FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 1-1

«1789101113»
Bogdan4Steaua09.04.2006 19:23

Minutul 92 se intoarce. De data aceasta impotriva dinamovistilor.

 

Bravo Cristocea. Ce mod mai frumos de a intra in inimile noastre?

gabi2909.04.2006 19:24

dreptate pe pamant!

 

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

Kristy_Cj09.04.2006 19:24

Ce gol a dat Cristocea...pacat ca nu vede Gigi ca nu avem atacanti,ce pana mea sa joci cu Goian atacant 8O 8O 8O ,Doamne feri

Florin200409.04.2006 19:24

Esteeeeeeeeeeeeeeee ba ...le-am tras-o, i-am omorat cu arma lor: gol in min 92'. Ii bate si Rapidul miercuri si reintra totul in normal.FORZA Steaua ! Vom iesi iar campioni.

twist3r09.04.2006 19:25

trebuie respectata aceasta echipa minunata (inclusiv cea tehnica) care obosita cum e in urma performantelor din acest sezon a reusit acest egal pana la urma corect.

Motanu D09.04.2006 19:26

Sa nu ne bucuram prea repede. Multumita lui Protasov (va place sau nu asta e adevarul) in tur am facut 2-2. Asta inseamna ca la egalitate ei sunt in fatza !

Si sa nu credeti ca vom avea meci usor cu Iasiul. Se aude pe aici ca Popa a cumparat un autobuz nou-nout numai bun pentru a-l parca in poarta la mciul cu Steaua !

Miercuri voi tine cu Rapid ! Desi nu-mi face nici o placere !

DTP-Ludacris09.04.2006 19:26

doamne ce arbitru RATAT

Baietii sunt obositi ..se vede...e clar si D Dragomir nu vrea sa amane niciun meci.....e imposibil cum Liga nu vrea sa acorde Stelei sansa de a pregatii semifinala asa cum trebuie !!!

 

:cry:

radoi8609.04.2006 19:27

SA MOARA CAINII DE SUPARARE CA Steaua ESTE MULT MAI TARE!!! BINE VASILICAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Motanu D09.04.2006 19:28

Arbitrul a fost penibil, dar si MM a gresit !

Daca foloseam un echipament alb-negru cu dungi verticale castigam la scor cu Dinamo. Cu 2 eliminari la ei, 3 penaltyuri si 2 goluri din offside.

Asa nu a tras cu nimeni ci si-a batut joc de meci !

***alex***09.04.2006 19:28

ahahahahaahahaha... na ma spurcatilor sa vedeti si voi cum e!!! HAHAHAHAAHA ce bine-mi pare ca ati luat tzeapa... :lol: :lol: !!! Campiooooniiiii, Campiooooniii OLEEEEEEE OLEEEEEE OLEEEEEEE!!! SUNTEM MANDRI DE VOI!!!

I.N.Money09.04.2006 19:31

E bine ca s-a terminat egal,rezultatul e just si echitabil,de acum depinde numai de noi.

Kristy_Cj09.04.2006 19:33

Mi se pare ca arbitru a fost corect,nu cred ca a viciat rezultatul

Florin200409.04.2006 19:34

Gata noi am scapat de meciurile cele mai grele Dinamo are program infernal de acum....trebuie data acum inca o sansa rezervelor cu Iasi:Lovin,Balan(oricum Ogararu e suspendat dar lasa ca se mai odihneste si el), Crisotcea, Baciu, Bostina ca sa-si reintre in forma....urmatoarele meciuri din campionat le putem castiga cu echipa asta si sa ne odihnim titularii pentru Cupa UEFA si meciuri mai grele. FORZA Steaua !

DTP-Ludacris09.04.2006 19:35
Mi se pare ca arbitru a fost corect,nu cred ca a viciat rezultatul

 

L O L ???

 

cum dreaq...? mie nu mise pare k a fost corect ...a dat 5 galbene la niste interventii "banale" + alea 2 rosii..care sa fiu sincer nici ala d la Dinamo nu il merita ...si nici Ogararu..

Cred k e cel mai prost arbitru posibil care putea arbitra acest meci..

pisybaby09.04.2006 19:35

hehehe ce bucurosi erau de golul ala...si si-au blestemat zilele la egal :twisted:

winner_00709.04.2006 19:36

mama nu mai aveam nici o speranta si in ultimul minut!!!!!!!!!bv din nou Oli mia aratat ca am gresit

general_angel09.04.2006 19:36
Mi se pare ca arbitru a fost corect,nu cred ca a viciat rezultatul

 

galben ,rosu , galben rosu , galben ,galben ,galben galben. arbitru asta ne-o pus si pe noi si pe catelushi in dificultati. pacat ca a fost doar 1-1

sorin_77709.04.2006 19:37

joc foarte urat, dar pentru noi rezultatul inseamna o diferenta mai mare cu +3 la adevar fata de rivali... cainii au meciuri mai dificile dar asta nu inseamna ca noi nu vom avea adversari pe masura... Concentrare maxima la fiecare meci si vom lua titlul 23! Depinde numai de noi... :wink:

winner_00709.04.2006 19:38

mama sa vedeti si voi cum e sa fi egalat in ultimul minut!!!!!!!!!!!!hahaha ce bine imi pare fitzosilor!!!!!!zicule ce mai zici bai baiatule !!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: hahahahahahahahahahahha spre 23!!!!!!!!Dinamo=ratati

Melku09.04.2006 19:39

Arbitraj foarte penibil, nici macar Tudor nu e in stare de asemenea prestatie. Jocul echipei...nu are rost sa vorbesc de el pentru ca nu a existat, bucuros de calificarea in Cupa UEFA am zis sa ii dau pace lui Olaroiu cu toate ca jocul in cele doua manse cu rapid nu m-a multumit dar revin acum...cu asemenea joc nu prea vad cum o sa trecem de middlesbrough. Dica execrabil ca intotdeauna, un singur lucru e constant in jocul Stelei - apatia lui Dica fata de joc, sterilitatea lui (suturi pe poarta, goluri inscrise) cu un plus asta seara pentru ratatrea MONUMENTALA.Bostina...acelasi tip care doarme si cand se mai trezeste mai da o centrare buna.Golul lui Niculescu eu cred ca putea fi evitat de Carlos...daca tot este umflat ca e mare si tare trebuia sa o si dovedeasca ori pana acum...o interventie super la sevilla si a scapat sapunul in poarta la meciul cu rapid.Ma bucur de acest egal dar nu ma bucur de joc...cat de stricat de arbitru a fost el.

sorin_77709.04.2006 19:41

ce tare a fost MM la finalul partidei:

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

catre oficialii cainilor...

 

"Urmariti Steaua la TV cum joaca in semifinale!"

 

Bravo MM!!! :lol: :lol: :lol: Ce le-a zis-o!

Horica09.04.2006 19:41

Cel mai tampit si neprofesionist arbitru care putea arbitra in seara asta...eh asta e...daca ne trebuie sa ne aducem arbitri de pe nust unde. Felicitari Steaua, spre 23 si Cupa UEFA.

I.N.Money09.04.2006 19:42
ce tare a fost MM la finalul partidei:

 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

 

catre oficialii cainilor...

 

"Urmariti Steaua la TV cum joaca in semifinale!"

 

Bravo MM!!!  :lol:  :lol:  :lol:  Ce le-a zis-o!

Era sa scap paharu din mana de ras.. :lol: ce fata a putut sa faca Netoiu.

bijoux_bz09.04.2006 19:43

sa traiasca toti dinamovistii cu norocul lor de rahat. le-am tras-o in gura la nesimtiti. forza rapid miercuri. miercuri seara Steaua o sa fie pe primu loc. si la sfarsitu campionatului la fel.

 

forza Steaua!!!

intotdeauna superiori!!!

***alex***09.04.2006 19:45
Sa nu ne bucuram prea repede. Multumita lui Protasov  (va place sau nu asta e adevarul) in tur am facut 2-2. Asta inseamna ca la egalitate ei sunt in fatza !

Si sa nu credeti ca vom avea meci usor cu Iasiul. Se aude pe aici ca Popa a cumparat un autobuz nou-nout numai bun pentru a-l parca in poarta la mciul cu Steaua !

Miercuri voi tine cu Rapid ! Desi nu-mi face nici o placere !

 

Eu stiu ca se ia golaverajul nu meciurile directe!

«1789101113»