Ma intreb, daca intram in finala, cum o sa mai reactioneze dinamovistii sau timisorenii?
Anul acesta va fi anul Stelei. 23 + Cupa UEFA + accederea in grupele Ligii Campionilor. Nu stiu despre Supercupa. O lasam Rapidului pe cea romaneasca, iar noi o luam pe aia europeana :lol:
P.S. Doamne ajuta! ![]()
