FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Barclays Premier League

«123424»
drvladyk24.06.2012 21:40

aveti un singur jucator si il faci panou de onoare...........ce dracu ba nu deveni mai penibil decat ne-am obisnuit

red&blue_boy25.06.2012 04:26
Xabi Alonso a marcat ieri doua boabe. :D

Cred ca sunt mandrii cei de la Real Sociedad de ce jucator au scos . :)

Maye03.07.2012 12:56

Andre Villas Boas este noul manager al celor de la Tottenham.

red&blue_boy03.07.2012 16:14

Nu prea-i vad bine pe Spurs ...

blindica05.07.2012 07:10

3rd LFC Kit 2012/2013.

 

http://youtu.be/ihnCIJ4z0rw

south-side05.07.2012 08:59

Doamne ce au facut astia din echipamentul lui Liverpool. O fi ceva special, Kellerman edition :)

 

Bine a zis fanul ala: nici daca imi da Stevie G. bani nu port asa ceva daramite sa-l cumpar...

Ronnie05.07.2012 19:32

Iti cumperi din targ o pijama roz si scrii cu carioca pe spate "Suarez 9" si poti sa zici ca ai tricou original.

iNsTiGaToR05.07.2012 19:54
Iti cumperi din targ o pijama roz si scrii cu carioca pe spate "Suarez 9" si poti sa zici ca ai tricou original.

 

Iti cumperi din piata un cearceaf rosu cu patratele si scrii cu carioca pe el "Rooney 10" si poti sa spui ca ai echipament original Man. United.

drvladyk06.07.2012 06:23

gerrard e singurul care arata nitel dezamagit, pseudoatacantul cu codita e f mandru de el, iar luis e asa de bucuros, e ca atunci cand era in sat la el si ii lua maica-sa pijama noua:)):)):))

 

deci se poate si mai urat ca al lui United:)):))

*Alecs*06.07.2012 09:32

Prima etapa

 

Sambata 18 August 2012

17:00 Arsenal v Sunderland

17:00 Fulham v Norwich

17:00 QPR v Swansea

17:00 Reading v Stoke

17:00 West Brom v Liverpool

17:00 West Ham v Aston Villa

19:30 Newcastle v Tottenham

 

Duminica 19 August 2012

15:30 Wigan v Chelsea

18:00 Man City v Southampton

 

Luni 20 August 2012

22:00 Everton v Man Utd

Kellerman06.07.2012 10:13

Ba, macar costumul asta de circ e al treilea echipament, nu ca la voi, PRIMUL.

iNsTiGaToR06.07.2012 18:56

Mie unul imi place echipamentu lu Liverpool :))

Ronnie07.07.2012 08:36

cine se aseamana se-aduna doar..

drvladyk07.07.2012 13:37

pff, tocmai zicea maye ca merge si sung la QPR, mie imi placea baiatu asta, chit ca nu juca mereu sau constant dar isi facea trebusoara...

red&blue_boy07.07.2012 13:48

Lasa, nu fii trist, ce te faceai daca mergea la Liverpool? :)

Maye07.07.2012 14:02

Nici eu nu sunt de acord cu cedarea lui Park.

Ronnie07.07.2012 14:06

A plecat Park de la United? Dau de baut daca e asa.

drvladyk07.07.2012 14:08
Lasa, nu fii trist, ce te faceai daca mergea la Liverpool? :)

 

nu e destul de impiedicat, nu are loc in echipa

 

ronnie, de ce?

Ronnie07.07.2012 14:13

Ce-ti place asa mult la el? Mijlocas ofensiv (sau aripa) care nu stie sa faca decat faza defensiva.

red&blue_boy07.07.2012 14:15
nu e destul de impiedicat, nu are loc in echipa

Nu stiu de ce toata lumea-i subestimeaza pe cormorani. :)

 

Ce-ti place asa mult la el? Mijlocas ofensiv (sau aripa) care nu stie sa faca decat faza defensiva.

Parca ar fi un fel de Banel...

drvladyk07.07.2012 14:15

l-am vazut pe baiat de cateva ori ronnie, sa stii ca e unu din aia cre nu se vad la TV, dar munceste, e nevoie si de baieti din astia

*Alecs*07.07.2012 15:25

Sa o spunem pe aia dreapta: nu mai mergea sa pleci in turneu cu doi asiatici dupa tine si sa-i pui pe fani sa aleaga intre un tricou cu Park si unul cu Kagawa. E randul japonezului sa vanda tricouri atat in pre-sezon cat si pe Old Trafford cand va incepe campionatul.

drvladyk07.07.2012 16:17

mdea, cam asa..

Ronnie07.07.2012 16:18
l-am vazut pe baiat de cateva ori ronnie, sa stii ca e unu din aia cre nu se vad la TV, dar munceste, e nevoie si de baieti din astia

 

Asta e valabila la echipele mici (gen Liverpool :D ) sau pentru un meci cu Barcelona sau Real Madrid, dar cand te numesti Manchester United nu ai ce sa faci cu Park.

Daniel-Ionut08.07.2012 09:11
leeds.jpg
«123424»