FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Barclays Premier League

«1101112131424»
gio_stgloria29.09.2012 11:14

117438-big.jpg

 

Mannone, Jenkinson, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Diaby, Cazorla, Ramsey, Gervinho, Podolski

Ronnie29.09.2012 13:17

Ce gluma de fotbalist este Gervinho.

Arsenal1886Steaua194729.09.2012 13:30

Gervinho gluma negluma macar o mai baga in poarta. Dar Giroud e retardat direct.

kaspersky29.09.2012 13:49

Toate ca toate dar Chelsea e favorita la titlul PL in sezonul in curs.

drvladyk29.09.2012 14:09
Toate ca toate dar Chelsea e favorita la titlul PL in sezonul in curs.

 

parerea ta, eu singura echipa ce pare mai tare ca a mea o vad tot pe vaca aia de city

Ronnie29.09.2012 14:20

Chelsea imi pare subtire. City e praf fara Nasri iar Silva nu mai joaca nimic. Nu cred ca vor fi mari probleme pentru United anul asta.

drvladyk29.09.2012 14:33
Chelsea imi pare subtire. City e praf fara Nasri iar Silva nu mai joaca nimic. Nu cred ca vor fi mari probleme pentru United anul asta.

 

sa speram, avem atac stelar cu multiple optiuni, dar de la mijloc in jos nu imi place

 

tocmai am aplicat pt bilete la meciul cu ... am uitat cum ii cheama, poate ma ajuta gio :P, sa vedem ce iese... nu vreau nimic doar ma laud

:D

Ronnie29.09.2012 15:22

Si Liverpool avea in trecut atac stelar :)) Calul ala care a costat vreo 40 si El Negro care a costat vreo 30. Si ambii n-au dat impreuna cate a dat Chicarito :D

kaspersky29.09.2012 16:14
Si Liverpool avea in trecut atac stelar :)) Calul ala care a costat vreo 40 si El Negro care a costat vreo 30. Si ambii n-au dat impreuna cate a dat Chicarito :D

 

Ce comparatie! Tu compari Rooney/Van Persie cu Caroll/Suarez ? Dumnezeule mare , doar Chicarito? Rusescu/Rocha in 10 meciuri au marcat mai mult.

blindius29.09.2012 17:15

Pana una-alta, conduce AVB pe Old Trafford, fara gol primit pana la pauza, avand in vedere ca Tottenham a luat gol de la toti descultii.

 

Remarc si banca pe care o au cei de la Man. United. Sir Ferguson mai are un pic si-l pune si-n poarta pe Giggs, in schimb Rooney, Welbeck, Chicharito, Anderson si Cleverly sunt rezerve. Sa inteleg ca vor fi titulari la Cluj...

SergioAguero29.09.2012 18:51
Si Liverpool avea in trecut atac stelar :)) Calul ala care a costat vreo 40 si El Negro care a costat vreo 30. Si ambii n-au dat impreuna cate a dat Chicarito :D

 

Care Chicarito?Care Ronney?Van Persie?

 

 

Doar Suarez! fular-campionii

retras din fenomen30.09.2012 04:02

Sezonul asta Chelsea sau Utd castiga campionatul in Anglia.

kaspersky30.09.2012 06:54
Nu cred ca vor fi mari probleme pentru United anul asta.

 

O evolutie lamentabila cu o echipa antrenata de un Andre care pana acum s-a chinuit cu toata lumea in PL , nu o sa aveti probleme anul acesta :thumbsup:

 

Am uitat sa precizez un mic aspect. Dembele mi se pare un fotbalist foarte bun , nu am avut ocazia sa il urmaresc pana aseara. Stiam ca joaca varf sau aripa stanga/dreapta dar locul in care l-a folosit Andre ( coordonator ) parca a scos ce are mai bun din el.

Ronnie30.09.2012 12:45

DEMBELe cumperi, DEMBELe joci. A fost un accident. United castiga campionatul fara probleme.

red&blue_boy30.09.2012 14:43
United castiga campionatul fara probleme.

Daca va aduceti in iarna un mijlocas de creatie valoros .

Arsenal1886Steaua194730.09.2012 20:23

Flacaii cu United stati chill... din pacate cred ca Chelski o sa cam castige anul asta campionatul...

Ronnie01.10.2012 05:41

Cu Di Mateo niciodata.

red&blue_boy01.10.2012 06:02

Cred ca tot intre City si United se va da lupta pana la urma.

blindius02.10.2012 06:44

Come on, come on West Ham,

Glory, glory with Big Sam!

 

:naughty:

red&blue_boy02.10.2012 07:04

Hotaraste-te, esti "ciocanar" sau "tunar" ? :P

blindius02.10.2012 07:09

Cand i-am incurajat eu in mod special pe Arsenal?

 

E ceva ciudat, un amic credea alaltaieri ca tin cu Liverpool, deja se ingroasa gluma. :)) Mie-mi place fotbalul englez in general, pentru West Ham am o mica simpatie, sunt si echipa mea de la Fantasy. Da-i mica rau, nu sunt foarte pasionat!

 

Insa daca tot le merge bine, am zis sa fiu si eu ''suporter de rezultat.'' :hmmm:

red&blue_boy02.10.2012 07:15

Asa mi se parea, ca simpatizezi putin cu Arsenal. My bad atunci, dar n-am zis-o cu rautate.

Chestia era ca eu simpatizez cu Villa, dar am o mica-mica simpatie si pentru amaratii de Liverpool.

De aia ziceam, cumva referitor si la situatia mea. :)

 

 

blindius02.10.2012 07:22

Stiu ca n-ai zis-o cu rautate, eu doar am fost surprins! Iti dai seama, in trei zile am fost de la ''cormoran'' la ''tunar'', e un pic amuzant! N-ar fi o mirare pentru genul nou de suporter care si-a facut aparitia in ultimii ani, dar nu-s eu.

 

N-ai cum sa nu respecti echipe ca Liverpool, gandindu-ma aici la mini-simpatia ta, ori echipe ca Manchester United si, bineinteles, altele de prin Championship sau mai jos. Cultura lor in fotbal este superba.

red&blue_boy02.10.2012 07:31

Poate urmeaza sa te faca cineva "cetatean" sau "albastru" . :))

 

N-ai cum sa nu respecti echipe ca Liverpool, gandindu-ma aici la mini-simpatia ta, ori echipe ca Manchester si, bineinteles, altele de prin Championship sau mai jos. Cultura lor in fotbal este superba.

Asa e. Ca sa dau doar un exemplu, regret enorm ca o echipa precum Nottingham Forrest nu e in PL, desi n-am nici o simpatie pentru ei.

Ori Leeds , ca de atatia ani n-a mai revenit in elita.

Ronnie03.10.2012 11:29

De ce coboram calitatea discutiilor si vorbim despre West Ham, Arsenal, Liverpool sau Aston Villa? :D

«1101112131424»