FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Middlesbrough - semifinala UEFA 1-0

«1181920212227»
DTP-Ludacris20.04.2006 17:04

sper ca selectionerul angliei sa vada o vada pe Middlesbrought UMILITA

flo220320.04.2006 17:11

sexystelista, stai si pe net?

flo220320.04.2006 17:29

ce canta englezii? will be easy with the gipsys? or fi crezand ca joaca, cu aviarele!!!!

Florin200420.04.2006 17:36

Am zis Tatal Nostru, m-am inchinat...fac tot ce poate fiinta mea ca astazi Steaua sa straluceasca din nou. Din NY o inima ros-albastra bate deja nebuneste de emotie si nerabdare.

 

FORZA Steaua ! Doamne Ajuta !

DTP-Ludacris20.04.2006 17:40

las` sa cante...

 

Steaua....VICTORIEEEEEEEEEEEEEEEE

DTP-Ludacris20.04.2006 17:43

oricum...ma duc la TV si vb la pauza...sper sa ne regasim toti aici ...bucurosi ... HAI Steaua !!

flo220320.04.2006 17:45

eu ma uit la TV si sunt si pe net! HAI Steaua!!!!!

steaua8820.04.2006 17:50
FOOORZZZAAA
manuela20.04.2006 18:06

Mama ce ma enerveaza Dica.....ia sa vedem...putem sa numaram la sf meciului ratarile lui?? Eu nu cred...

 

Forza Steaua!!!!

manuela20.04.2006 18:16

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllll

lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

winner_00720.04.2006 18:17

gooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllll .Dica te iubesc !

flo220320.04.2006 18:17

gooooooollllllllllll dicaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

winner_00720.04.2006 18:18
Mama ce ma enerveaza Dica.....ia sa vedem...putem sa numaram la sf meciului ratarile lui?? Eu nu cred...

 

Forza Steaua!!!!

 

ce mai spuneai, desteptule

spre_2420.04.2006 18:18

mai zi ma de Dica ... sa mai ziceti voi de Dica X( :) goooooool Steaua ! eeeeeee goooooooool gooool :D:D:D:D:D moama mi-a sarit inima din piept !

DTP-Ludacris20.04.2006 18:19

gooool 1-0 .....BINE DICAAAAAAAA !!!!!!!!!

 

HAI CU GOLU 2

winner_00720.04.2006 18:19
mai zi ma de Dica ... sa mai ziceti voi de Dica X( :) goooooool Steaua ! eeeeeee goooooooool gooool :D:D:D:D:D moama mi-a sarit inima din piept !

 

baiete tu ziceai de Dica , daka ai memoria scurta mai citesteti mesajele

Motanu D20.04.2006 18:21

Bravo Dica.

 

Acuma avem deja o certitudine: Lovin titular in retur !

spre_2420.04.2006 18:27

ce ziceam io ma ? =)))) BA TU ESTI NEBUN ? AM ZIS CA Dica JOACA BNE SI II ACUZAM PE CEI CARE VBEAU DE RAU PE Dica !

winner_00720.04.2006 18:27

gageameasi ..... nico nu va mai juca in retur

martanu20.04.2006 18:37

Ba da ce ne mai "ingalbeneste" nenorocitul asta

de arbitru! HUOOOOOOOOOOOO!!!!! La oase!!!!!!!!!!

 

Si cu aranjanete si tot nu castiga "the west people".

Steaua castiga si daca arbitrii sunt nocinstiti,

ca la atata experinta cu maidanezii.

 

Victorie Steaua!!!!!!

Horica20.04.2006 18:38

Superb golul!!! Toata stima Dica...pacat de cartonasele primite :(. Doamne ajuta sa castigam!

FORZA Steaua !!!!

DTP-Ludacris20.04.2006 18:38

ce ne facem noi in retur fara Nicolita SI Paraschiv ????? :cry: :wink:

 

macar sa mai dam un gol...sa se termine 2-0

Florin200420.04.2006 18:38

Terebuie sa castigam la cel putin 2 diferenta ca sa nu conteze asa mult lipsa jucatorilor suspendati in retur.

1986steaua20.04.2006 18:38

Nici Paraschiv nu va juca

 

trebuie sa mai dam un gol sau doua

Katau20.04.2006 18:39

la pauza Steaua conduce cu 1-0 gol superb marcat de Nicolae Dica.....ne`au dat si englezii emotii dar speram sa se termine cu bine FORZA STEAUAAAA. :twisted:

«1181920212227»