sper ca selectionerul angliei sa vada o vada pe Middlesbrought UMILITA
sper ca selectionerul angliei sa vada o vada pe Middlesbrought UMILITA
sexystelista, stai si pe net?
ce canta englezii? will be easy with the gipsys? or fi crezand ca joaca, cu aviarele!!!!
Am zis Tatal Nostru, m-am inchinat...fac tot ce poate fiinta mea ca astazi Steaua sa straluceasca din nou. Din NY o inima ros-albastra bate deja nebuneste de emotie si nerabdare.
FORZA Steaua ! Doamne Ajuta !
las` sa cante...
Steaua....VICTORIEEEEEEEEEEEEEEEE
oricum...ma duc la TV si vb la pauza...sper sa ne regasim toti aici ...bucurosi ... HAI Steaua !!
eu ma uit la TV si sunt si pe net! HAI Steaua!!!!!
Mama ce ma enerveaza Dica.....ia sa vedem...putem sa numaram la sf meciului ratarile lui?? Eu nu cred...
Forza Steaua!!!!
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllll
lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
gooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllll .Dica te iubesc !
gooooooollllllllllll dicaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
Mama ce ma enerveaza Dica.....ia sa vedem...putem sa numaram la sf meciului ratarile lui?? Eu nu cred...
Forza Steaua!!!!
ce mai spuneai, desteptule
mai zi ma de Dica ... sa mai ziceti voi de Dica X(
goooooool Steaua ! eeeeeee goooooooool gooool
:D:D:D:D moama mi-a sarit inima din piept !
gooool 1-0 .....BINE DICAAAAAAAA !!!!!!!!!
HAI CU GOLU 2
mai zi ma de Dica ... sa mai ziceti voi de Dica X(goooooool Steaua ! eeeeeee goooooooool gooool
:D:D:D:D moama mi-a sarit inima din piept !
baiete tu ziceai de Dica , daka ai memoria scurta mai citesteti mesajele
Bravo Dica.
Acuma avem deja o certitudine: Lovin titular in retur !
ce ziceam io ma ? =)))) BA TU ESTI NEBUN ? AM ZIS CA Dica JOACA BNE SI II ACUZAM PE CEI CARE VBEAU DE RAU PE Dica !
gageameasi ..... nico nu va mai juca in retur
Ba da ce ne mai "ingalbeneste" nenorocitul asta
de arbitru! HUOOOOOOOOOOOO!!!!! La oase!!!!!!!!!!
Si cu aranjanete si tot nu castiga "the west people".
Steaua castiga si daca arbitrii sunt nocinstiti,
ca la atata experinta cu maidanezii.
Victorie Steaua!!!!!!
Superb golul!!! Toata stima Dica...pacat de cartonasele primite
. Doamne ajuta sa castigam!
FORZA Steaua !!!!
ce ne facem noi in retur fara Nicolita SI Paraschiv ????? :cry: :wink:
macar sa mai dam un gol...sa se termine 2-0
Terebuie sa castigam la cel putin 2 diferenta ca sa nu conteze asa mult lipsa jucatorilor suspendati in retur.
Nici Paraschiv nu va juca
trebuie sa mai dam un gol sau doua
la pauza Steaua conduce cu 1-0 gol superb marcat de Nicolae Dica.....ne`au dat si englezii emotii dar speram sa se termine cu bine FORZA STEAUAAAA. :twisted: