FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Middlesbrough - semifinala UEFA 1-0

«1192021222327»
DTP-Ludacris20.04.2006 18:40

aaa....si inca ceva ....ne retragem in defensiva sau ce ???? sper sa ma insel....

 

vb dupa meci

 

HAI Steaua !!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Katau20.04.2006 18:42

eu zic k in repriza a doua ne punem pe ei si le mai dam cel putin o boaba k sa dormim linistitzi,pe ei pe mama lor FORZA Steaua. :twisted:

nebunus20.04.2006 18:44

Eu am pus pariu cu un prieten. Poate sunt nebun, dar am zis 3-1 :P

winner_00720.04.2006 18:44

pe ei , pe ei , pe ei pe mama lor !asta trebuie sa fie atitudinea noastra sa mergem in atac ca ii zdrobim daka face asta , dar totusi Nicolita nu va juca , nashap rau

winner_00720.04.2006 18:44
Eu am pus pariu cu un prieten. Poate sunt nebun, dar am zis 3-1 :P

 

3-1 :!: cine sa dea golul ma boro?

nebunus20.04.2006 18:46

Hasselbaink, ca sa nu spuna ca a venit in Romania doar pentru bautura si femei :))

kingstonian stelist20.04.2006 18:51

In conditiile in care o sa avem deja doi jucatori suspendati pt retur, eu zic ca nu trebuie sa facem nici o concesie, ne trebuie victorie la zero!

 

2, 3, ..5 oricate, dar la zero!

NSD20.04.2006 19:08

Ce greşeli copilăreşti :(

spre_2420.04.2006 19:14

castigam !! Chiar daka arbitrii nu vor asta >:P

NSD20.04.2006 19:28

Petre Marin FI-ŢI-AR SĂ-ŢI FIE :D

NSD20.04.2006 19:30

Mă da' urâtu' ăsta nu ştie să le dea şi lor cartonaşe ?

Edit: Să moară veta, aşa frică-mi e de Carloş ăsta ...

NSD20.04.2006 19:39

VICTORIEEE VICTORIEEE.

Dominare totală. Meritam 3-0 pe puţin.

spre_2420.04.2006 19:40

FINAL DE MECI ! 1-0 pt Steaua ! CAMPIONIII ! :) la ei acasa.. in jur de 1-0 pt noi >.. daka jucam tot asa va fii sigur 2, 3 -0 :)

DTP-Ludacris20.04.2006 19:41

meci frumos...trebuia sa fie cel putin 3-0 :evil:

off...ce bine a jucat Petre Marin(cu exceptia acelei ratari) si Ogararu....

 

HAI Steaua...am facut un pas important spre FINALA

arkes20.04.2006 19:42

pacat ca am primit atatea galbene ..dar oricum le dam 3-0 in anglia

Vladinho20.04.2006 19:45

BIne Steaua

FRumos meci

Pacat de acele ratari

Puteam sa decidem semi-finala din primu meci

Oricum a fost frumos

Bravo Steaua!

Horica20.04.2006 19:48

Baaaaaaaaah...deci jur ca asa tzarani ca englezi astia n-am mai vazut...imposibil. La inceput cu scandarile lor despre tigani...la urma urmei ei au fost tiganii pt chestiile alea...apoi jucatori nu aveau pic de respect pt echipa noastra. Firar ai naibi sa fie de leprosi si plini de ciuma ce erau acu 100 de ani... In orice caz Steaua si-a dovedit superioritatea si a demonstrat inca o data ca merita Cupa UEFA. FORZA Steaua. Pe ei in Anglia !!!

flo220320.04.2006 19:50

pacat! cel putin 3-0 trebuia!doamne,da sa intre Victoras in retur.totusi puteam sa fim in finala deja!

Vladinho20.04.2006 19:50

Da aici ai mare dreptate

Aici numai e rasism?

Nu se mai autosesizeaza UEFA?

Si gestul lu Macarone ala sau cum ii zice cand la impins pe Nicolita

Sa le fie rusine

flo220320.04.2006 19:51

BRAVO BAIETI! TREBUIE SA JUCAM FFF INTELIGENT IN ANGLIA!!!

flo220320.04.2006 19:53

Becali spectacol pe tvsport

alexfilip20.04.2006 19:54

ooooooooof!

Mare ratare la Dica! l-a luat la tzinta pe Schwartzer

Mare ratare la Goian! Dak reushea sa intzepe mingea in careul mic!

Mare ratare la P.Marin! De ce nu a tras pe coltzul scurt?

 

Meritam calificarea fratilor! Carlos mi-a dat emotzii cand a scapat mingea. Era Jimmy acolo la panda.

Dar a avut o interventze providentziala in prima repriza. BravoCarlos.

Super Radoi. Ma bucur ca Goian nu a raspuns la provocarile lui Jimmy. Pacat ca lipseshte Banel in retur, aveam nevoie de el pe contratac. Il bagam pe Cristea, ca e bun acolo la viteza!

Hai Steaua!

flo220320.04.2006 19:55

i-a facut tandari!!!

Katau20.04.2006 19:56

Super meciul,bravo baieti,Dica a fost in forma mare,pacat de ratari....oricum Boro sunt varza in aprare....Carlos k deobicei ne da emotii.......bine k am batut si la fel cum scria pe toata tribuna sper sa ne vedem in finala. :twisted:

flo220320.04.2006 19:57

arme secrete! Cristocea,Lovin,Iacob

«1192021222327»