorie...

Ronnie04.12.2012 11:50

Mai citeste inca o data ce am scris. Nu vad sa zic ca United nu e ajutata la randul ei.

drvladyk04.12.2012 12:28
Cele in care a fost ajutata dispar brusc din memorie...

 

Pai despre alea nu vorbiti voi destul? La ce sa ne mai bagam si noi in seama

Ronnie09.12.2012 15:45

Mo, te uiti la City-United? Gol anulat gresit pentru Young si la faza urmatoare inscrie City. Sa inchidem din nou ochii doar pentru ca e la moda sa zici ca United fura?!

Ronnie09.12.2012 15:51

Min 65 penaly la Evra. Nu se da dracu stie de ce.

drvladyk09.12.2012 16:00

ca sa nu planga mo......

 

«1141516171824»