De vazut in timp ce mananci
Si evident... cine putea fi ciobanul care il accidenteaza? Luuiiiii Suareeez.
De vazut in timp ce mananci
Si evident... cine putea fi ciobanul care il accidenteaza? Luuiiiii Suareeez.
E prostie dusa la extrem sa crezi ca a vrut sa-l accidenteze.
aici de acord, ma rog mai putin de acord cu limbajul lui instigator, dar se stie ca fanii piscinei ficatului sunt frustrati, desi nu au nici un pod pe langa. Nu il poti acuza pe sheep shager de intentie.
Ps cine da raspunsul corect are o bere:
De ce iubitorii de oi din Anzi isi cumpara cizme de cauciuc cu 2 nr mai mari?
E prostie dusa la extrem sa crezi ca a vrut sa-l accidenteze.
Nu esti capabil sa observi o ironie nici daca ea ar fi in forma solida.
Nu esti capabil sa observi o ironie nici daca ea ar fi in forma solida.
Din ce vad eu ca am scris nu te-am insultat. Daca tu te ataci, este problema ta. Ironicule care esti.
Go Gunners go...toata lumea din oras ii da "****" lui Boas !
Poza pe care am vazut-o peste tot inainte de inceperea meciului :

Glory Glory Man. United
)
Pai bine ma Kun , nici in primii 20 nu esti ?
Pai bine ma Kun , nici in primii 20 nu esti ?
Am vrut sa scot altceva in evidenta.Unii ii au pe van Persie si Ronney, altii pe Podolsky si Carorla, Siti pe Tevez, Aguero si Dzeko, Celsi pe Torres Hazard.Noi il avem pe Suarez si e de ajuns ![]()
Meci nebun intre Reading si United. 3-3 in minutul 30.
3-4 la pauza. Si a mai dat Van Persie unul dar n-a vazut asistentul ca a trecut de linie.
Off Doamne, incredibil. United e furata de arbitrii. Clar vine sfarsitu' lumii.
Glory for "the hammers"
Glory for West Ham
Liverpool will be like mice
No one is better than Sam Allardyce!
Off Doamne, incredibil. United e furata de arbitrii. Clar vine sfarsitu' lumii.
United e "ciupita" mereu in meciurile cu echipele mici. Doar ca la victorii se uita de arbitraj.
@ronnie
Ma jur, cand am citit ultima postare aproape ca am crezut ca si-a facut unul din lucesti cont aici. Ce naiba, ma, e greu sa recunosti ce este evident?
Mai trist este ca, la momentul actual, United nu ar avea nevoie de arbitraje favorabile; e cea mai buna echipa din Premier League anul asta. Si asta ti-o spune unul care simpatizeaza cu Liverpool...
Uite, pana la finalul campionatului vedem daca United e furata sau nu in meciurile cu echipele mai mici. Etapa asta gol nevalidat la Van Persie la scorul de 3-4.
Fara sa caut pe net imi aduc aminte sezonul trecut de meciurile cu Newcastle sau Blackburn.
Ciudat cum iti aduci aminte numai de meciurile in care a fost furata. Cele in care a fost ajutata dispar brusc din memorie...
Mai citeste inca o data ce am scris. Nu vad sa zic ca United nu e ajutata la randul ei.
Cele in care a fost ajutata dispar brusc din memorie...
Pai despre alea nu vorbiti voi destul? La ce sa ne mai bagam si noi in seama
Mo, te uiti la City-United? Gol anulat gresit pentru Young si la faza urmatoare inscrie City. Sa inchidem din nou ochii doar pentru ca e la moda sa zici ca United fura?!
Min 65 penaly la Evra. Nu se da dracu stie de ce.
ca sa nu planga mo......