FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Middlesbrough - semifinala UEFA 1-0

«1171819202127»
UltrasRadu20.04.2006 13:05

am un bilet in plus,a renuntat cineva la meci si vreau sa-l vand...il dau exact cu cat l-am luat,30RON..daca vrea cineva acuma pe ultima suta de metri 0721787157.Nu fac nici o bishnitza vreau sa scap de el ca mi-ar parea rau sa nu mearga cineva...e la peluza a II-a,in mijlocul galeriei

lordandrey0020.04.2006 13:28

Ma iau frisoanele de pe acum:D Nu cred ca ne dam seama ce traim.Sunt clipe magice pe care nu credeam ca le voi mai apuca. Uitati ce propun. La sfarsitul fiecarui mesaj sa scrieti Steaua sau VICTORIE, in functie de ce a scris cel dinainte. Incep eu.

Steaua

UltrasRadu20.04.2006 13:34

Si nu vrea nimeni un bilet sa vada o

VICTORIE?

_yang20.04.2006 13:37
Ma iau frisoanele de pe acum:D Nu cred ca ne dam seama ce traim.Sunt clipe magice pe care nu credeam ca le voi mai apuca. Uitati ce propun. La sfarsitul fiecarui mesaj sa scrieti Steaua sau VICTORIE' date=' in functie de ce a scris cel dinainte. Incep eu.

Steaua

 

Era bine venita initiativa ta de cand e deschis topicul da' si acuma merge...

 

Steaua

andreea_s20.04.2006 13:44

Doamne ajuta! Sa speram ca ne vom bucura in seara asta!

 

VICTORIE!

redandblue20.04.2006 13:49

buna faza cu Steaua-victorie....

VICTORIE

***alex***20.04.2006 13:50

Ma duc sa ma pregatesc de meci...Ne vedem la stadion in peluza...Doamne ajuta...FORZA Steaua!!!

Aida20.04.2006 13:56

Doamne ajuta ... Forza Steaua !

steaua_forewer20.04.2006 14:00

sa va spun ceva interesant : inaintea returului cu rosemborg am fost la biserica la elefterie si ma rugam cu un tovaras pt Steaua , sa se califice in grupe , am facut si acatist , dar nu ne-am calificat , credeam ca m-am rugat degeaba .....dar dupa ce ne-a eliminat rosemborg m-am gandit ca .......poate ne ajuta prin UEFA , stii cum e : Dumnezeu iti ia dintr-o parte si iti da in alta , ma gandeam de atunci asa mai nebuneste ca sa zic asa.....ca poate luam Cupa UEFA , chiar iam zis cu lacrimi in ochi ,lu cainele ala de taicamiu care nu mai putea de bucurie ....ca o sa castigam Cupa UEFA , binenteles ca radea ......iar azi dimineata cand a plecat la munca mi-a zis ca vine diseara acasa sa vada cum ne-o luam :lol: a zis ca moare daq jucam finala :lol: :lol: , eu o sa plec prin baruri , Doamne ajuta Steaua sa se califice

 

Steaua

redandblue20.04.2006 14:01

gata plec la meci ca nu mai rezist sa stau acasa...si asa am facut sute de ture prin casa pina acum...ne vedem in peluza!!!

FORZA Steaua!!!

lordandrey0020.04.2006 14:01

Noroc ca se joaca pe Lia Manoliu meciul, pt ca fac vreo 20 min-juma de ora pana acolo. Mai sunt 3:45 ore pana la meci.Abia astept. Steaua

andreea_s20.04.2006 14:11

VOM INVINGE!!! SUNT SIGURA!!! Romania SE VA BUCURA PANA LA URMA!!! LUPTATI CU TOT SUFLETUL BAIETI!!! NOI SUNTEM ALTURI DE VOI!!!

 

Steaua IN FINALA!!!

sorin_77720.04.2006 14:31

Am plecat la meci, ne vedem pe Stadion....

 

Steaua!!!

Bogdan4Steaua20.04.2006 14:35

Am plecat si eu la meci! Hai Steaua!

dbd20.04.2006 14:38

bafta baietilor...si celor care se dac la stadion !

cred si sper la un 1-0 !

dimitrie20.04.2006 14:54
Steaua
DTP-Ludacris20.04.2006 15:01

aproape 3 ore pana la inceperea meciului si Yo numai am rabdare ...

 

Steaua

flo220320.04.2006 15:30
bafta baietilor...si celor care se dac la stadion !

cred si sper la un 1-0 !

 

noi care nu am apucat sa mergem pe stadion unde comentam?

DTP-Ludacris20.04.2006 15:47

HAI

forever_STEAUA20.04.2006 15:51

Mai sunt mai puin de doua ore. Dimineata devreme am fost sa imi rezerv loc in barul in care am urmarit meciurile Stelei din sferturi. Pe strada cantam de nebuna dub dub dub dub... Le zambeam tuturor necunoscutilor pe care i-am intalnit. Pt ca Steaua joaca in semifinale. Si va invinge. Trebuie sa invinga!

 

Steaua

Weed4All20.04.2006 15:55

pana la urma cine kktul meu e Middlesbrough ???? :?:

Steaua E Steaua Campioana Romaniei!!!!

Ii facem praf!!!

Si ce daca sunt engleji?

Pe mine nu ma sperie!!!

Sunt o echipa mica cu nishte vedete expirate care se vad cu mult peste valoarea noastra, dar la final yo voi celebra victoria!!!!

4-0 am pariat!!!

flo220320.04.2006 16:19

super banner pe stadion:" va ofticati ca nu sunteti STELISTI?"

forever_STEAUA20.04.2006 16:36

Patronul Stelei, Gigi Becali, a declarat pentru Realitatea TV

 

"În seara astra nu am emoţii. Eu nu cred că ei ne pot învinge azi. Noi sîntem mai credincioşi ca ei. 4-1 se termină!"

 

 

sursa: gsp

flo220320.04.2006 16:44

a venit si sven goran eriksson! doamne ce mi-ar placea sa le dam vreo trei boabe!

Sexystelista20.04.2006 16:51

Mi-ar place sa tip de-acum, din tur:Steaua s-a calificat dupa exceptionalul 3-0 cu Boro!!!!Mai e putin si ard de nerabdare, berica e in frigider, prietenii ma asteapta, totul e pregatit pentru o mare sarbatoare...

FORZA

«1171819202127»