Asa ziceau si fanii acestor echipe referitor la United sau City in anii '70-'80 . ![]()
Asa ziceau si fanii acestor echipe referitor la United sau City in anii '70-'80 . ![]()
Cat de prost sa fii ?
Cat de prost sa fii ?
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/2MT9gH-IoLw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ca noaptea. ![]()
Am auzit la comentatorii englezi ca a avut o situatie in prima repriza in care l-a faultat un fundas de la Stoke si s-a tinut pe picioare. Parca inainte sa vina in Anglia nu simula asa patetic, cred ca s-a uitat la prea multe videoclipuri cu C. Ronaldo.
cand am zis ca e un simulant penibil...pacat de el...
Dar nu de asta am intrat aici, Gio, Arsenal si restu' care va alintati si bociti dupa RvP, am primit o veste nasoala:
http://www.adevarul.ro/sport/fotbal_intern..._788921335.html
Sper ca e vrjeala de presa ![]()
Gervinho nu-i Messi, deci apa de ploaie.
Vrajeala... Wenger nu pleaca ![]()
cand am zis ca e un simulant penibil...pacat de el...
Dar nu de asta am intrat aici, Gio, Arsenal si restu' care va alintati si bociti dupa RvP, am primit o veste nasoala:
http://www.adevarul.ro/sport/fotbal_intern..._788921335.html
Sper ca e vrjeala de presa
uuuuu , v-ati speriat ? ![]()
N-auzi ca nu pleaca? Pe viata vi-l doresc... ![]()
)
Apropos tinerilor, ia uite ce zic nenea astia:
Barclays Premier League
Manchester United v Arsenal
Old Trafford
Sat 3 Nov KO 12.45pm
Ref: T&M1213010
Dear Vlad
Thank you for your ticket application for the above game. A ballot has taken place and we are delighted to inform you that your application for 2 ticket(s) was successful.
Your ticket(s) are located in Block NW3430 and the total cost is £57.68.
Bulangiii, cam sus....
ce scot englezoii cand se imbata, mai multe m... date decat toronto ![]()
)
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=xRwttTdy0JI
Frumos drvladyk ca ai bilete la meci
te invidiez sincer ![]()
MU pierde.
aoleu, a dat asta micu in cafea... nu se zice MU, suntem oameni nu avem dentitia necuspidata
pune si tu niste poze de pe teatrul viselor din timpul meciului, cred ca ar fi mai interesant decat detaliile de pe bilet.
Nu fi rau, ma laud si eu la baietii astia de plangeau dupa RvP. Am niste filmulete dar nu ma descurc, daca se ofera cineva sa ma ajute le trimit pe mail
ala eu, ala eu... Maye ma ajuti?
Nu. Nu ajut drogati.
nu trag maye, serios. Numa' cu alcoolu am viciu da nu bag pe nas sa mor eu... vin la test daca e
Nu mai plange nimeni dupa rvp. Cine ar avea nevoie de el cand il avem pe Poldi ![]()
Pentru locul 7 sau pe cat sunteti voi e perfect Poldi ![]()
Totthenham - celski 2-4 hmmm.....nu-mi iese nimic azi ![]()
Friendly derby. :>
Opa, a revenit printesa.
PS: Cand ma uit la Liverpool in clasament ma apuca ameteala. ![]()
cu asa arbitrii in premier league, te cred. dovedit si astazi... gol regulamentar scos din poarta.
Dovada: http://i.imgur.com/SpcJ6.jpg
Au si trecut trei luni, ma?!
Desi nu mi se parea posibil la inceput de sezon, daca United nu-i incurca azi pe Chelsea, londonezii ar putea fi demni de a fi numiti pretendenti seriosi pentru titlu.
Incredibil.
Liverpool marcheaza gol valabil -> anulat pentru offside.
United marcheaza gol din offside -> validat.
Te mai si intrebi de ce uneori pica avioane din cer pline cu jucatori...