FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Barclays Premier League

«18910111224»
red&blue_boy11.09.2012 20:22

Ati cam pus-o . :)

ebonyc11.09.2012 22:21
Trebuie sa recunosc, e futant sa vad ca ala da tripla la voi si candva era idol la Arsenal.

 

Eu chiar am pus ca-mi place echipamentul ,dar mi se pare si mie ciudat Van Persie in echipamentul lui United dupa atati ani de Arsenal. N-am nicio simpatie sau antipatie totusi.

drvladyk14.09.2012 17:34
Ronnie16.09.2012 10:20

Pentru Gio si Arsenal, cu multa dragoste :*

 

536240_10151081860637746_541886739_n.jpg

Maye16.09.2012 10:27
nmNpX.png
gio_stgloria16.09.2012 12:46

@Ronnie

 

Am uitat de el, are cine sa-i ia locul.

 

article-2197063-14CD086E000005DC-296_634

Ronnie16.09.2012 14:13

Nu uita de locul vostru preferat

Untitled.jpg

gio_stgloria16.09.2012 14:32

Anul asta ne place locul 1.

drvladyk16.09.2012 14:46

si mie mi-ar placea un lamborghini...da' ne limitam la cat putem, nu?

Arsenal1886Steaua194716.09.2012 14:54

A inceput hegemonia lu' Arsenal :)))))

drvladyk16.09.2012 15:02

Meme, tu esti bre? :)):))

Arsenal1886Steaua194716.09.2012 17:49
:))))) Da ce.. numai Memeu sa anunte hegemonii ?
gio_stgloria17.09.2012 09:46

hahaha :))

 

644269_479091532131068_788968612_n.jpg

Arsenal1886Steaua194717.09.2012 11:13

Aia cu pepenii e geniala :)))))) :))))

alexafa17.09.2012 14:14

Cred ca e anul lui City..

Maye23.09.2012 10:42

Astazi avem Liverpool - Man Utd.

 

Lui Suarez i s-a transmis ca daca nu va da mana cu Evra va fi vandut in iarna.

 

Ultima intalnire dintre cei doi :

 

EvraSuarez.gif

 

 

De asemenea, astazi avem si City - Arsenal.

Ronnie23.09.2012 10:56

Cam trist derbyul fara Kellerman pe aici.

 

Arsenal1886Steaua194723.09.2012 11:22

Sa stii... Nu o sa mai fie asa intens.

red&blue_boy23.09.2012 14:25
Cam trist derbyul fara Kellerman pe aici.

Cum mai spunea el acum ca n-a fost de "rosu" la eliminarea lu' Shelvey, ca n-a fost penalty. :)

 

Meci asa s-asa, nu s-a miscat rau Liverpool, nu meritau sa piarda.

Ronnie23.09.2012 14:35

Nu a fost penalty la Valencia si a fost la Suarez. O victorie care-mi lasa un gust amar, United a fost modesta tare.

red&blue_boy23.09.2012 14:49

In afara de Rooney, parerea mea e ca la United lipseste un mijlocas central ofensiv care sa coordoneze jocul, gen Sneijder, ca tot se zvonea ca au vrut sa-l aduca.

drvladyk23.09.2012 14:52

http://www.youtube.com/watch?v=SKm5xQyD2vE

 

A fost penalty la Suarez, au astia niste reluari si analize pe Sky sport de te doare mintea. Au dat imagine marita cum ala atinge mingea si al nostru ii atinge piciorul. Totusi s-a vorbit ca are reputatie de simulant, si acea miscare din cap in cadere, teatrala si nenaturala poate influenta arbitrul daca nu e sigur. Cert este ca a fost penalty. Dar a fost si la noi, il atinge si il si impinge din spate, nu cred ca va apucati sa contraziceti reluarile si parerile celor de la sky. Cel mai mult mi-a placut analiza primului gol, aratau cum il urmareste Giggs pe Gerrard si dupa degajare il lasa crezand ca nu mai e pericol. Te fac sa intelegi fotbalul baietii astia...

 

 

@ronnie, nici o victorie impotriva astora nu poate avea gust amar. Toate echipele din lume au avut penalty-uri neacordate asta-i viata. Ma rog, nu toate echipele sufera de mania frustrarii da' asta e alta discutie

 

PS astia de va smiorcaiti dupa RvP, va tin pumnii, bafta :)

blindius23.09.2012 15:43

Saracie de arbitraj la Liverpool vs. United!

 

In inceputul acesta de sezon nu-i mare lucru sa iei puncte de la Liverpool.

drvladyk23.09.2012 15:45
:bananadance:

487556_10151094890728752_830661373_n.jpg

Arsenal1886Steaua194723.09.2012 16:44

Cu jocul asta stati chill ca nu face nimic nici United... City si Chelsea se bat la titlu... Si cui ii trebuie van persie cand il avem pe Podolski ? :D

«18910111224»