Manchester United a devenit matematic regina in Premier League, dupa victoria de luni seara, 3-0 cu Aston Villa si rivalii de la Arsenal vor sa o primeasca asa cum se cuvine.
Intr-un semn de respect, care ar putea parea putin ciudat in campionatul nostru, Manchester United va fi primita pe Emirates cu garda de onoare.
"Vorbim despre o traditie in fotbalul englez, pe care nu ne-am gandit niciun moment sa o incalcam.", a declarat Arsenel Wenger.
Asta inseamna Premier League si fotbal civilizat ![]()

