Ati cam pus-o . ![]()
Ati cam pus-o . ![]()
Trebuie sa recunosc, e futant sa vad ca ala da tripla la voi si candva era idol la Arsenal.
Eu chiar am pus ca-mi place echipamentul ,dar mi se pare si mie ciudat Van Persie in echipamentul lui United dupa atati ani de Arsenal. N-am nicio simpatie sau antipatie totusi.
Pentru Gio si Arsenal, cu multa dragoste :*


@Ronnie
Am uitat de el, are cine sa-i ia locul.

Anul asta ne place locul 1.
si mie mi-ar placea un lamborghini...da' ne limitam la cat putem, nu?
A inceput hegemonia lu' Arsenal
)))
Meme, tu esti bre? ![]()
)
hahaha ![]()

Aia cu pepenii e geniala
))))
))
Cred ca e anul lui City..
Astazi avem Liverpool - Man Utd.
Lui Suarez i s-a transmis ca daca nu va da mana cu Evra va fi vandut in iarna.
Ultima intalnire dintre cei doi :

De asemenea, astazi avem si City - Arsenal.
Cam trist derbyul fara Kellerman pe aici.
Sa stii... Nu o sa mai fie asa intens.
Cam trist derbyul fara Kellerman pe aici.
Cum mai spunea el acum ca n-a fost de "rosu" la eliminarea lu' Shelvey, ca n-a fost penalty. ![]()
Meci asa s-asa, nu s-a miscat rau Liverpool, nu meritau sa piarda.
Nu a fost penalty la Valencia si a fost la Suarez. O victorie care-mi lasa un gust amar, United a fost modesta tare.
In afara de Rooney, parerea mea e ca la United lipseste un mijlocas central ofensiv care sa coordoneze jocul, gen Sneijder, ca tot se zvonea ca au vrut sa-l aduca.
http://www.youtube.com/watch?v=SKm5xQyD2vE
A fost penalty la Suarez, au astia niste reluari si analize pe Sky sport de te doare mintea. Au dat imagine marita cum ala atinge mingea si al nostru ii atinge piciorul. Totusi s-a vorbit ca are reputatie de simulant, si acea miscare din cap in cadere, teatrala si nenaturala poate influenta arbitrul daca nu e sigur. Cert este ca a fost penalty. Dar a fost si la noi, il atinge si il si impinge din spate, nu cred ca va apucati sa contraziceti reluarile si parerile celor de la sky. Cel mai mult mi-a placut analiza primului gol, aratau cum il urmareste Giggs pe Gerrard si dupa degajare il lasa crezand ca nu mai e pericol. Te fac sa intelegi fotbalul baietii astia...
@ronnie, nici o victorie impotriva astora nu poate avea gust amar. Toate echipele din lume au avut penalty-uri neacordate asta-i viata. Ma rog, nu toate echipele sufera de mania frustrarii da' asta e alta discutie
PS astia de va smiorcaiti dupa RvP, va tin pumnii, bafta ![]()
Saracie de arbitraj la Liverpool vs. United!
In inceputul acesta de sezon nu-i mare lucru sa iei puncte de la Liverpool.
Cu jocul asta stati chill ca nu face nimic nici United... City si Chelsea se bat la titlu... Si cui ii trebuie van persie cand il avem pe Podolski ? ![]()