FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Barclays Premier League

«15678924»
Ronnie20.08.2012 15:28

Hernandez e de 2 ani la Unied si nu a aratat ca s-a adaptat. Cred ca Van Persie si intr-un picior e mai util.

*Alecs*20.08.2012 16:15

Chicharito s-a adaptat inca din primul an cand a fost al doilea marcator al echipei, la distanta mica de Berba. Anul trecut a fost folosit mai putin pentru ca s-a intors Welbeck de la Sunderland, cu toate astea amandoi au marcat cam la fel.

E tipul de atacant Inzaghi, se demarca foarte bine si apare cand nu te astepti.

 

Un neadaptat pe buna dreptate ar fi Anderson.

Ronnie20.08.2012 16:20

La United un atacant tre sa stie sa joace si cu mingea la picior prin afara careului. Chicarito era lemn la mai mult de 4-5 metri de poarta.

Arsenal1886Steaua194720.08.2012 17:12

Pentru United o pierdere cred ca e Park... om ca ala nu am vazut... se lovea mingea de el si intra in poarta... mi se parea incredibil :))

 

 

Sunt curios cum se prezinta Everton sezonul asta... imi place Moyes ..mi se pare antrenor foarte bun.

*Alecs*20.08.2012 17:54

Of, of, Carrick fundas. A revenit Vidic, dar acum toti ceilalti fundasi centrali sunt accidentati...

RVP rezerva, dupa cum ma asteptam.

drvladyk20.08.2012 18:35

Ronnie baiatu ala e om de gol, rememoreaza un pic cam cate goluri importante a dat, ce naiba...

gio_stgloria20.08.2012 19:38

Da si united gol sa-mi iasa si mie pariurile ? Mie mai mult imi pare ca pierde in seara asta.

blindius20.08.2012 19:55

Incredibil cat se chinuie United cu Everton, echipa cu investitii aproape de 0.

 

I'll confess, I like both Liverpool and United jerseys. :beer2:

iNsTiGaToR20.08.2012 20:01

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Arsenal1886Steaua194720.08.2012 20:06

Clar united campioana !

 

 

Bine ii sade lui van Per$ie pe banca. Il prinde.

gio_stgloria20.08.2012 20:42

Saracie mare la united. Am pierdut si biletul , mai aveam un meci.

 

225075_466631013377120_1976387718_n.jpg

Ronnie20.08.2012 21:06

United si cand pierde strange minim 10 comentarii pe forum.

iNsTiGaToR20.08.2012 21:14

Poate vorbeam despre Everton si van Persie.

ebonyc20.08.2012 23:18

Da, pana la urma nu arata asa rau asta al lui United (nici al Barcei de care ziceam ca e nasol), dar al lui Liverpool tot ieftin mi se pare. La echipamente ma mai uit si eu ca in rest sunt cam sictirit de fotbalul asta.

 

Totusi s-a depistat o problema:

540179_10151110915202940_1247193573_n.jpg

Ronnie21.08.2012 11:42

Andesronnie. Si-am raspuns si haterilor :))

blindius21.08.2012 12:31

Cred ca in sezonul asta vor lua Cupa Ligii.

 

2714887_700b.jpg

Maye25.08.2012 16:18

Salutam lanterna rosie.

epl201213liv.JPG

iNsTiGaToR25.08.2012 20:25
Salutam lanterna rosie.

Daca era jumatea sezonului mai ziceam. Dar momentan o sa primesti probabil un "Thank's" de la Ronnie si-atat.

drvladyk25.08.2012 21:47
Dar momentan o sa primesti probabil un "Thank's" de la Ronnie si-atat.

Teapa...........:)):))

Ce s-a intamplat cu Rooney ca nu am vazut faza?

Ronnie25.08.2012 21:54

Ai aici faza video. @Instigator, am devenit zeul tau de ma pomenesti zilnic?

drvladyk25.08.2012 22:01

pff...ghinion, asta e...

ma uitam la reluari si mi se pare ca la primul lor gol il trage pe Young, da ma rog United e avantajata...

*Alecs*25.08.2012 22:56

Si la al doilea ii da Petric un mic branci lui De Gea :)

 

Oricum, momentan apararea scartaie ca se improvizeaza, iar in atac mai au pana se invata unii cu altii. Ma intrebam pe cine o sa scoata Fergie din echipa cand va juca cu perechea Roo-RVP, dar se pare ca pentru o perioada de timp a scapat din pacate de problema asta.

drvladyk25.08.2012 23:09

in atac e ok, apararea sta in 2 rio si vida, am zis de anul trecut daca unul dispare e nasol....trebuia si un fundas de calibrul celor 2 si puteam visa...

Maye26.08.2012 06:12
in atac e ok, apararea sta in 2 rio si vida, am zis de anul trecut daca unul dispare e nasol....trebuia si un fundas de calibrul celor 2 si puteam visa...

Revine Phil Jones.

iNsTiGaToR26.08.2012 06:30
Ai aici faza video. @Instigator, am devenit zeul tau de ma pomenesti zilnic?

La tine o zi dureaza o luna?

«15678924»