Faceti-va topicul vostru bre, nu il poluati pe asta, aici se discuta despre Liverpool si United. Da ? ![]()
Faceti-va topicul vostru bre, nu il poluati pe asta, aici se discuta despre Liverpool si United. Da ? ![]()
Faceti-va topicul vostru bre, nu il poluati pe asta, aici se discuta despre Liverpool si United.
Si Aston Villa, sa nu uitam. ![]()
Faceti-va topicul vostru bre, nu il poluati pe asta, aici se discuta despre Liverpool si United. Da ?![]()
Aaaaa, te-ai sesizat fiindca ai vazut ca nu a fost selectat cineva de la Liverpool prin echipele expuse. ![]()
Il luasem eu pe Gerrard, da` la 9,5 mil. de lire sterline m-am gandit ca ma va ruina daca se mai accidenteaza juma` de sezon. Ma mai gandisem la Reina, dar m-am razgandit. In rest... n-am stiut pe cine sa ma bazez d-acolo.
Fantasy Premier League este o competitie oficiala desfasurata pe site-ul oficial al Barclays Premier League, daca-si mai fac vreo 2-3 echipa, sigur facem si topic.
Putem face pe site-ul lor competitie intre noi? Ar fi interesant. Am eu un jucator de la Liverpool. Sunt mai ieftini astia ![]()
@ Ronnie: se poate. In panoul unde ai ''My Team'', ''Transfers'', ''Fixtures'', ai si optiunea ''Leagues''.
Te baga automat in Liga pentru echipa favorita, pentru tara din care esti, etapa din Premier League si clasamentul general.
Pe langa asta, avem optiunea de a intra intr-o Liga random sau de a da ''Create New League'', ceea ce am putea face noi.
Echipa mea :

Am facut topicul pentru concursul respectiv, il gasim AICI.
Pe Barclays Premier League pot ramane discutiile obisnuite. Spor!
Principalele candidate la titlu sunt Chelsea , City si Utd. Cel mai probabil Chelsea va lua trofeul
.
Vezi ca ordinea e cam invers. ![]()
E cam ca-n Spania, City si United vor fi detasate de restul. Restul insemnand Arsenal, Chelsea, Tottenham si Liverpool, in aceasta ordine.
Liverpool va lua titlul anul asta (stiu ca suna aiurea
) pe doi United
E cam ca-n Spania, City si United vor fi detasate de restul. Restul insemnand Arsenal, Chelsea, Tottenham si Liverpool, in aceasta ordine.
Ce te face sa crezi ca city si utd vor fi detasate ce Chelsea. Dupa parerea mea, Chelsea nu e cu nimic mai prejos fata de utd si city.
Ce te face sa crezi ca city si utd vor fi detasate ce Chelsea. Dupa parerea mea, Chelsea nu e cu nimic mai prejos fata de utd si city.
Faptul ca esti tu fan Celsi nu inseamna ca o sa si ia titlul. Va fi pe maxim 3.
OFF: Te rog sa editezi postul si sa scri Chelsea.
ON: Pur si simplu eu asta cred. Inteleg, noi nu am facut niciun transfer , insa ne vom stradui sa facem ceva
.
Hazard..Chelsea.. transfer, iti spune ceva?
Esti genul de om ipocrit, de-aia nu o sa-ti explic. Nu-ti trebuie multe cunostinte ca sa-ti dai seama ca City si United pleaca ca favorite clare in PL. Faptul ca simpatizezi cu Chelsea nu inseamna ca tre sa fi batut in cap si sa nu recunosti superioritatea echipelor din Manchester.
Pana si Kellerman recunostea ca Liverpool e la ani distanta. In felul lui, dar o facea. ![]()
Celsi e o echipa buna, dar nu are nicio sansa la titlu sezonul asta.
Mai ales daca Hazard continua sa cada pe burta cand incearca sa dea calcaie..
Ce misto arata '"Celsi'' ![]()

Hazard..Chelsea.. transfer, iti spune ceva?Esti genul de om ipocrit, de-aia nu o sa-ti explic. Nu-ti trebuie multe cunostinte ca sa-ti dai seama ca City si United pleaca ca favorite clare in PL. Faptul ca simpatizezi cu Chelsea nu inseamna ca tre sa fi batut in cap si sa nu recunosti superioritatea echipelor din Manchester.
Pana si Kellerman recunostea ca Liverpool e la ani distanta. In felul lui, dar o facea.
1. Nu cred ca ma cunosti indeajuns incat sa ma numesti ipocrit.
2. Nu stiu cat de superiore sunt echipele din Manchester , insa noi am castigat 2 trofee sezonul trecut: FA Cup & UCL. Asta ma face pe mine sa cred ca Chelsea e favorita.
Celsi nu e favorita in nicio competitie sezonul asta.
Daca vrei iesim la o bere si ne cunoastem.
Daca vrei iesim la o bere si ne cunoastem.
Eu nu vorbesc cu oamenii incapatanati, ca tine
.
Celsi nu e favorita in nicio competitie sezonul asta.
Ia sa ghicesc, esti fan loserpool??
E cam ca-n Spania, City si United vor fi detasate de restul. Restul insemnand Arsenal, Chelsea, Tottenham si Liverpool, in aceasta ordine.
Bine mah, eu iti pun pe United principala favorita la titlu si tu nu puteai acolo in coada listei asteia sa amintesti si de Aston Villa. ![]()
Pana si Kellerman recunostea ca Liverpool e la ani distanta. In felul lui, dar o facea.![]()
Este ca iti lipseste Kellerman? ![]()
El era sarea si piperul pe topicul de PL.
Ia sa ghicesc, esti fan loserpool??
Tu pretinzi altora sa nu iti poceasca numele echipei favorite... Cu ce esti atunci mai bun ca altii? No offence.
Ia sa ghicesc, esti fan loserpool??
Da, simpatizez cu Liverpool. Dar eu, spre deosebire de tine, sunt constient ca echipa favorita (din Premier League) nu are nicio sansa la titlu.
But Celsi rullz brah.
El a pocit numele echipei mele favorite din Anglia, iar eu n-am putut sa stau asa, nepasator
.
Da, simpatizez cu Liverpool. Dar eu, spre deosebire de tine, sunt constient ca echipa favorita (din Premier League) nu are nicio sansa la titlu.
But Celsi rullz brah.
Ok loserpool fan, vom vedea la sfarsitul campionatului.
PS: Sper sa nu retrogadati
.