Acum ca s-a mai terminat un sezon de PL... pronosticuri pentru urmatorul sezon ?
Cum vedeti lupta pentru titlu si locurile de CL/EL avand in vedere ca Sir Alex s-a retras, Mancini a fost demis, la Chelsea probabil vine Mourinho si la Arsenal sunt toate sansele sa nu isi vanda cei mai buni jucatori
?
Ce echipa credeti ca o sa fie supriza sezonului si ce echipa deceptia?
Ce jucator o sa explodeze?
Vedeti anul urmator o echipa din PL capabila sa castige CL?
