FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Barclays Premier League

«167891024»
drvladyk26.08.2012 08:48
Revine Phil Jones.

 

nu e de valoarea celor 2

gio_stgloria26.08.2012 10:43

V-au tremurat chilotii pe final, slabut , slabut :thumbup:

 

 

551791_376225222448943_1950390119_n.jpg

Ronnie26.08.2012 14:08

A marcat Van Persie pana acum mai mult decat toata echipa lui Arsenal la un loc. :P

iNsTiGaToR26.08.2012 14:56

United a primit intr-un meci mai multe goluri decat a dat + primit Arsenal pana acum.

 

Ar trebui reprofilat Vidic la ce super-gol a dat.

cheloo9826.08.2012 14:56

Am curaj sa fac un pariu cu fanii lui Arsenal,Liverpool termina peste Arsenal

ebonyc26.08.2012 15:04

Le are Sterlign asta.

gio_stgloria26.08.2012 15:14
Am curaj sa fac un pariu cu fanii lui Arsenal,Liverpool termina peste Arsenal

nu mai spune, ai si motive sa crezi asta , ce sa zic , nici nu v-a umflat WBA in prima etapa

iNsTiGaToR26.08.2012 15:32
Am curaj sa fac un pariu cu fanii lui Arsenal,Liverpool termina peste Arsenal

Tot ce e posibil.

 

@gio Am mai zis la un moment dat ca nicio echipa mare nu forteaza la inceputul campionatului din diferite motive.

Dovada United care a pierdut, Celski care ,desi i-a batut cu 2-0 pe Wigan, n-au jucat mai nimic; din nou United care s-a cahm chinuit cu Fulham; City care a tremurat putin cu Soton. Aceeasi ''regula'' se aplica si in alte campionate.

cheloo9826.08.2012 15:40

Imi puteti spune si mie cum a jucat Arsenal cu Stoke? Nu am vazut meciul.Din cate stiu eu Arsenal isi propune titlul si nu bate nici pe Sunderland nici pe Stoke.Intradevar Liverpool si-a luat-o rau de la WBA insa cred ca bate pe City si pare echipa inchegata.

cheloo9826.08.2012 16:12

Fabulos Suarez :worthy::worthy:

ebonyc26.08.2012 16:19
Fabulos Suarez :worthy::worthy:

 

Da, a batut perfect lovitura libera.

 

Ce pasa de gol i-a dat Skrtel lui Tevez pentru al 100-lea gol in Premier League.

cheloo9826.08.2012 16:32

Fundasii lui Liverpool au gresit grav la ambele goluri.Daca se termina asa e nemeritat

drvladyk26.08.2012 17:04

baiat, 7 ani:

tati, rosu nu ar trebui sa paseze la rosu si albastru la albastru? :)):)):)) i-am explicat cum am putut mai bine :))

 

nu e nemeritat, prostia se plateste, plus ca lovitura libera nu a fost corecta, concluzia si celor de la sky sport

gio_stgloria26.08.2012 19:17
Imi puteti spune si mie cum a jucat Arsenal cu Stoke? Nu am vazut meciul.Din cate stiu eu Arsenal isi propune titlul si nu bate nici pe Sunderland nici pe Stoke.Intradevar Liverpool si-a luat-o rau de la WBA insa cred ca bate pe City si pare echipa inchegata.

Arsenal a jucat slab , se vede ca a fost slabita de plecari. Poate ca Podolski si Giroud au nevoie de acomodare.

Maye26.08.2012 19:50
nu e de valoarea celor 2

In cazul de fata prefer constanta.

Ronnie26.08.2012 20:22

Jones desi e fundas central de meserie imi place mai mult pe dreapta. Mai degraba il prefer pe Evans acolo. La Ferdinand se simte varsta de-acum, plus ca de un an si ceva nu a mai calcat in careul advers la cornere.

 

A, si mai are si rau de avion.

Arsenal1886Steaua194726.08.2012 20:34

Si dupa inceputul mizerabil de sezon de anul trecut al lui Arsenal, Liverpool termina peste Arsenal... si pana la urma au terminat sub Everton... asa ca nu imi fac griji ... probabil anul asta terminati sub Swansea :P:)

blindius26.08.2012 21:36

Fulham formeaza o echipa solida. M-astept sa fie a 2 a echipa din Londra in sezonul acesta de Premier League, dupa Chelsea.

 

- 6 assist-uri din partea lui Hazard

- frumos golul lui van Persie pe Old Trafford. Eu, daca as fi Rooney, as exploda de nervi sa fiu tinut rezerva

- puternic inceput din partea lui Swansea, cred ca o mai pot tine asa cateva etape

Ronnie26.08.2012 21:47

@blindius

 

Rooney a prins meciuri ca rezerva si sezonul trecut. Nu se datoreaza neaparat venirii lui Van Persie. De obicei Ferguson schimba 4-5 jucatori de la meci la meci.

cheloo9827.08.2012 09:28

Cand e meciul direct dintre Arsenal si Liverpool???? Atunci se va vedea ca Liverpool e peste Arsenal (asta e parerea mea)

Arsenal1886Steaua194727.08.2012 09:58

Mare fan Liverpool esti de nu stii ca etapa viitoare joaca Arsenal cu Liverpool :dry:

cheloo9827.08.2012 10:25

Nu m-am uitat peste program. Pun scor exact la pariuri 2-0 Liverpool

gio_stgloria27.08.2012 11:04

Ai grija ca Podolski , Giroud si Cazorla inca n-au marcat si toti au pofta mare de gol .

Arsenal1886Steaua194727.08.2012 11:22

Lasa Gio ca ne da Caroll gol... atacantul cu mai putine goluri decat Vermaelen :)))

cheloo9827.08.2012 12:39

Sunt de acord ca Andy Carroll e petarda.Dar Suarez e peste Podolski si Cazorla.

«167891024»