Meci greu cu englezii...un lucru e clar Steaua nu e basel!Cat despre felul cum au ratat calificarea elvetienii nu pot sa zic decat un lucru:Penal rau portaru ala..cred ca l-au linsat...
In ciuda numelor sonore din echipa lui Middlesbrough trebuie sa spunem ca toti si-au gasit refugiul la acest club in urma unor sezoane foarte slabe la echipele la care au evoluat,sau sunt pensionari gen Ray Parlour.
Totusi au cativa aparatori destul de buni(chiar dak echipa e pe locul 14..ceea ce nu ii recomanda la fel de bine)Gareth Southgate (1.83m) si Ugo Eioghu (1,88m) vor avea cu siguranta prima sansa la duelurile aeriene din careul lor(asta dak nu decide Goian sa mai faca niste minuni..Doamne Ajuta)..aa si ar mai fi si portarul Schwarzer care are 1,94...
Si vreau sa te anunt weeezer_20 (chiar dak o sa te demoralizez un pic) ca Viduka are 1,88m si "doar" 92 kg iar Jimmy Floyd are si el acolo un 1,83...deci nu sunt chiar pitici..pot sa profite de orice indecizie a fundasilor in jocul aerian..
Ar fi foarte bine ca Steaua sa faca jocul acela jmeker de pase cu care "mai demult" iesea din propril careu si ajungea pana in 16m advers..
Middlesbrough este cel mai accesibil adversar(clar mai slaba decat shalke si sevilla...cu toate ca ambele echipe au vrut sa evite Steaua...)si Steaua poate trece de el dak nu intra in jocul lor...(sper sa nu jucam acel fotbal pentru care englezii sunt renumiti).
In orice caz...dak Steaua joaca bine nimic nu o poate opri,mai ales in Anglia,pt ca pe Lia o sa fie haotici englezii.
