sa va spun ceva interesant : inaintea returului cu rosemborg am fost la biserica la elefterie si ma rugam cu un tovaras pt Steaua , sa se califice in grupe , am facut si acatist , dar nu ne-am calificat , credeam ca m-am rugat degeaba .....dar dupa ce ne-a eliminat rosemborg m-am gandit ca .......poate ne ajuta prin UEFA , stii cum e : Dumnezeu iti ia dintr-o parte si iti da in alta , ma gandeam de atunci asa mai nebuneste ca sa zic asa.....ca poate luam Cupa UEFA , chiar iam zis cu lacrimi in ochi ,lu cainele ala de taicamiu care nu mai putea de bucurie ....ca o sa castigam Cupa UEFA , binenteles ca radea ......iar azi dimineata cand a plecat la munca mi-a zis ca vine diseara acasa sa vada cum ne-o luam :lol: a zis ca moare daq jucam finala :lol: :lol: , eu o sa plec prin baruri , Doamne ajuta Steaua sa se califice
Steaua