Pt exces de inteligenta poti primi sanctiuni de la astia mai prosti... viata e nedreapta... Te rog sa nu mai faci astfel de insinuari.
Pt exces de inteligenta poti primi sanctiuni de la astia mai prosti... viata e nedreapta... Te rog sa nu mai faci astfel de insinuari.
Chiar daca, la reconectare pe RDS, ti se schimba IP-ul, clasa ramane la fel.
Foarte ciudat cum clasa de IP de pe care posteaza Anfield nu mai apare pe forum decat la userii Kellerman si Vlad Bogdan, ambii din Tg. Mures.
Ca sa nu mai vorbim de asemanarile intre ideeile exprimate si agresivitatea in postari.
Nu ti-am dat ban pentru ca am mai permis si altor clone sa posteze aici, pe forum. Dar daca mai incerci sa ne iei de prosti, iti dau permanent in secunda 2.
Cum se face că mie imi afișează că sunt in Vestul țării și nu in centrul ei, conform iplocation.net sau orice alt site web care iți spune locația in funcție de IP?
)) Și asta oridecate ori restartez routerul. Nu mai induceți lumea in eroare.
P.S. Și cum se face că eu cand verific locația clasei de IP tot nu imi apare Targu Mureș? Dați-mi ban pe clasă (79.114.0.0), riscați să vă pierdeți utilizatorii din Timișoara, nu din Targu Mureș. ![]()
Eu vă sugerez să mai treceți pe la școală să invățați Rețele de Calculatoare sau să nu comentați in necunoștință de cauza
Da' nu trebuie sa-ti dau ban pe clasa, iti dau ban pe utilizator.
Eu iti sugerez sa nu ne mai iei de prosti. Una este daca zice unul dar deja prea multi oameni si-au dat seama de asemanarea dintre tine si Kellerman.
Continua sa faci pe prostul, chiar te rog. Da' sa nu te mire cand vei primi ban.
Pai dați-mi, dar astfel imi demonstrați că nici macar voi, cei din staff nu sunteți in stare să respectați un regulament.
Clonele nu ar trebui să fie aprobate, dar aici e un caz excepțional, fiindcă nici nu sunt clonă și nici nu am clasa de IP de Targu Mureș, așa cum ai precizat tu.
Chiar crezi ca ii pasa cuiva ce o sa crezi tu?
In afara de trolling si cearta cu simpatizantii lui Manchester United ce ai facut pe forumul asta? Ai macar o singura postare in care sa fie vorba, chiar si tangential, de Steaua?
Da, le gasești chiar aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...32786&st=40 . Am scris despre Ilie Dumitrescu, dacă ești chiar atat de curios.
#56 și #60. ![]()
Da, despre cariera lui din Anglia.
Eu atata-ti zic, mai potoleste-te daca vrei sa mai postezi aici. Considera ca ai fost avertizat.
Subiect incheiat!
Fine by me, eu mă potolosesc, dar nu suport să mi se zică că sunt altcineva atata timp cat nu sunt eu ala.
Sensibiluuu <3
cei din staff nu sunteți in stare să respectați un regulament.
Stiu totusi ca suntem toleranti. Ne-ai facut prosti(indirect, dar tot aia e), acum ne trimiti la scoala... Nu esti chiar un user de care mi-e drag, ba chiar as putea spune ca ma iriti ca un tantar de ma bazaie noaptea, pentru unele aberatii postate. Dar e parerea ta si ai dreptul la ea. Insa anumite chestii puteau fi considerate f usor atacuri. Nu ma acuza nimeni daca iti bagam un 10%, asa pt inceput. Dar tot ce am facut a fost sa te rog frumos. Prost nu esti asa ca trage tu singur concluziile si controleaza-te putin mai mult pe viitor. Multumesc anticipat ![]()
Stiu totusi ca suntem toleranti. Ne-ai facut prosti(indirect, dar tot aia e), acum ne trimiti la scoala... Nu esti chiar un user de care mi-e drag, ba chiar as putea spune ca ma iriti ca un tantar de ma bazaie noaptea, pentru unele aberatii postate. Dar e parerea ta si ai dreptul la ea. Insa anumite chestii puteau fi considerate f usor atacuri. Nu ma acuza nimeni daca iti bagam un 10%, asa pt inceput. Dar tot ce am facut a fost sa te rog frumos. Prost nu esti asa ca trage tu singur concluziile si controleaza-te putin mai mult pe viitor. Multumesc anticipat![]()
Nu aș fi fost chiar atat de pornit dacă nu aș fi fost numit ca fiind un alt user, cu care nu am nicio legatura
Bai, da' ce obositor esti ma. Iti zice omul sa termini si de-al naibii nu-ti tace gura.
Sensibiluuu <3
Se zice "sensibilos" ![]()
De-aia l-am votat pe Bale...pentru ce a facut si azi!
Kellerman, nebunaticule, welcome back ! Era jale mare fara tine pe topicul cu PL. ![]()
Ce au luat-o aia de la Tottenham in mana si anul asta ![]()
Eu chiar nu glumesc cand zic că nu sunt Kellerman.
))
Frumoasă retragerea lui Carragher. Putea să și marcheze, dar a dat-o in bara ![]()
Esti intre prieteni, nu e nevoie sa te ascunzi. ![]()
Eu chiar ma bucur ca ai revenit.
Daca pana la urma chiar nu esti Kellerman, imi cer scuze.
Oricum, semeni al naibii de mult cu el. Ar trebui sa va intalniti candva. Si el e la fel de fanatic in postari cu Liverpool, uraste la fel de mult ca tine pe United. ![]()
Disputele dintre Kellerman si fanii United erau epice
... animau forumul dedicat PL. ![]()
Daca pana la urma chiar nu esti Kellerman, imi cer scuze.
Chiar nu sunt. ![]()
Dar mă bucur că a mai fost cineva care să le zică pe bune aici in afară de mine. ![]()
Ok. ![]()
Daca ar reveni atunci si Kellerman, nu i-as vedea bine pe baietii cu United.
Poate că atunci s-ar lasa cu banuri.
Și așa s-ar fi lasat că am trezit atatea suspiciuni.
Poza asta mi-a facut seara mai frumoasă:

))
![]()
Ce meci de retragere... superb!

Mare pierdere Carragher, acum poate va luati si voi un fundas mai de Doamne-ajuta ![]()