oan Gyuri Pascu ( sper ca as se scrie) de la Divertis i-a taiat-o replicandu-i ca si noi am inventat motorul cu reactie si totusi nu suntem cei mai buni la capitolul avioane.
Eu il apreciam pe Gyuri, iar acum ce sa mai zic...e sublim:D
sper sa joace Balan titular si Ogararu mijlocas dreapta! Banel si Dica in fata! forza Steaua
Mah, tu vezi ce scrii. Cum sa il bagi pe Balan la un meci de asemenea importanta??? Antrenorul stie mai bine ce trebuie sa faca...Tactica sa fie aceeasi, dar fara Cristea in atac.Argumente:nu marcheaza(de altfel nici Oprita, dar el macar se tine bine pe picioare), nu ataca poarta(face preloare si dupa aceea se intoarce aiurea si pierde posibilitatea unui atac fugler). Deci Oprita e mai bun, poate sa indeplineasca mai bine rolul lui Iacob.
Si faza tare a fost cand a spus ca o sa bata Steaua cu 2-0 si un gol o sa-l dea Iacob. Scorul imi convine dar cum sa dea Iacob gol? Poate prin telepatie. Astia nici macar sa minta nu stiu.
Mda e clar...Din zero TV au trecut in zero barat TV.Ma abtin de la alte comentarii.