FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 1-1

«15678913»
***forza steaua***09.04.2006 16:53

Dinamo

 

Cr. Munteanu

Galamaz

Curt

Moti

Florea

Alexa

Margaritescu

Petre

Danciulescu

Zicu

Cl. Niculescu.

 

Steaua

 

Carlos

Ogararu

Goian

Ghionea

P. Marin

Nicolita

Paraschiv

Radoi

Bostina

Dica

A. Cristea

 

 

 

Arbitri:

Pasquale Rodomonti (la centru), Marco Farina si Simone Ghiandai (asistenti). Rezerva: Augustus Constantin (Rm. Valcea)

Kristy_Cj09.04.2006 16:56

Apararea Stelei e printre primele 5 din Europa,in atac avem ceva dificultati,dar la ce aparare are Dinamo...e mai mult decat suficient :lol: :lol: :lol: :lol:

Kristy_Cj09.04.2006 16:57

Ii terminam,ii castram...poate chiar si euthanasiem :twisted: :twisted: :twisted:

bebeto09.04.2006 16:59

Formatia de start a Stelei: Carlos- Og?raru, Goian, Ghionea, Ne?u- Nicoli??, R?doi, Paraschiv, Bo?tin?- Dic? ?i Cristea.

Rezerve: Cernea, Balan, P. Marin, Baciu, Lovin, Cristocea si Oprita

sursa gsp.

weeezer_2009.04.2006 17:04

rupere, le dam 2-0 la pauza, 3 sau 4-1 la final

***forza steaua***09.04.2006 17:09

a zis la radio ca oprita nu joaca :cry:

Kristy_Cj09.04.2006 17:21

acum am dat pe tvr si era Iacob pe teren 8O ...apoi mi-am dat seama ca e din tur :lol: :lol: :lol:

Kristy_Cj09.04.2006 17:22
a zis la radio ca oprita nu joaca  :cry:

 

Bine ca joaca Bostina...ii terminam

Andrei_VIP09.04.2006 17:41

FORTZAAAAAAA STEAUAAA!

SA SE REPETE PRIMA PAGINA SI MAINE !!

 

untitled4sh.jpg

MachedonuRAPID09.04.2006 18:12

1 - 0 pentru Dinamo e la indemana ? :P

Asta se intampla daca joci la 0 - 0 ca Olaroiu si daca ai si portar care mai mult face circ decat apara ca , Carlos ...

 

Oricum eu tin cu Steaua la meciu` asta..

***alex***09.04.2006 18:15
1 - 0 pentru Dinamo e la indemana ? :P  

Asta se intampla daca joci la 0 - 0 ca Olaroiu si daca ai si portar care mai mult face circ decat apara ca , Carlos ...  

 

Oricum eu tin cu Steaua la meciu` asta..

 

Ma tu ce plm te bagi in seama ca musca in rahat, vezi-ti de treaba ta de utc-ist. Invata intai cum sa bati pe Pandurii si vezi ca tocmai v-am eliminat din sferturi. CRAAAAAAAAAAA!!!

Motanu D09.04.2006 18:16

rezultat normal pana acum ! :!: :!: :!: :!:

 

Apropo, cred ca Rapidul are o revansa de luat !

MachedonuRAPID09.04.2006 18:19
1 - 0 pentru Dinamo e la indemana ? :P  

Asta se intampla daca joci la 0 - 0 ca Olaroiu si daca ai si portar care mai mult face circ decat apara ca , Carlos ...  

 

Oricum eu tin cu Steaua la meciu` asta..

 

Ma tu ce plm te bagi in seama ca musca in rahat, vezi-ti de treaba ta de utc-ist. Invata intai cum sa bati pe Pandurii si vezi ca tocmai v-am eliminat din sferturi. CRAAAAAAAAAAA!!!

 

Atat te duce capu` sobolan de biblioteca ?

MachedonuRAPID09.04.2006 18:20
rezultat normal pana acum !  :!:  :!:  :!:  :!:  

 

Apropo, cred ca Rapidul are o revansa de luat !

 

Ai dreptate in ambele afirmatii..

manuela09.04.2006 18:21

Bine dracu ca dadu afara si pe unu de-al lor!!Joc de 10...mda...Haide Steaua!!!!! :roll:

Bogdan4Steaua09.04.2006 18:21

S-a restabilit egalitatea pe teren. Comentariul celor de la TVR este penibil. Sper sa revina baietii. Era clar ca Dinamo va da totul pe teren deoarece trebuie sa isi exprime frustrarea de a-i vedea pe stelisti la televizor in UEFA.

DTP-Ludacris09.04.2006 18:22

baaaaaaaai fratilor..cate meciuri perfecte trebuie sa faca P .Marin k sa ramana in primu 11 ?????? il tot baga pe nesu....(care e varzaaaaaaaaaaaaa)

I.N.Money09.04.2006 18:22

A stricat meciul acest arbitru italian,din cate vad eu e Alexandru Tudor varianta straina.

DTP-Ludacris09.04.2006 18:24

nu pot sa cred..nu am vazut nici o faza reusita !!!!!

OLIIIIIIIIIII :cry: :cry: :evil: :x

 

HAI STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAA

gabriela09.04.2006 18:25

la pauza e 1-0 pentru potaile alea nesuferite. sper sa ii batem pana la final. :D

SteauaToronto09.04.2006 18:25

Atentie Arbitrul ala da cartonase fff usor...Deci ce ar trebui ai nostri la inceput sa-i provoace pe aia poate mai iau un rosu...

 

Nu e totul pierdut HAI Steluta!!!!!

Florin200409.04.2006 18:25

De unde puii mei l-au adus pe arbitrul asta? Ca strica tot meciul..ne-a trebuit arbitru strain si acum ne spalam cu el pe cap...singurul lucru bun e ca nu-l poate acuza nimeni ca e partial. In fine, batem cu 2-1 ca noi cand trebuie sa atacam jucam bine, cand nu avem incontro....acum urmeaza jocul marca Protasov...FORZA Steaua !

Motanu D09.04.2006 18:25

Nu stiu ce se va intampla pana la final, dar un singur lucru va rog pe toti: dupa meci nu incepeti cu lamentarile si cu acuzatiile in dreapta si stanga ! Daca va simtit frustrati intrati pe dinamoprostia si debitati acolo! Mie nu-mi pasa de acest "derby", si nici daca Dinamo castiga !

 

De fapt, nu-mi pasa de Dinamo !

 

Chiar si daca ne bat la scor, ei nu inseamna nimic ! Ei nu au facut nimic, iar din vitrina aia cu trofee mai mult de o treime nu au insemanat nimic !

Lasati-i sa se bucure, sa arda steaguri si sa latre la luna alaturi de pitbuli!

Ei vor privi finala de la Eindhoven la televizor ! Ei, in frunte cu Zicu si Niculescu !

SnoopDogg09.04.2006 18:25
rezultat normal pana acum !  :!:  :!:  :!:  :!:  

 

Apropo, cred ca Rapidul are o revansa de luat !

 

Ai dreptate in ambele afirmatii..

 

 

auzi mey nu mai vorbi tu de Steaua ca rapid e praf....sa faci 0-0 cu nijte ratatzi e prostie curata ..mai invatzatzi dreaq folbal......si italianu asta chiar e prost in plm da rosu ca un bou....

Ayrton09.04.2006 18:26

Adevarul e ca nu jucam nimic. Am stat "la cutie" si ne-am ars. Sunt convins ca, daca fortam 15-20min marcam cel putin un gol! Ar fi bine sa-l bage pe Balan, asa ar aduce un plus de determinare. Mai avem o repriza sa intoarcem rezultatul! Altfel adio campionat si CL!!

«15678913»