FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Barclays Premier League

«1131415161724»
Ronnie03.11.2012 15:14

Antrenament reusit.

Arsenal1886Steaua194703.11.2012 15:24

Sincer... merita din plin conducere,Wenger cine o fi p'acolo ... e prea bataie de joc ...sa iti dai ani la rand cei mai buni jucatori sa aduci carpeli si sa tragi la locul 4 care te duce in Liga sa iei un ban si de acolo.. doar un berbec de pe la noi vrea in CL sa ia banul si atat....

gio_stgloria03.11.2012 15:43

Era vorba aia, "echipa adversa si-a dorit mai mult victoria". Astazi Arsenal parca NU si-a dorit victoria, absolut deloc. Au jucat la trecerea timpului, cu un Santos vai mama lui , un Vermaelen care ii paseaza decisiv lui van Persie, un Sagna neintrat in joc , un mijloc aflat pe alta planeta culminand cu invizibilul Podolski si baiatul ala de exerseaza ratarile la antrenament. Ar juca el Cazorla da cu cine ?

 

 

Ati meritat victoria... macar voi v-ati dorit-o.

Emrah03.11.2012 16:00

Un meci plictisitor....fara reactie din parte lui Arsenal...multe ocazii ratate....in orice caz ma bucur ca Man UTD a castigat.

Kellerman03.11.2012 16:43

ce meci de Liga 1 lol

ebonyc03.11.2012 23:26

30943_298565536916495_760947740_n.jpg

 

"SEES"

Emrah04.11.2012 09:15

Probabil nu am fi castigat daca SAF nu ar fi odihnit titularii in meciul cu Chelsea din Cupa Ligii.

 

GGMU!

drvladyk04.11.2012 17:07

Nu a fost plictisitor, a fost frustrant sa vezi cum se rateaza. Putea fi 5-0 si nu mira pe nimeni. Arsenal nu a putut mai mult, nu ca nu a vrut, Arsene parerea mea ar trebui sa plece e mult timp de cand nu face nimic.

@ arsenal, baietii care ma au pe fb au primit poza in timp real, asa-i Gio? Ce m-am bucurat ca am 3g, ca tocmai ma gandeam la tine in min 4 :)):))

 

PS: Rio Ferdinand

Liverpool Vs Newcastle.....who you going for people?? 2-2 I'm going for.

drvladyk04.11.2012 17:55

salutari de pe teatrul viselor :)

041.JPG

Kellerman04.11.2012 17:59

ai bagat in tine boss de cand nu te-am mai vazut in poze :) esti mai prosper acum, te integrezi bine cu publicul de acolo.

MoWeed04.11.2012 18:01

Mi se pare mie sau o duci asa de bine incat incepe sa se vada? :D

drvladyk04.11.2012 18:32
ai bagat in tine boss de cand nu te-am mai vazut in poze :) esti mai prosper acum, te integrezi bine cu publicul de acolo.

 

pai ce sa fac? platesc taxe ca sa traiasca si publicul din l'pool care n-are slujba. trebuie sa munceasca unii ca sa traiasca parazitiii, si nu vb despre ombladon aici. asta e

drvladyk04.11.2012 18:39

stand up if you get a job.....

Emrah04.11.2012 19:13
Nu a fost plictisitor, a fost frustrant sa vezi cum se rateaza. Putea fi 5-0 si nu mira pe nimeni. Arsenal nu a putut mai mult, nu ca nu a vrut, Arsene parerea mea ar trebui sa plece e mult timp de cand nu face nimic.

@ arsenal, baietii care ma au pe fb au primit poza in timp real, asa-i Gio? Ce m-am bucurat ca am 3g, ca tocmai ma gandeam la tine in min 4 :)):))

 

PS: Rio Ferdinand

Liverpool Vs Newcastle.....who you going for people?? 2-2 I'm going for.

 

1-1...

Arsenal1886Steaua194704.11.2012 23:31

@drv

 

Frumos trebuie sa recunosc chiar daca e stadionul rival. Meciul asta Arsenal nu a miscat nimic si era normal sa nu scoata punct/e. Cel mai urat pt mine a fost ca a marcat un anumit jucator...stii tu care :))

Ronnie05.11.2012 08:20

Van Persie cica iti dedica golul tie.

Evra ii dedica golul lui Kellerman.

Arsenal1886Steaua194705.11.2012 11:51

:)))) lasa Ronnie, noi sa fim sanatosi.

 

Arsenal se axeaza pe CL anul asta :P

Harald05.11.2012 14:14

Emrah, tu tii cu Borussia sau cu Manchester?

Emrah05.11.2012 19:17
Emrah, tu tii cu Borussia sau cu Manchester?

Simpatizez la fel si cu Borussia si cu Manchester United, insa de tinut tin numai cu Steaua.

drvladyk06.11.2012 00:11
insa de tinut tin numai cu Steaua.

 

cu care din ele?

red&blue_boy06.11.2012 07:23
baietii care ma au pe fb au primit poza in timp real, asa-i Gio? Ce m-am bucurat ca am 3g, ca tocmai ma gandeam la tine in min 4 :)):))

Pe amaratii care-s cu Villa nu-i ai pe fb, astia nu primesc poze in timp real... :P

 

Arsenal1886Steaua194706.11.2012 10:39

Discriminare :D !

ebonyc06.11.2012 11:28
409035_299489916824057_580851547_n.jpg
gio_stgloria06.11.2012 11:36

Fara kellerman nu mai are haz . Votez sa i se dea acces pe acest topic.

drvladyk06.11.2012 11:52

+1 :))

«1131415161724»