aveti un singur jucator si il faci panou de onoare...........ce dracu ba nu deveni mai penibil decat ne-am obisnuit
aveti un singur jucator si il faci panou de onoare...........ce dracu ba nu deveni mai penibil decat ne-am obisnuit
Xabi Alonso a marcat ieri doua boabe.![]()
Cred ca sunt mandrii cei de la Real Sociedad de ce jucator au scos . ![]()
Andre Villas Boas este noul manager al celor de la Tottenham.
Nu prea-i vad bine pe Spurs ...
Doamne ce au facut astia din echipamentul lui Liverpool. O fi ceva special, Kellerman edition ![]()
Bine a zis fanul ala: nici daca imi da Stevie G. bani nu port asa ceva daramite sa-l cumpar...
Iti cumperi din targ o pijama roz si scrii cu carioca pe spate "Suarez 9" si poti sa zici ca ai tricou original.
Iti cumperi din targ o pijama roz si scrii cu carioca pe spate "Suarez 9" si poti sa zici ca ai tricou original.
Iti cumperi din piata un cearceaf rosu cu patratele si scrii cu carioca pe el "Rooney 10" si poti sa spui ca ai echipament original Man. United.
gerrard e singurul care arata nitel dezamagit, pseudoatacantul cu codita e f mandru de el, iar luis e asa de bucuros, e ca atunci cand era in sat la el si ii lua maica-sa pijama noua:))![]()
)
deci se poate si mai urat ca al lui United:))![]()
Prima etapa
Sambata 18 August 2012
17:00 Arsenal v Sunderland
17:00 Fulham v Norwich
17:00 QPR v Swansea
17:00 Reading v Stoke
17:00 West Brom v Liverpool
17:00 West Ham v Aston Villa
19:30 Newcastle v Tottenham
Duminica 19 August 2012
15:30 Wigan v Chelsea
18:00 Man City v Southampton
Luni 20 August 2012
22:00 Everton v Man Utd
Ba, macar costumul asta de circ e al treilea echipament, nu ca la voi, PRIMUL.
Mie unul imi place echipamentu lu Liverpool ![]()
cine se aseamana se-aduna doar..
pff, tocmai zicea maye ca merge si sung la QPR, mie imi placea baiatu asta, chit ca nu juca mereu sau constant dar isi facea trebusoara...
Lasa, nu fii trist, ce te faceai daca mergea la Liverpool? ![]()
Nici eu nu sunt de acord cu cedarea lui Park.
A plecat Park de la United? Dau de baut daca e asa.
Lasa, nu fii trist, ce te faceai daca mergea la Liverpool?![]()
nu e destul de impiedicat, nu are loc in echipa
ronnie, de ce?
Ce-ti place asa mult la el? Mijlocas ofensiv (sau aripa) care nu stie sa faca decat faza defensiva.
nu e destul de impiedicat, nu are loc in echipa
Nu stiu de ce toata lumea-i subestimeaza pe cormorani. ![]()
Ce-ti place asa mult la el? Mijlocas ofensiv (sau aripa) care nu stie sa faca decat faza defensiva.
Parca ar fi un fel de Banel...
l-am vazut pe baiat de cateva ori ronnie, sa stii ca e unu din aia cre nu se vad la TV, dar munceste, e nevoie si de baieti din astia
Sa o spunem pe aia dreapta: nu mai mergea sa pleci in turneu cu doi asiatici dupa tine si sa-i pui pe fani sa aleaga intre un tricou cu Park si unul cu Kagawa. E randul japonezului sa vanda tricouri atat in pre-sezon cat si pe Old Trafford cand va incepe campionatul.
mdea, cam asa..
l-am vazut pe baiat de cateva ori ronnie, sa stii ca e unu din aia cre nu se vad la TV, dar munceste, e nevoie si de baieti din astia
Asta e valabila la echipele mici (gen Liverpool
) sau pentru un meci cu Barcelona sau Real Madrid, dar cand te numesti Manchester United nu ai ce sa faci cu Park.
