
Mannone, Jenkinson, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Diaby, Cazorla, Ramsey, Gervinho, Podolski

Mannone, Jenkinson, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Diaby, Cazorla, Ramsey, Gervinho, Podolski
Ce gluma de fotbalist este Gervinho.
Gervinho gluma negluma macar o mai baga in poarta. Dar Giroud e retardat direct.
Toate ca toate dar Chelsea e favorita la titlul PL in sezonul in curs.
Toate ca toate dar Chelsea e favorita la titlul PL in sezonul in curs.
parerea ta, eu singura echipa ce pare mai tare ca a mea o vad tot pe vaca aia de city
Chelsea imi pare subtire. City e praf fara Nasri iar Silva nu mai joaca nimic. Nu cred ca vor fi mari probleme pentru United anul asta.
Chelsea imi pare subtire. City e praf fara Nasri iar Silva nu mai joaca nimic. Nu cred ca vor fi mari probleme pentru United anul asta.
sa speram, avem atac stelar cu multiple optiuni, dar de la mijloc in jos nu imi place
tocmai am aplicat pt bilete la meciul cu ... am uitat cum ii cheama, poate ma ajuta gio
, sa vedem ce iese... nu vreau nimic doar ma laud
![]()
Si Liverpool avea in trecut atac stelar
Calul ala care a costat vreo 40 si El Negro care a costat vreo 30. Si ambii n-au dat impreuna cate a dat Chicarito ![]()
Si Liverpool avea in trecut atac stelarCalul ala care a costat vreo 40 si El Negro care a costat vreo 30. Si ambii n-au dat impreuna cate a dat Chicarito
![]()
Ce comparatie! Tu compari Rooney/Van Persie cu Caroll/Suarez ? Dumnezeule mare , doar Chicarito? Rusescu/Rocha in 10 meciuri au marcat mai mult.
Pana una-alta, conduce AVB pe Old Trafford, fara gol primit pana la pauza, avand in vedere ca Tottenham a luat gol de la toti descultii.
Remarc si banca pe care o au cei de la Man. United. Sir Ferguson mai are un pic si-l pune si-n poarta pe Giggs, in schimb Rooney, Welbeck, Chicharito, Anderson si Cleverly sunt rezerve. Sa inteleg ca vor fi titulari la Cluj...
Si Liverpool avea in trecut atac stelarCalul ala care a costat vreo 40 si El Negro care a costat vreo 30. Si ambii n-au dat impreuna cate a dat Chicarito
![]()
Care Chicarito?Care Ronney?Van Persie?
Doar Suarez! ![]()
Sezonul asta Chelsea sau Utd castiga campionatul in Anglia.
Nu cred ca vor fi mari probleme pentru United anul asta.
O evolutie lamentabila cu o echipa antrenata de un Andre care pana acum s-a chinuit cu toata lumea in PL , nu o sa aveti probleme anul acesta ![]()
Am uitat sa precizez un mic aspect. Dembele mi se pare un fotbalist foarte bun , nu am avut ocazia sa il urmaresc pana aseara. Stiam ca joaca varf sau aripa stanga/dreapta dar locul in care l-a folosit Andre ( coordonator ) parca a scos ce are mai bun din el.
DEMBELe cumperi, DEMBELe joci. A fost un accident. United castiga campionatul fara probleme.
United castiga campionatul fara probleme.
Daca va aduceti in iarna un mijlocas de creatie valoros .
Flacaii cu United stati chill... din pacate cred ca Chelski o sa cam castige anul asta campionatul...
Cu Di Mateo niciodata.
Cred ca tot intre City si United se va da lupta pana la urma.
Come on, come on West Ham,
Glory, glory with Big Sam!
![]()
Hotaraste-te, esti "ciocanar" sau "tunar" ? ![]()
Cand i-am incurajat eu in mod special pe Arsenal?
E ceva ciudat, un amic credea alaltaieri ca tin cu Liverpool, deja se ingroasa gluma.
Mie-mi place fotbalul englez in general, pentru West Ham am o mica simpatie, sunt si echipa mea de la Fantasy. Da-i mica rau, nu sunt foarte pasionat!
Insa daca tot le merge bine, am zis sa fiu si eu ''suporter de rezultat.'' ![]()
Asa mi se parea, ca simpatizezi putin cu Arsenal. My bad atunci, dar n-am zis-o cu rautate.
Chestia era ca eu simpatizez cu Villa, dar am o mica-mica simpatie si pentru amaratii de Liverpool.
De aia ziceam, cumva referitor si la situatia mea. ![]()
Stiu ca n-ai zis-o cu rautate, eu doar am fost surprins! Iti dai seama, in trei zile am fost de la ''cormoran'' la ''tunar'', e un pic amuzant! N-ar fi o mirare pentru genul nou de suporter care si-a facut aparitia in ultimii ani, dar nu-s eu.
N-ai cum sa nu respecti echipe ca Liverpool, gandindu-ma aici la mini-simpatia ta, ori echipe ca Manchester United si, bineinteles, altele de prin Championship sau mai jos. Cultura lor in fotbal este superba.
Poate urmeaza sa te faca cineva "cetatean" sau "albastru" . ![]()
N-ai cum sa nu respecti echipe ca Liverpool, gandindu-ma aici la mini-simpatia ta, ori echipe ca Manchester si, bineinteles, altele de prin Championship sau mai jos. Cultura lor in fotbal este superba.
Asa e. Ca sa dau doar un exemplu, regret enorm ca o echipa precum Nottingham Forrest nu e in PL, desi n-am nici o simpatie pentru ei.
Ori Leeds , ca de atatia ani n-a mai revenit in elita.
De ce coboram calitatea discutiilor si vorbim despre West Ham, Arsenal, Liverpool sau Aston Villa? ![]()