FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Barclays Premier League

«1111213141524»
red&blue_boy03.10.2012 19:11

Asa ziceau si fanii acestor echipe referitor la United sau City in anii '70-'80 . :P

gio_stgloria08.10.2012 10:28

Cat de prost sa fii ?

 

ebonyc08.10.2012 10:41
Cat de prost sa fii ?

 

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/2MT9gH-IoLw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Ca noaptea. :)

Am auzit la comentatorii englezi ca a avut o situatie in prima repriza in care l-a faultat un fundas de la Stoke si s-a tinut pe picioare. Parca inainte sa vina in Anglia nu simula asa patetic, cred ca s-a uitat la prea multe videoclipuri cu C. Ronaldo.

drvladyk10.10.2012 21:19

cand am zis ca e un simulant penibil...pacat de el...

 

Dar nu de asta am intrat aici, Gio, Arsenal si restu' care va alintati si bociti dupa RvP, am primit o veste nasoala:

http://www.adevarul.ro/sport/fotbal_intern..._788921335.html

 

Sper ca e vrjeala de presa :))

Ronnie11.10.2012 08:10

Gervinho nu-i Messi, deci apa de ploaie.

Arsenal1886Steaua194711.10.2012 12:07

Vrajeala... Wenger nu pleaca :)

gio_stgloria11.10.2012 12:30
cand am zis ca e un simulant penibil...pacat de el...

 

Dar nu de asta am intrat aici, Gio, Arsenal si restu' care va alintati si bociti dupa RvP, am primit o veste nasoala:

http://www.adevarul.ro/sport/fotbal_intern..._788921335.html

 

Sper ca e vrjeala de presa :))

uuuuu , v-ati speriat ? :)

drvladyk12.10.2012 14:43

N-auzi ca nu pleaca? Pe viata vi-l doresc... :)):))

 

Apropos tinerilor, ia uite ce zic nenea astia:

 

 

 

Barclays Premier League

 

Manchester United v Arsenal

 

Old Trafford

 

Sat 3 Nov KO 12.45pm

 

Ref: T&M1213010

Dear Vlad

 

Thank you for your ticket application for the above game. A ballot has taken place and we are delighted to inform you that your application for 2 ticket(s) was successful.

Your ticket(s) are located in Block NW3430 and the total cost is £57.68.

 

 

Bulangiii, cam sus....

 

 

drvladyk12.10.2012 19:57

ce scot englezoii cand se imbata, mai multe m... date decat toronto :)):))

 

http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=xRwttTdy0JI

Arsenal1886Steaua194713.10.2012 10:32

Frumos drvladyk ca ai bilete la meci :) te invidiez sincer :D

Joga Bonito13.10.2012 19:43

MU pierde.

drvladyk13.10.2012 22:38

aoleu, a dat asta micu in cafea... nu se zice MU, suntem oameni nu avem dentitia necuspidata

Harald15.10.2012 05:25

pune si tu niste poze de pe teatrul viselor din timpul meciului, cred ca ar fi mai interesant decat detaliile de pe bilet.

drvladyk15.10.2012 07:50

Nu fi rau, ma laud si eu la baietii astia de plangeau dupa RvP. Am niste filmulete dar nu ma descurc, daca se ofera cineva sa ma ajute le trimit pe mail

drvladyk15.10.2012 15:32

ala eu, ala eu... Maye ma ajuti?

Maye15.10.2012 20:08

Nu. Nu ajut drogati.

drvladyk15.10.2012 21:11

nu trag maye, serios. Numa' cu alcoolu am viciu da nu bag pe nas sa mor eu... vin la test daca e

Arsenal1886Steaua194716.10.2012 11:52

Nu mai plange nimeni dupa rvp. Cine ar avea nevoie de el cand il avem pe Poldi :sleep:

Ronnie16.10.2012 13:36

Pentru locul 7 sau pe cat sunteti voi e perfect Poldi :))

Emrah20.10.2012 15:23

Totthenham - celski 2-4 hmmm.....nu-mi iese nimic azi :))

Kellerman28.10.2012 10:47

Friendly derby. :>

Ronnie28.10.2012 14:17

Opa, a revenit printesa.

 

PS: Cand ma uit la Liverpool in clasament ma apuca ameteala. :(

Kellerman28.10.2012 15:10

cu asa arbitrii in premier league, te cred. dovedit si astazi... gol regulamentar scos din poarta.

 

Dovada: http://i.imgur.com/SpcJ6.jpg

blindius28.10.2012 15:39

Au si trecut trei luni, ma?!

 

Desi nu mi se parea posibil la inceput de sezon, daca United nu-i incurca azi pe Chelsea, londonezii ar putea fi demni de a fi numiti pretendenti seriosi pentru titlu.

Kellerman28.10.2012 17:47

Incredibil.

 

Liverpool marcheaza gol valabil -> anulat pentru offside.

United marcheaza gol din offside -> validat.

 

Te mai si intrebi de ce uneori pica avioane din cer pline cu jucatori...

«1111213141524»