Nu sunt un mare fan al fotbalului englez dar, daca imi permiteti, o sa imi dau parerea un pic despre Arsenal, o echipa care imi place pentru ca foloseste tineri.
Pentru Arsenal cel mai bine ar fi evitarea primelor 4 locuri in acest sezon. I-ar ajuta mai mult daca ar juca in Europa League. CU CONDITIA SA TRAGA LA CASTIGAREA COMPETITIEI! Ascest obiectiv e foarte realist cand vorbim de Arsenal.
Wenger e demodat, parerea mea. Nu cred ca mai face fata.Daca ar fi avut pilele si arbitrii lui Ferguson as fi inteles sa mai fie tinut. Insa asa...
Ar trebui adus un om nou, cu obiective Europa League si primul loc/primele 4 locuri. Scopul ar trebui sa fie construirea unei echipe capabile sa castige CL. Asa ar trebui sa gandeasca si Liverpool si Tottenaham.
E penibil ca o echipa ca Arsenal sa inceapa fiecare sezon cu obiectiv locul 4. Intr-o vreme acolo jucau Henry si Bergkamp si multi alti campioni. N-ai voie sa te multumesti cu firmituri.