Antrenament reusit.
Antrenament reusit.
Sincer... merita din plin conducere,Wenger cine o fi p'acolo ... e prea bataie de joc ...sa iti dai ani la rand cei mai buni jucatori sa aduci carpeli si sa tragi la locul 4 care te duce in Liga sa iei un ban si de acolo.. doar un berbec de pe la noi vrea in CL sa ia banul si atat....
Era vorba aia, "echipa adversa si-a dorit mai mult victoria". Astazi Arsenal parca NU si-a dorit victoria, absolut deloc. Au jucat la trecerea timpului, cu un Santos vai mama lui , un Vermaelen care ii paseaza decisiv lui van Persie, un Sagna neintrat in joc , un mijloc aflat pe alta planeta culminand cu invizibilul Podolski si baiatul ala de exerseaza ratarile la antrenament. Ar juca el Cazorla da cu cine ?
Ati meritat victoria... macar voi v-ati dorit-o.
Un meci plictisitor....fara reactie din parte lui Arsenal...multe ocazii ratate....in orice caz ma bucur ca Man UTD a castigat.
ce meci de Liga 1 lol

"SEES"
Probabil nu am fi castigat daca SAF nu ar fi odihnit titularii in meciul cu Chelsea din Cupa Ligii.
GGMU!
Nu a fost plictisitor, a fost frustrant sa vezi cum se rateaza. Putea fi 5-0 si nu mira pe nimeni. Arsenal nu a putut mai mult, nu ca nu a vrut, Arsene parerea mea ar trebui sa plece e mult timp de cand nu face nimic.
@ arsenal, baietii care ma au pe fb au primit poza in timp real, asa-i Gio? Ce m-am bucurat ca am 3g, ca tocmai ma gandeam la tine in min 4 ![]()
)
PS: Rio Ferdinand
Liverpool Vs Newcastle.....who you going for people?? 2-2 I'm going for.
ai bagat in tine boss de cand nu te-am mai vazut in poze
esti mai prosper acum, te integrezi bine cu publicul de acolo.
Mi se pare mie sau o duci asa de bine incat incepe sa se vada? ![]()
ai bagat in tine boss de cand nu te-am mai vazut in pozeesti mai prosper acum, te integrezi bine cu publicul de acolo.
pai ce sa fac? platesc taxe ca sa traiasca si publicul din l'pool care n-are slujba. trebuie sa munceasca unii ca sa traiasca parazitiii, si nu vb despre ombladon aici. asta e
stand up if you get a job.....
Nu a fost plictisitor, a fost frustrant sa vezi cum se rateaza. Putea fi 5-0 si nu mira pe nimeni. Arsenal nu a putut mai mult, nu ca nu a vrut, Arsene parerea mea ar trebui sa plece e mult timp de cand nu face nimic.@ arsenal, baietii care ma au pe fb au primit poza in timp real, asa-i Gio? Ce m-am bucurat ca am 3g, ca tocmai ma gandeam la tine in min 4
)
PS: Rio Ferdinand
Liverpool Vs Newcastle.....who you going for people?? 2-2 I'm going for.
1-1...
@drv
Frumos trebuie sa recunosc chiar daca e stadionul rival. Meciul asta Arsenal nu a miscat nimic si era normal sa nu scoata punct/e. Cel mai urat pt mine a fost ca a marcat un anumit jucator...stii tu care ![]()
Van Persie cica iti dedica golul tie.
Evra ii dedica golul lui Kellerman.
)) lasa Ronnie, noi sa fim sanatosi.
Arsenal se axeaza pe CL anul asta ![]()
Emrah, tu tii cu Borussia sau cu Manchester?
Emrah, tu tii cu Borussia sau cu Manchester?
Simpatizez la fel si cu Borussia si cu Manchester United, insa de tinut tin numai cu Steaua.
insa de tinut tin numai cu Steaua.
cu care din ele?
baietii care ma au pe fb au primit poza in timp real, asa-i Gio? Ce m-am bucurat ca am 3g, ca tocmai ma gandeam la tine in min 4)
Pe amaratii care-s cu Villa nu-i ai pe fb, astia nu primesc poze in timp real... ![]()
Discriminare
!

Fara kellerman nu mai are haz . Votez sa i se dea acces pe acest topic.
+1 ![]()