Am rezolvat Iasiul si pana la meciul cu Middlesbrough nu mai avem in fata nici un obstacol.
Astfel ca vom avea suficient timp sa pregatim prima jumatate de semifinala.
Sper sa nu mai jucam jenant de precaut,asa cum o facem de cand il avem pe Oli la timona.
Carmaciule porneste cu toate motoarele turate,pluteste cu siguranta spre poarta lor si da semnale capitanului sa lanseze 2-3 torpile direct in tinta !
Cu doua-trei goluri la zero sunt convins ca finala nu va mai fi un vis,ci realitate,pentru ca e imposibil ca in deplasare sa primim mai mult de 1-2 goluri si sa nu marcam nici unul.
