FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Barclays Premier League

«191011121324»
gio_stgloria23.09.2012 16:49

kos.jpg

 

 

Uite Ronnie ca nu ne-a dat city 5. :(

SergioAguero23.09.2012 17:13

Mda.....E un meci in care Man.Und sa nu fie ajutata? :thumbdown:

61998_447375428647695_419028109_n.jpg

kaspersky23.09.2012 17:21

Incet dar sigur , Arsene construieste o noua echipa la Londra. Cazorla mi se pare cel mai important jucator desi a venit de putin timp.

red&blue_boy23.09.2012 19:42
Cazorla mi se pare cel mai important jucator desi a venit de putin timp.

Exact la asta ma gandeam si eu.

Parca e de o viata la Arsenal.

Maye23.09.2012 19:47

1. Feed the scousers, Gary !

 

garynevillescousers.jpg

 

2. Don`t mess with Rafael !

 

tumblr_lhzp8cFZGj1qba9hpo1_500.jpg

 

3. WC divers

 

SynchronisedDiving.jpg

Ronnie24.09.2012 09:43

drvladyk, la Valencia din 10 situatii in 9 nu se da penalty in Anglia. Daca era in Romania poate mai ziceam, da' acolo unde fotbalul se joaca atat de dur aia a fost vrajeala.

 

Dezamagitor pentru mine este jocul lui United. Au fost slabi tare, mai ales ca au jucat impotriva unei echipe de mijlocul clasamentului (ca sa nu fiu rau si sa zic locul actual) si cu om in plus mai bine de o repriza.

gio_stgloria24.09.2012 10:51

Slabi , mergeti la sah !

Ronnie24.09.2012 13:05

Arsenal, pe ce loc esti?

gio_stgloria24.09.2012 13:16

In timp ce noi castigam punctele cu multa munca, voi le luati cu japca. Si stai linistit , aveti doar 3 puncte in fata, noi am fost ieri egalii lui City , voua va umple plasa portii.

Ronnie24.09.2012 14:11

Mai intreb, Arsenal, pe ce loc esti?

Arsenal1886Steaua194724.09.2012 14:25

Raspuns: Fara infrangere, cea mai buna aparare si golaveraj mai bun ca voi pe 5.

 

 

Diferenta intre Arsenal si United?

 

Arsenal nu a transferat arbitrii.

drvladyk24.09.2012 15:09

Vedeti ca dezvoltati mania frustrarii, caracteristica alora de la L'pool, nu va mai smiorcaiti atata, voi sunteti o echipa frumoasa.

kaspersky24.09.2012 16:13
Mai intreb, Arsenal, pe ce loc esti?

 

Conteaza locul in PL ? E o placere sa ii vezi jucand pe cei de la Arsenal.

Ronnie25.09.2012 06:13

Fotbalul romantic, farmecul vietii, campionii morali, labareala... ai dreptate.

gio_stgloria25.09.2012 15:49

Arsenal - Coventry miercuri de la 21:45.

 

Ultimul meci dintre cele doua echipe cu Arsenal in postura de gazda s-a disputat in 2000, atunci cand Nicholas Harry Yennaris avea doar 7 ani. Este posibil ca in meciul de maine sa fie titular.

 

395348_386705991400866_1954795810_n.jpg

 

6848252217_fedf1d4227_z.jpg

kaspersky25.09.2012 17:29

Atac zdrobitor acum un deceniu pentru tunari : Bergkampf - Henry :thumbsup:

red&blue_boy25.09.2012 18:03
Bergkampf

Fara "f" . :)

Bergkamp e unul dintre jucatorii mei preferati.

blindius25.09.2012 21:19

Cupa Ligii

 

Tuesday 25/09/12

 

Swindon Town 3 - 1 Burnley

West Ham United 1 - 4 Wigan Athletic

Leeds United 2 - 1 Everton

Preston North End 1 - 3 Middlesbrough

Southampton 2 - 0 Sheffield Wed.

Chelsea 6 - 0 Wolverhampton

Crawley Town 2 - 3 Swansea City

Bradford City E 3 - 2 Burton Albion

Manchester City 2 - 4 E Aston Villa

Milton Keynes Dons 0 - 2 Sunderland

 

Wednesday 26/09/12

Carlisle United 21 : 45 Tottenham Hotspur

Arsenal 21 : 45 Coventry City

Queens Park Rangers 21 : 45 Reading

Norwich City 21 : 45 Doncaster Rovers

Manchester United 21 : 45 Newcastle United

West Bromwich Albion 22 : 00 Liverpool

red&blue_boy26.09.2012 04:08

Mai bate si Villa pe cineva . :)

Daniel-Ionut26.09.2012 09:24

Leeds United o elimina pe Everton, scor 2-1 ! :yeahh:

Ronnie26.09.2012 19:48

Tamas inscrie primul lui gol la WBA impotriva, ghici cui... LIVERPOOOOOL !!!

red&blue_boy26.09.2012 20:30

Las' c-a dat Sahin o dubla. :)

Maye27.09.2012 12:36

Chelsea - Man Utd in turul urmator.

 

 

Liverpoolsign-500x281.jpg

Daniel-Ionut27.09.2012 14:30

Legendara echipa engleza, Leeds United, este aproape de o revenire extrem de spectaculoasa la masa bogatilor din Premier League. Dupa un deceniu in care a decazut de la statutul de combatanta pentru trofeul suprem al Angliei si pentru Champions League, la cel pentru promovarea din ligiile inferioare, se pare ca norocul le surade celor de la Leeds.

 

Presa engleza scrie, astazi, ca gruparea din 'Elland Road' este aproape de a fi preluata de niste investitori din golf, mai exact de patronii uneia dintre cele mai importante banci din Bahrain.

 

GFH Capital Ltd. a ajuns la un acord cu actualii detinatori ai clubului si vor prelua majoritatea actiunilor clubului.

 

Leeds United a fost unul dintre cluburile marcante ale inceputului de mileniu, jucant doua semi finale de cupe europene si obtinand locul 3 in Premier League. Din pacate, in perioada ce a succedat aceste performante, clubul a cazut-o intr-o groapa fara iesire, patronii clubului declarand falimentul.

 

Incet, incet, clubul a renascut din propria cenusa si a reusit sa ajunga din nou in esalonul secund englez, luptandu-se in acest an pentru promovare si pentru potul cel mare de 100 de milioane de euro.

 

"Mai sunt cateva detalii de pus la punct cu privire la preluarea actiunilor de catre reprezentantii din Bahrain, dar suntem pe drumul cel bun", a spus actualul patron al clubului, Ken Bates.

 

Interesant este si faptul ca, grupul arab de investitori a avut mari dificultati financiare in ultimii doi ani. Nu mai departe de luna mai a acestui an, acestia au reusit sa obtina o amanare a datoriilor uriase pe care le-au acumulat.

Maye27.09.2012 15:44

Ii cumpara si ii transforma.

 

See Cardiff :)

«191011121324»