FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Middlesbrough - semifinala UEFA 1-0

«1234527»
Danny198908.04.2006 09:24

Va fi un meci greu cu siguranta , au jucatori de valoare , dar Steaua nu va fi ca Basel sunt sigur! FORZA Steaua

weeezer_2008.04.2006 09:51

da, doar ca nu vreau iar sa stau cu emotiile tot returul... cu rapid am zis ca nu vreau sa ramana 0-0 90 de minute ca mor, si asa a ramas... acuma vreau sa stim de la inceput, "da domne, i-am ars", si vorba lui Jiji, sa ne uitam la retur ca la teatru

alinush8908.04.2006 10:03

Crezi ca ne vom uita ca la tatru in retur..si dak batem cu 4-0??? o sa fii asa calm ??? e de ajuns sa dea 2 goluri norocoase si poate incepe haosul....dar deja ne gandim prea departe;)....eu zic ca in tur va fi 0-0..si la ei 1-1..dupa ce o sa conduca Boro'...sa dea Domnu' sa fie asa

Papp08.04.2006 10:16
da, doar ca nu vreau iar sa stau cu emotiile tot returul... cu Rapid am zis ca nu vreau sa ramana 0-0 90 de minute ca mor, si asa a ramas... acuma vreau sa stim de la inceput, "da domne, i-am ars", si vorba lui Jiji, sa ne uitam la retur ca la teatru

 

Nu o sa fie asa de usor meciu cu englezii. Nu degeaba i-au batut pe Basile asa de rau(oricum au avut noros, seamana cu ciorile la noroc) la ultimu gol, da chiar nu putem sa ne uitam la retur ca la teatru. Hai sa fim realisti!!

:):):):)

Papp08.04.2006 10:18

La ce va referiri cand spuneti Boro, ca nu m-am prins... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I.N.Money08.04.2006 10:35

Vine de la finalul numelui...uite un exemplu Tottenham Hotspur,celebrul club englez a carei porecla este Spurs,de la final.. :)

razvan_sacu08.04.2006 14:53

boro boro boro crappity smack Steaua tomorow.

 

we lost after 1-1 and 0-0 with Steaua

now we count on you.

 

good job with basel

Back to top

 

 

S-A DUS UN AVIAR REPEDE SA SE FACA CUNOSCUT AFARA (ERA CUNOSCUT DECAT CAND ZBURA).....sunt penibili aviarii astia , au pe ei o oftica cat casa poporului. :twisted: :twisted: :twisted:

 

forza Steaua

razvan_sacu08.04.2006 15:00

Although I noticed that it was "infested" by a dumb gypsy... All Rapid fans are gypsy crap.

 

 

 

 

Ce se scrie pe forumul englezilor de la Boro despre aviari :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: CE RENUME AU ASTIA IN EUROPA

Dj08.04.2006 15:00

ce penibili si ciorile astea.. da lasa`i sa se oftice ... o sa aiba meciul retur de pe lia sa isi ia revansa...daca vor fi in stare :)

helena_steaua08.04.2006 16:25

dj nu cred ca o sa fie in stare sa-si ia revansa pt semifinala pierduta...in timpul meciului Buga o sa-si aduca aminte de ratarea aia,Emil Dica la fel,si o sa-si aduca aminte lacrimile lor si bucuria noastra.......

antonika08.04.2006 16:35
dj nu cred ca o sa fie in stare sa-si ia revansa pt semifinala pierduta...in timpul meciului Buga o sa-si aduca aminte de ratarea aia,Emil Dica la fel,si o sa-si aduca aminte lacrimile lor si bucuria noastra.......

 

cu atat mai mult cu cat vor face o greseala care o sai coste! ceva de genu cum a facut juaqin in meciu de la sevilla

helena_steaua08.04.2006 17:38

SA SPERAM CA VOR FACE GRESEALA AIA ANTONIK

antonika08.04.2006 17:56
SA SPERAM CA VOR FACE GRESEALA AIA ANTONIK

 

nu tre sas speram, tre sa stim

weeezer_2008.04.2006 21:44

un lucru bun ar putea fi faptul ca (cel putin din cate mi s-a parut mie la TV) nici Viduka, nici Hasselbaink nu sunt prea inalti, deci cel putin fazele fixe din preajma careului nostru ar putea fi rezolvate. Nu stiu insa de ceilalti jucatori, daca au "prajini" in echipa, sau nu, la mijloc, in aparare...

weeezer_2008.04.2006 21:45
da, doar ca nu vreau iar sa stau cu emotiile tot returul... cu Rapid am zis ca nu vreau sa ramana 0-0 90 de minute ca mor, si asa a ramas... acuma vreau sa stim de la inceput, "da domne, i-am ars", si vorba lui Jiji, sa ne uitam la retur ca la teatru

 

Nu o sa fie asa de usor meciu cu englezii. Nu degeaba i-au batut pe Basile asa de rau(oricum au avut noros, seamana cu rapidistii la noroc) la ultimu gol, da chiar nu putem sa ne uitam la retur ca la teatru. Hai sa fim realisti!!

:):):):)

 

eu zic in continuare ca daca facem 2-0 acasa, vedem returul ca la teatru. nu e Steaua echipa aia sa o fure la 3 goluri diferenta, nu?

fuzy09.04.2006 12:20

un interviu de pe GSP.ro al lui Karamian (in prima parte se refera la accidentarea lui din meciul cu Hamburg):

" Că doar nu ieşeam noi aşa de nebuni. Le-am bătut obrazul pentru înjurăturile care ni le adresau. Mai ales că se bucurau că eram accidentaţi şi nu am mai rezistat. Mi-a fost aşa ciudă că nu am putut intra pe teren să pun piciorul să-mi ajut colegii, dar n-aveam ce să fac. Să ştie însă că eu ţin cu Middlesbrough şi sper să-i bată. Atîta mai vreau să spun: NOROC MIDDLESBROUGH! "

 

cu toate astea, din partea mea, bine v-au facut nemtii...

O sa vedeti voi, Steaua va aduce Cupa UEFA si voi o sa va roadeti unghiile! O sa plangeti impreuna cu javrele!

Eu zic ca Steaua transeaza calificarea din primul tur... dar in retur tre' sa fie foarte, foarte atenta!...

F

sorin_77709.04.2006 13:11

Facem acasa 0-0 si acolo 1-1... asa ca sa le facem in ciuda celor de la rapid si pentru a doua oara... :lol: :lol: :lol:

U_worshipme09.04.2006 13:42

Nuuuuuu..mai bine facem acasa 2-0 si la ei egal:)

antonika09.04.2006 14:52

are dreptate 'U_worshipme' e bine sai batem aici si sa facem un egal acolo. dar sa nu se intample can meciu cu basel.....

Kristy_Cj09.04.2006 15:28

Sper sa facem 0-0 aici si 1-1 acolo sa mai planga si englezii ca tare se cred deja in finala...sunt foarte optimisti,chiar nu vad de ce ar fi chiar asa

antonika09.04.2006 15:39
Sper sa facem 0-0 aici si 1-1 acolo sa mai planga si englezii ca tare se cred deja in finala...sunt foarte optimisti,chiar nu vad de ce ar fi chiar asa

 

nu e bine sa faci egal aici, tre sa castigam aici si sa facem cel putin un egal acolo :!: :!: :!:

weeezer_2009.04.2006 16:40

dap, tre sa strangem cel putin 3 puncte... si sa mergem mai departe, pt a fi siguri de 2 calificarea directa in UCL...

***alex***09.04.2006 16:44
un interviu de pe GSP.ro al lui Karamian (in prima parte se refera la accidentarea lui din meciul cu Hamburg):

" Cã doar nu ieșeam noi așa de nebuni. Le-am bãtut obrazul pentru înjurãturile care ni le adresau. Mai ales cã se bucurau cã eram accidentați și nu am mai rezistat. Mi-a fost așa ciudã cã nu am putut intra pe teren sã pun piciorul sã-mi ajut colegii, dar n-aveam ce sã fac. Sã știe însã cã eu țin cu Middlesbrough și sper sã-i batã. Atîta mai vreau sã spun: NOROC MIDDLESBROUGH! "

 

cu toate astea, din partea mea, bine v-au facut nemtii...

O sa vedeti voi, Steaua va aduce Cupa UEFA si voi o sa va roadeti unghiile! O sa plangeti impreuna cu dinamovistii!

Eu zic ca Steaua transeaza calificarea din primul tur... dar in retur tre' sa fie foarte, foarte atenta!...

F

 

karamian, cine e karamian asta?? :lol:

Melku09.04.2006 20:14
un interviu de pe GSP.ro al lui Karamian (in prima parte se refera la accidentarea lui din meciul cu Hamburg):

" Cã doar nu ieșeam noi așa de nebuni. Le-am bãtut obrazul pentru înjurãturile care ni le adresau. Mai ales cã se bucurau cã eram accidentați și nu am mai rezistat. Mi-a fost așa ciudã cã nu am putut intra pe teren sã pun piciorul sã-mi ajut colegii' date=' dar n-aveam ce sã fac. Sã știe însã cã eu țin cu Middlesbrough și sper sã-i batã. Atîta mai vreau sã spun: NOROC MIDDLESBROUGH! "

 

cu toate astea, din partea mea, bine v-au facut nemtii...

O sa vedeti voi, Steaua va aduce Cupa UEFA si voi o sa va roadeti unghiile! O sa plangeti impreuna cu dinamovistii!

Eu zic ca Steaua transeaza calificarea din primul tur... dar in retur tre' sa fie foarte, foarte atenta!...

F

 

karamian, cine e karamian asta?? :lol:[/quote']

 

Ala care cershea cetatenie romana dar tine cu strainii :D

Melku09.04.2006 20:16

Cred si sper ca o sa trecem de Boro cu toate ca ma ia cu friguri cand aud de meciuri pe lia manoliu. Nu stiu daca imi aduc aminte de un meci cu echipa din Anglia in care Steaua sa fi jucat prost...acum in semifinale ar trebui cu atat mai mult sa nu se intample.

 

P.S. Cu herenveen am dat 3, cu Betis 3, cu rapid 1, eu cred ca o sa revenim la cota normala :D

«1234527»