FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Barclays Premier League

«13456724»
red&blue_boy17.08.2012 12:45

@ EonFlux :

 

Stiu, dar cand pretinzi ceva de la cineva, tocmai tu ar trebui sa dai un exemplu in acest sens. :)

Vezi, daca tineai cu Aston Villa nu pocea nimeni un nume asa frumos. :D

EonFlux17.08.2012 12:48
De cand pastram poza asta...

 

Incercati sa va tachinati fara jigniri, au venit vesti de la Comitetul Central.

 

4781168_460s.jpg

 

E echipa care a castigat UCL ;).

PS: cred ca ttrebuia it, nu she. Ca doar Chelsea nu e o persoana ;).

 

@ EonFlux :

 

Stiu, dar cand pretinzi ceva de la cineva, tocmai tu ar trebui sa dai un exemplu in acest sens. :)

Vezi, daca tineai cu Aston Villa nu pocea nimeni un nume asa frumos. :D

 

Esti fan Villa?

blindius17.08.2012 12:51
Vezi, daca tineai cu Aston Villa nu pocea nimeni un nume asa frumos. :D

 

The villagers will be hammered this weekend! :yeahh:

 

red&blue_boy17.08.2012 12:52
Esti fan Villa?

Da, dar nu asa rau ca voi. Mai simpatizez asa putin si cu Liverpool. :)

Daca vrei sa ma agiti un pic trebuie sa zici ceva de Milan. :D Desi, la ce au ajuns acum, chiar nu vad pe cineva sa poata zice ceva de ei si sa nu fie asa. :)

Peace!

 

 

 

The villagers will be hammered this weekend! yeahh.gif

Uita-l cum cauta scandal . :))

Ai pus la pariuri pe "ciocanari" sau ce ? Ma astept la un egal. :)

EonFlux17.08.2012 12:54
Da, dar nu asa rau ca voi. Mai simpatizez asa putin si cu Liverpool. :)

Daca vrei sa ma agiti un pic trebuie sa zici ceva de Milan. :D Desi, la ce au ajuns acum, chiar nu vad pe cineva sa poata zice ceva de ei si sa nu fie asa. :)

Peace!

 

No, nu pot sa zic ceva de Milan, doar tin cu ea din Italia.

iNsTiGaToR17.08.2012 12:54
El a pocit numele echipei mele favorite din Anglia, iar eu n-am putut sa stau asa, nepasator :)).

 

 

 

Ok loserpool fan, vom vedea la sfarsitul campionatului.

 

PS: Sper sa nu retrogadati ;).

 

1. Are Celsi mai multe sanse sa ia campionatul decat Liverpool sa retrogradeze.

2. Esti inregistrat de ieri pe site si deja ai pornit cate o disputa cu 3 persoane.

3. Desi e irelevant de multe ori, cati ani ai?

 

si 4. Sper ca nu esti fan Real Madrid. O sa ma faci sa ma simt prost.

EonFlux17.08.2012 13:00

1. Da, Chelsea ,chiar are sanse sa ia campionatul

2. Nu-i asa ca-s popular ;)?

3. Sa inteleg, ca incepi cu acele "acuzatii": glory-hunter?

4. Nu sunt fan Real, ci doar simpatizez putin cu ea din Spania.

gio_stgloria17.08.2012 13:04

Sa stea linistiti baietii cu united ca Arsenal nu se lasa asa usor. A plecat un tradator , probabil va pleca si Song , dar deh el are o scuza , pleaca la cea mai mare echipa din lume. Cu toate astea m-am gandit mai bine si are cine sa le ia locul , deci tragem la titlu.

iNsTiGaToR17.08.2012 13:07

Chiar vreau sa vad cum va juca Arsenal fara van Persie. Acum nu vor mai fi 8 din 10 pase spre olandez.

EonFlux17.08.2012 13:09

Probabil Arsenal va juca mai bine fara van piersica deoarece inainte toata echipa juca pentru el. Acum nu va mai fi asa.

cheloo9817.08.2012 13:13

Liverpool nu are cum sa nu fie printre favoritele la titlu,daca nu prin lotul de jucatori prin traditia pe care o are.E cea mai titrata echipa din Anglia.

red&blue_boy17.08.2012 13:13
Sa stea linistiti baietii cu united ca Arsenal nu se lasa asa usor.

De ani buni se tot aude asta. :P

iNsTiGaToR17.08.2012 13:13

@Eon Cred ca acelasi lucru l-am spus si eu, doar ca sub o alta forma.

Maye17.08.2012 13:40

Si-a facut Kellerman alt cont si tine cu Chelsea?

drvladyk17.08.2012 14:33

1. Te rog nu mai stalci numele echipei instigator, nu se scrie celsi ci celski

2. Mi-e dor de kellerman :))

3. Cred ca villa se bate cu noi la titlu anul asta :)):))

4. Gio te alinti iar?! nu e tradator rvp bre, a vrut si el la o echipa mare, doar ti-am mai spus :P

EonFlux17.08.2012 14:58

drvladyk : Nu se scrie man utd, ci manure ;).

drvladyk17.08.2012 16:21

vezi cum esti, eu iti luam apararea si il invatam pe instigator sa scrie corect si tu....

Arsenal1886Steaua194717.08.2012 16:56

Imi lipseau disputele astea de pe topicul PL :D:)))))

drvladyk17.08.2012 17:25

... autocenzurat :chair:

blindius17.08.2012 17:32

@drvladyk: pai daca nu mai vrea omu` sa posteze, ce o sa facem, stam sa-l plangem? E binevenit sa posteze cand vrea, dar deciziile lui nu cred ca au nevoie sa fie postate pe topicul de Barclays Premier League. Parerea mea.

 

odds_BPL.jpg

 

 

drvladyk17.08.2012 17:36

hai ca tu ti-ai luat o guma de sters noua, te-am citit:p

 

PS am pariat ca bate United primele 2 meciuri, am primit mail ca daca pariezi 10£ intri in tragere la sorti pt 2 abonamente. Doamne-ajuta

red&blue_boy17.08.2012 19:28
3. Cred ca villa se bate cu noi la titlu anul asta :)):))

Am observat ca la punctul asta ai pus doua fete din astea :)):)) !!!

Si eu care ziceam ca United e principala favorita la titlu. Ai noroc ca astia care mai simpatizeaza cu Villa sunt mai pasnici, ca daca puneai doi smiley din aia referitor la Chelsea sau Liverpool iti auzeai cateva. :D

Auzi, dar asa rau ati ajuns, sa va luptati cu Villa? Dupa ce vi l-am dat si pe Aslita Young....

 

Cata ura exista aici pentru Chelsea...

Nu mai fiti asa sensibili.

drvladyk17.08.2012 19:39

scuze red pusesem vreo 6 da nu m-a lasat:)):))

 

 

aha deci aici era postarea cu ura fata de Chelsea.... pot sa ii explic ceva? ca daca stergeti nu ma mai obosesc la degetele

 

voiam sa ii explic omului ca pe insulita asta exista niste echipe cu traditie, nu toate in pl, Chelsea nu e printre ele din pacate... a venit un interlop, oligarh rus cu banu gramada si a facut echipa... lor nu le place asta, britanicul get beget e mai conservator, conduce pe alta parte...si lumina la baie se aprinde altfel... deci de aia perceptia despre Chelsea... altfel, la imigranti, romani sau alte natii care cred ca daca au dat 150£ pe un trening adidas e ok sa mearga la nunta cu el lor le place mirosu ala de caviar cu votca... englezu prefera milwall sau forrest sau sheffield...nu ii pasa de clasament neaparat ci de traditie...

o seara buna si pace voua, ma culc intr-un final apoteotic si fericit...m-au ciuruit lascarica

red&blue_boy17.08.2012 19:57

Vezi, nu poti sa spui acelasi lucru despre Villa, ca nu e una dintre echipele de traditie. :)

*Alecs*17.08.2012 22:25

Matchday 1

 

Sambata

17:00 Arsenal - Sunderland

17:00 Fulham - Norwich

17:00 QPR - Swansea

17:00 Reading - Stoke

17:00 West Brom - Liverpool

17:00 West Ham - Aston Villa

19:30 Newcastle - Tottenham

 

Duminica

15:30 Wigan - Chelsea

18:00 Manchester City - Southampton

 

Luni

22:00 Everton - Manchester Utd

«13456724»